NAUJIENOS

AKROBATIKOS STOVYKLA SU NAKVYNĖMIS „ALL IN“ 2024

Dar nežinote, kaip naudingai ir linksmai, Jūsų vaikas galėtų praleisti dalį vasaros atostogų? Turime Jums sprendimą – nepamirštamą ir nuotykių kupiną šešių dienų Krokodiliuko akrobatikos stovyklą „All in“ Visagine! Kviečiame visus 7-17 metų amžiausmvaikus ir jaunimą prisijungti prie šio nepamirštamo nuotykio.

Plačiau

SUKARINTA VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „GELEŽINIS VILKAS“ 2024

KAS ĮEINA Į STOVYKLOS KAINĄ?  Stovykla skirta: 10 – 17 m. vaikinams ir merginoms; norintiems gerai ir naudingai praleisti laiką; tiems, kam patinka karyba, sportas bei pramogos; visiems, kurie nori turėti tikrai neeilinę vasarą;

Plačiau

Gamtos herojai 2024

Praeitais metais „CurioCity“ savo populiarias dienines stovyklas perkėlė į gamtą!  Sėkmingai startavome su šūkiu CurioCity goes wild!

Plačiau

Stovykla ,,Jūrų liūtas“ 2024

Jūrų liūto stovykloje vaikai išmoksta plaukimo pradmenų, pagerina įgūdžius ir sužino kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su profesionaliais plaukimo treneriais!

Plačiau

KOSMINĖ Stovykla

Stovyklą skirta vaikams nuo 8-18 metų, kuri yra puiki vieta jaunimui tyrinėti savo kūrybiškumą, lavinti multimedijos įgūdžius ir pasinerti į įdomų esporto pasaulį.

Plačiau

Išgyvenimo gamtoje stovykla „ALFA BŪRYS“

„Alfa būrys“ – stovykla vaikams, kurioje mažųjų narsuolių laukia kiečiausias nuotykis gamtos ir naujų draugų apsuptyje. Vasaros stovykla skirta 7–12 metų berniukams ir mergaitėms. Prisijungę prie būrio, vaikai visą savaitę gyvens miško prieglobstyje – stovyklavietėje šalia Vilniaus, Pamaraziuose.

Plačiau

Edulandas stovyklos „PATIRK VASARĄ” 2024

Visus mokslo metus gerai padirbėjus, pasisėmus žinių ir daug išmokus, laikas nerti į nuotykius ir vasarą! Edulando komanda kviečia 6-10 metų vaikus smagiai, kūrybiškai ir turiningai leisti laiką vasaros dienos stovykloje „Patirk vasarą”.

Plačiau

Trako stovykla 2024

Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime.

Plačiau

Basakojis stovykla 2024

Vaikų stovykla ,,Basakojis“ mėgstantiems aktyvias pramogas gamtoje, edukacijas, svečius ir nuotaikingiausius žaidimus bei draugus! Geriausia dovana, kurią galima kam nors padovanoti – tai nuotykių kupinas atostogas!

Plačiau

Vasaros stovyklos vaikams 2024

Net sunku patikėti, kad taip greitai pabėjo senieji metai ir jau vėl planuosime savo vaikų užimtumą 2024 metų vasaros sezono metu. Ko tikėtis? Kokios naujausios stovyklos planuojamos per šias atostogas? Tikimės, kad į visus iškilusius klausimus su 2024 metų stovyklomis, rasite mūsų svetainėje.

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos