NAUJIENOS

Akrobatikos stovykla su nakvynėmis „All in“ 2023

Dar nežinote, kaip naudingai ir linksmai, Jūsų vaikas galėtų praleisti dalį vasaros atostogų? Turime Jums sprendimą – nepamirštamą ir nuotykių kupiną šešių dienų Krokodiliuko akrobatikos stovyklą „All in“ Visagine! Kviečiame visus 7-17 metų amžiaus vaikus ir jaunimą prisijungti prie šio nepamirštamo nuotykio. Stovyklos programa paruošta taip, kad joje gali dalyvauti visi: sportuojantys ir nesportuojantys, įvairaus …

Plačiau

Vasaros atostogos su Mažaja Medicinos mokykla 2023!

Kviečiame vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

Plačiau

MAGELANAI – vaikų dienos stovykla 2023

Ieškote turiningos dienos stovyklos vasarą savo vaikui ar vaikams? Dalyvavimas “Magelanų” vasaros stovykloje yra puikus būdas tyrinėti, suteikiant patirties, savarankiškumo ir pasitikėjimo Jūsų vaikui.

Plačiau

Bricks4Kidz® vasaros stovyklos 2023

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®! Registruokitės vasaros stovykloms, kurios vyks: Vilniuje (net dviejuose kūrybingumo centruose), Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje ir Panevežyje, Šilutėje ir Nidoje! Galite rinktis jums patogiausias datas nuo birželio vidurio iki pačios rugpjūčio pabaigos.

Plačiau

„KALBA ENGLISH SUMMER CAMP“ Druskininkuose

Rinkitės įspūdžius, nuotykius, pamokas ir draugus iš viso pasaulio!

Plačiau

Vasaros stovykla vaikams Basakojis 2023

Basakojis vasaros stovykla – tai fantastiškas laikas vaikams, sukurtas prasmingo, aktyvaus poilsio gamtos apsuptyje pasiilgusiems stovyklautojams, kurioje saugi ir jauki aplinka skatina atskleisti slaptus jų talentus. Vaikų stovykloje laukia neužmirštamas laikas gamtoje, kupinas šypsenų, edukacijų, žaidimų bei basų kojų! 🙂

Plačiau

Trako vasaros stovyklos vaikams 2023

“TRAKO STOVYKLA”: SAUGIAI, SVEIKAI IR ĮDOMIAI! Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime.

Plačiau

Stovyklos vaikams 2023

Artėjant vaikų atostogų metui, tėveliai visuomet sunerimsta, ką jų mažieji veiks laisvu laiku. Tad kokių stovyklų galime tikėtis šiais metais? Kokios stovyklos populiariausios ir perkamiausios 2023 metis?

Plačiau

ZOOPARK dienos stovykla

Vaikų atostogų metu kviečiame nenuobodžiauti, o poilsiauti turiningai Zoopark dienos stovykloje!   Jaunųjų gamtininkų stovykloje vaikai susipažins su zoologijos sodo gyvūnais, juos stebės, mokysis įdomių faktų, atliks su tuo susijusias užduotis. Visi kartu bandysime įveikti baimes, tapsime gamtininkais ir tyrinėsime gamtos pasaulį. Kursime meninius darbelius, gaminsime žaislus gyvūnams ir sužinosime, ką kasdien veikia gyvūnų prižiūrėtojai! …

Plačiau

Stovyklumuge.lt 15 min. straipsnyje apie stovyklas

  Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lietuvos žiniasklaida pasitiki mūsų informaciją apie visoje Lietuvoje organizuojamas stovyklas. Dirbdami jau aštuntą sezoną, savo skaitytojus galime patikinti, kad visos stovyklos, talpinančios mūsų kataloge informaciją apie savo organizuojamas pamainas, yra patikimos ir maksimaliai atsidavusios savo klientams – vaikams.

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos