VIETA SUSITIKTI SU SMALSUMU, SVAJONĖMIS IR SAVIMI

„Svajonių planetos“ ašis – vaikai, kurie atranda naujus pasaulius, naujas žemes, smalsauja ir kuria stebuklus iš visai paprastų dalykų. Čia veržlūs, šiuolaikiški, mėgstantys atostogas ir atradimus vaikai susitinka didžiausiam savo vasaros nuotykiui.

 

Stovykla vyks naujai rekonstruotame ir prabanga alsuojančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikščios tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikurs ir gyvens autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausysis legendų, kuriomis apipinti visi dvaro kampeliai. Daugiau nei 500 metų istoriją menančiam Ilzenbergo dvarui ir ūkiui 2017 metais suteiktas autentiškumo sertifikatas – jį gavo naujai atkurti ir puikiai senovės laikotarpių dvasią išlaikę objektai.

 

Šalia dvaro įsikūręs ekologiškas ūkis, kuriame vaikai galės leisti laiką po programos veiklų, iš arti susipažinti su gyvūnais – paglostyti avį, pamaitinti karvę, stebėti šiltnamiuose ir lysvėse augančias daržoves. Ši patirtis padės kelti klausimus, kokia ekologiško gyvenimo būdo nauda žmogaus sveikatai, kodėl svarbu meilė sau ir aplinkai, augalams, gyvūnams.

 

Kiekviena diena bus užpildyta unikaliomis veiklomis, per kurias vaikai galės pasijusti šiuolaikiniais atradėjais ir tyrinėtojais. Stovykloje jungiamas meninis ugdymas, sveikas gyvenimo būdas bei Lietuvos istorinis paveldas tampa visuminio ugdymo priemone. Meninės, sveikatingumo bei istorijos temomis paremtos veiklos suteikia galimybę vaikams visapusiškai tyrinėti meno pasaulį, ekologiją ir istoriją, patiems aktyviai veikti, numatyti, ieškoti ir atrasti, spręsti problemas. Stovyklos programa padeda vaikui pažinti ir išreikšti save, lavina kūrybines galias, padeda ugdytis ir atsiskleisti gabumams, turtina emocinę patirtį, žinias, turi lemiamos įtakos intelekto raidai.

 

Stovyklos metu yra numatytos penkios pamainos:1 pamaina (06.25-06.30) – €299 (Trukmė: 6 dienos)

2 pamaina (07.02-07.11) – €529 (Trukmė: 10 dienų)

3 pamaina (07.16-07.22) – €359 (Trukmė: 7 dienos)

4 pamaina (07.23-07.29) – €359 (Trukmė: 7 dienos)

5 pamaina (07.30-08.08) – €529 (Trukmė: 10 dienų)

Vaikai bus suskirstomi į tris grupes pagal amžių:7-10 metų mokiniai

11-13 metų mokiniai

14-17 metų mokinia

 

 

Atsižvelgiant į vaikų gyvenamąją vietą, keliuose miestuose vaikams yra organizuojamas transportas nuvykimui į stovyklą ir grįžimui namo. Papildomas mokestis už vieno vaiko kelionę – 10 Eur į vieną pusę.

 

nuot. Kęstutis Puriuškis

© 2023 Visos teisės saugomos