TAG : vaikų vasaros stovyklos

STOVYKLOS VAIKAMS 2018

Vasaros stovyklos vaikams 2018 metais jau nėra tik prabangos paslauga. Tai puiki galimybė tobulinti vaiko įgūdžius atostogų metu. Pastebima, kad kasmet auga vasaros stovyklų pasiūla, jų įvairovė. O šiuolaikiniai tėvai siekia, jog vasara vaikams būtų kupina teigiamų emocijų, džiaugsmo bei atradimų.  

Plačiau

STOVYKLA FITENGLISH KVIEČIA AKTYVIAI IR SMAGIAI MANKŠTINTI KŪNĄ IR SMEGENIS!

Ryte vaikai ners į dinamiškus, patyriminius anglų kalbos užsiėmimus, kurių metu lavins kalbinius įgūdžius ir plės žodyną. Po sveikų ir rūpestingai paruoštų pietų, estafetę perims charizmatiškoji olimpietė Lina Grinčikaitė, kuri pasirūpins, kad po žiemos išsitiestų stuburas, sustiprėtų raumenys ir vaikai prisipildytų gerosios energijos visai likusiai vasarai.

Plačiau

VIETA SUSITIKTI SU SMALSUMU, SVAJONĖMIS IR SAVIMI

„Svajonių planetos“ ašis – vaikai, kurie atranda naujus pasaulius, naujas žemes, smalsauja ir kuria stebuklus iš visai paprastų dalykų. Čia veržlūs, šiuolaikiški, mėgstantys atostogas ir atradimus vaikai susitinka didžiausiam savo vasaros nuotykiui.

Plačiau

KAS GALI BŪTI GERIAU UŽ ATOSTOGAS KAIMO SODYBOJE?

Kviečiame smagiai stovyklauti VĖJŲ FĖJOS EDUKACINĖJE SODYBOJE Pratkūnų kaime.

Plačiau

VĖJAGALVIŲ STOVYKLA – JĖGOS AITVARAI IR BURLENTĖS

„Aktyvus stovyklavimas“ vaikus ir jaunimą kviečia į „VĖGALVIŲ“ stovyklą. Stovykloje mokysimės gaudyti vėją su JĖGOS AITVARAIS IR BURLENTĖMIS. Pamokos vyks Kuršių mariose, priešais mus puikuojasi Pilkosios kopos. Kuršių marių sekluma, mums puiki galimybė tobulėti greičiau. Stovyklos instruktoriai vaikus ir jaunimą skirto į pažengusių ir pradedančiųjų grupes, tad jei nesi bandęs nei vienos šios sporto šakos, …

Plačiau

SPORTO STOVYKLA KOMANDOS ĮVARTIS 2018

Matiškės vaikų ir jaunimo futbolo stovykla „Komandos įvartis“  jau 8 sezoną išskirtinai pasitiks stovyklos senbuvius ir naujus poilsiautojus.  Laukiame pašėlusių berniukų ir mergaičių kuriems patinka futbolas, kurie nori prisiimti savarankiškumo iššūkį, mėgsta judėti ir  žaisti gamtoje, nori susirasti naujų draugų, susipažinti su naujais vadovais bei patirti daug audringų emocijų, kurios sukyla žaidžiant ir stebint futbolą. Ši vasara ir …

Plačiau

Anglų kalbos dienos vasaros stovykla

Dairotės edukacinės vasaros stovyklos savo vaikui? Norite, jog jis susirastų naujų draugų, geriau išmoktų anglų kalbą ir susipažintų su dar viena užsienio kalba? Taip pat, ekskursijų metu, sužinotų daugiau apie savo miestą, darydami gerus darbus? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, šis pasiūlymas jums tikrai patiks!

Plačiau

9 svarbiausios taisyklės renkantis vaikų vasaros stovyklas

Mokslo metai eina į pabaigą, todėl daugelis tėvelių pradeda galvoti apie vaikų laisvalaikį vasarą ir ieškoti geriausių vasaros stovyklų. Stovyklų pasirinkimas tikrai didelis, organizatoriai siūlo įvairaus pobūdžio stovyklas visoje Lietuvoje, tačiau renkantis geriausią variantą reikia vertinti ne tik stovyklos vietą ar kainą, yra ir kiti faktoriai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos