STOVYKLOS VAIKAMS 2018

Vasaros stovyklos vaikams 2018 metais jau nėra tik prabangos paslauga. Tai puiki galimybė tobulinti vaiko įgūdžius atostogų metu. Pastebima, kad kasmet auga vasaros stovyklų pasiūla, jų įvairovė. O šiuolaikiniai tėvai siekia, jog vasara vaikams būtų kupina teigiamų emocijų, džiaugsmo bei atradimų.

 

 

 

 

 

 

Vasaros stovyklų nauda:

1) Užimtumas ir disciplinuota dienotvarkė. Tačiau ne tokia įtempta, kaip mokslo metų laiku.

2) Naujos pažintys. Vaikai sutinka ir mokosi bendrauti su naujais, jų aplinkoje atsirandančiais, žmonėmis.

3) Pasikeitusi aplinka. Didžioji dalis stovyklų vyksta gryname ore ar nekasdieniškoje vaikui aplinkoje.

4) Savarankiškumas. Vaikai mokomi pasirūpinti ne tik savimi, bet ir jų aplinkoje esančiais žmonėmis, būti nepriklausomais bei savarankiškais.

5) Atsakingumas. Atsakingas už atliekamas užduotis, atsakingas už savo poelgius, atsakingas už save ir draugus.

6) Pasitikėjimo savimi ugdymas. Vaikams labai svarbu pasitikėti savo jėgomis ir nuolatos plėsti savo galimybių ribas. Beveik visose stovyklose vadovai skatina ir puoselėja šią savybę.

 

 

Ar mano vaikas pasirengęs keliauti į stovyklą?

Daugelis tėvų, ypač ikimokyklinukų, užduoda sau tokį klausimą. Tačiau atsakyti į šį klausimą galite tik jūs patys – vaiko tėvai. Tik Jūs geriausiai pažįstate savo vaiką ir žinote jo poreikius. Jei dvejojate, rekomenduojame pasitarti su mokymosi įstaigos, kurią lanko jūsų atžala, pedagogais.

Pasikalbėkite su vaiku, diskutuokite, išklausykite jo nuomonę, kartu aptarkite stovyklų programas, dienotvarkę ir išsirinkite labiausiai vaiko poreikius atitinkančią stovyklą.

 

 

2018 metų stovyklos vaikams:

Vasaros Karjeros stovyklos

Tai trečius metus organizuojama ir 15-19 metų jaunimo ypatingai pamėgta „Karjeros stovykla“ su nauja programa kasmet, Trakų rajone. 6 dienų Stovykla pasižymi jaunų ir patyrusių savo srities profesionalų komandos gausa, kurie sukuria betarpišką ir neabejotinai įdomų bendravimą su jaunimu.

„Bendrauju be baimės“
Pamaina: 2018.07.01 – 2018.07.06

„Drąsa ir pasitikėjimas savimi“
Net 3 pamainos:
2018.07.08 – 2018.07.13
2018.07.29 – 2018.08.03
2018.08.12 – 2018.08.17

www.karjerosstovykla.lt

Keramikos, tapybos, grafikos vasaros dienos stovykla vaikams 

Jau trečius metus didelio populiarumo sulaukusi stovykla vaikams siūlo atnaujintą kūrybinę veiklą! Šią vasarą mūsų stovykloje susipažinsime ne tiktai su keramika, tapyba, grafika, bet ir su mūsų šaliai būdingais baltiškais motyvaisKursime kupinus fantazijos darbus! Kūrybai naudosime natūralios kilmės medžiagas: molis, medis, akmuo…

Stovykla vyks jaukioje studijoje ramioje Kauno vietoje, šalia VDU Botanikos sodo.

Stovyklos etapai:

  • 1 etapas – Birželio 11 d. – 15 d.
  • 2 etapas – Birželio 18 d. – 22 d.
  • 3 etapas – Birželio 25 d. – 29 d.
  • 4 etapas –  Liepos 16 d. – 20 d.
  • 5 etapas – Liepos 23 d. –  27 d.
  • 6 etapas – Rugpjūčio 6 d.  – 10 d.

www.nomedagriciute.com

Kūrybiškų vaikų vasaros dienos stovykla Trakų krašto tradicinių amatų centre

Pagrindiniai stovyklos tikslai – vaikų kūrybiškumo ir savarankiškumo ugdymas, saviraiška ir tautinio suvokimo ugdymas. Naujos bendravimo ir saviraiškos galimybės įgyvendinant veiklos tikslus, naudojami įvairūs metodai: : paskaitos, diskusijos, neformalusis ugdymas, vaidybiniai žaidimai, žygiai, komandiniai ir individualūs užsiėmimai, netradacinis meninis ugdymas.

Stovyklos pamainos:

2018-07-02 – 2018-07-05

2018-07-09 – 2018-07-13

2018-07-16 – 2018-07-20

2018-07-23 – 2018-07-27

2018-08-06 – 2018-08-10.

www.trakukrastas.lt

Skautai neskautams

Ar gali pramogos turėti daugiau tikslų, nei tik smagiai praleisti laiką? Žinoma! Stovyklauti, žygiuoti, žaisti gali būti ne tik smagu, bet ir naudinga: skautiški užsiėmimai plečia pažinimo ribas, ugdo bendravimo įgūdžius, lyderystę, komandos tvirtumą…O svarbiausia, skautai padės tai patirti jūsų vaikams – neskautams!

“Jūrų skautai neskautams“:

liepos 1 – liepos 7 d.
liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

„Skautai neskautams“ stovykla Šiaulių krašte:

liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

“Kernavės tunto skautai neskautams“:

liepos 28 – rugpjūčio 3 d.
rugpjūčio 4 – 10 d.

www.skautaineskautams.lt

Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla „Merkurijus“

Vasaros vaikų ir jaunimo poilsio stovykla ,, Merkurijus“ jau dešimt metų vykdo tęstinę neformalaus ugdymo programą ,, Sparnus – jaunystei„, apjungdama skirtingas temas, kaip aktyvaus sporto, lyderystės, pilietinio – tautinio, sveikos gyvensenos, ekologines-gamtosaugines.

Stovyklos laikas:

I pamaina 2018 06 24 – 2018 07 03

II pamaina 2018 07 05 – 2018 07 14

III pamaina 2018 07 16 – 2018 07 25

IV pamaina 2018 07 27 – 2018 08 05

www.vasaros-stovyklos.lt

„House of Puglu“ – profesionalaus meno namai

Vasaroti mieste liekantys vaikai kviečiami į „House of Puglu“ erdvę – čia, dienos stovyklos pačiame Vilniaus centre metu, vaikai turės galimybę iš labai arti susipažinti su teatro menu ir patys bent kelioms dienoms tapti aktoriais, režisieriais, dramaturgais, grimeriais ir netgi kostiumų dizaineriais ir scenografais. Kasdien susipažinsime su vis nauja teatro sritimi!

Stovyklos laikas:

I pamaina: Birželio 4 – 8 d.

II pamaina: Birželio 11 – 15 d.

III pamaina: Birželio 18 – 22 d.

www.houseofpuglu.com

Robotikos akademija

Robotikos akademijos vasaros stovyklos 4-12 m. vaikus kviečia pasinerti į kelionę po nuotykių pasaulį. Čia vaikai keliaudami per 5 pasaulius kurs robotus, programuos, spręs logines užduotis, susiras naujų draugų ir aktyviai leis laiką. Nauja programa ir nauji draugai bus geriausias vasaros nuotykis! Sezono naujiena: mergaičių stovykla! Be to vienas vaikas dirbs su vienu robotu.

Stovyklų laikai:

Pasirinkite savo miestą, stovyklos laiką žemiau esančioje nuorodoje.

stovyklos.robotikosakademija.lt

Sporto stovykla „Komandos įvartis“

Laukiame pašėlusių berniukų ir mergaičių kuriems patinka futbolas, kurie nori prisiimti savarankiškumo iššūkį, mėgsta judėti ir žaisti gamtoje, nori susirasti naujų draugų, susipažinti su naujais vadovais bei patirti daug audringų emocijų, kurios sukyla ir prasiveržia žaidžiant ir stebint futbolą. Ši vasara ir vėl unikali – gyvensime 2018 metų pasaulio futbolo čempionato nuotaikomis. Stovykloje džiaugsimės pamėgtos komdos laimėjimais, asmeninėmis bei stovykloje suburtos komandos pergalėmis.

Stovyklos laikas:

I pamaina: birželio 24 d. – birželio 29 d.

II pamaina: liepos 08 d. – rugpjūčio 13 d.

III pamaina: liepos 15 d. – rugpjūčio 20 d.

IV pamaina: rugpjūčio 05 d. – rugpjūčio 10 d.

V pamaina: rugpjūčio 12 d. – rugpjūčio 17 d.

stovyklosmatiskeje.blogspot.lt

Vaikų žaidiminės jogos vasaros stovykla

Visai savaitei miesto dulkes ir triukšmą, kompiuterius ir telefonus iškeisime į gaivų ir gryną orą, miško garsus, maudynes, laužo kūrenimą, dieninį bei naktinį žygius. Taip pat mėgausimės įvairiausiomis veiklomis. Maitinsimės šviežiu, sveiku ir skaniu maistu, užaugintu vietos šeimininkų.

Stovyklos laikas:

I pamaina: birželio 24 d. – birželio 30 d.

II pamaina: liepos 29 d. – rugpjūčio 04 d

www.vaikujoga.lt

INSITI teatro ir kino stovyklos

Dieninė vasaros Teatro ir Kino stovykla vaikams ir jaunimui 8-18 metų. Stovykla skirta visiems norintiems išbandyti save režisūros bei aktorystės srityse ir smagiai bei prasmingai praleisti laisvalaikį kartu su teatro ir kino profesionalais. Kūrybinės užduotys bus skiriamos pagal amžių 8-12 m. ir 13-18 m. grupėms.

Dance camp intense – dieninė intensyvaus šokio stovykla:

Pamaina: liepos 09 d. – liepos 13 d.

Teatro ir kino stovykla:

Pamaina: liepos 02 d. – liepos 06 d.

www.insiti.lt

„Sportinė – kūrybingoji“ dienos stovykla 

Akrobatikos mokykla KROKODILIUKAS yra vienintelė Vilniaus regiono profesionali sportinės akrobatikos mokykla, kuri džiaugiasi kasmet organizuodama vasaros AKROBATIKOS STOVYKLĄ. Joje ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir atsižvelgiama į individualius jų poreikius. Nei vienas vaikas stovykloje nesijaučia naujokų. Mūsų išskirtinis bruožas – individualios motyvacinės sistemos taikymas – pasiteisino kiekvienu atveju. Stovyklautoj​ų​ laukia nauji draugai, profesionalūs ir draugiški treneriai, įsimintini nuotykiai ir kūrybinga aplinka.

„Sportinė-linksmoji“ dienos stovykla:

I pamaina: liepos 09 d. – liepos 13 d.

II pamaina: liepos 30 d. – rugpjųčio 03 d.

Vasaros akrobatikos stovykla 2018:

I pamaina: liepos 16 d. – liepos 21 d.

II pamaina: rugpjūčio 06 d. – rugpjūčio 11 d.

„Sportinė-kūrybingoji“ dienos stovykla:

I pamaina: liepos 23 d. – liepos 27 d.

II pamaina: rugpjūčio 13 d. – rugpjūčio 17 d.

www.krokodiliukas.lt

Stovykla „Svajonių vėjai“

Stovyklausime Šventojoje. Kartu kalbėsime apie sveiką gyvenimo būdą, grūdinimosi svarbą, profesionalūs socialiniai darbuotojai kalbės apie patyčias. Keliausime gaminti saldainių, vakarosime prie laužo, žaisime, draugausime. Mokysimės savarankiškumo, tolerancijos. Ir žinoma, maudysimės jūroje, statysime draugystės pilis ir gaudysime svajonių vėjus…

Stovyklos laikai:

I pamaina: liepos 16 d. – liepos 22 d.

II pamaina: liepos 23 d. – liepos 29 d.

 

www.aviliukas.com

Motus stovyklos vaikams

Stovyklos – tai vasaros nuotykiai, kurie apjungia sveikos gyvensenos principus, poilsį gamtoje, įvairių šokių stilių pamokas su profesionaliais mokytojais, improvizacijos ir kūrybos dirbtuves, teminius vakarus, edukaciness išvykas. Mes tikime, jog veiksmingai ir harmoningai ugdydamas visą asmenybę, jos intelektines, kūrybines, emocines, fizines galias, verbalinės ir neverbalinės raiškos gebėjimus, vertybinių nuostatų sistemą, menas gali iš esmės padidinti kiekvieno žmogaus dalyvavimo įvairiose veiklos srityse galimybes.

Aš esu…

I pamaina: rugpjūčio 19 d. – rugpjūčio 24 d.

Menas ir sportas

I pamaina: rugpjūčio 05 d. – rugpjūčio 10 d.

Šokis mus vienija

I pamaina: birželio 17 d. – birželio 24 d.

www.motus.lt

Whatansu stovyklos jaunimui

WHATANSU – tai VšĮ „Bundam“ organizuojamos holistinės darnios asmenybės ugdymo stovyklos jaunimui ir seminarai suaugusiems. Tai platforma džiaugsmingiems ir kartais gyvenimą aukštyn kojomis verčiantiems pokyčiams, susitikimams su tikrąja Lietuvos Šviesuomene. Mes sakome Šviesuomenė turėdami omenyje tiek šviesiausius Lietuvos protus ir širdis – žymius Lietuvos žmones, tiek stovyklų, seminarų dalyvius, nes visi savo esme esame šviesūs.

Whatansu Pabėgimas

I pamaina: birželio 23 d. – birželio 29 d.

Whatansu Ugnies zona

I pamaina: liepos 15 d. – liepos 21 d.

Whatansu Vasaros Vyrų kalvė 

I pamaina: rugpjūčio 05 d. – rugpjūčio 10 d.

Whatansu Motyvatorius

I pamaina: rugpjūčio 19 d. – rugpjūčio 24 d.

www.whatansu.lt

Vasaros dienos stovyklos vaikams

Stovyklos tikslas – lavinti socialinius ir komunikacinius vaikų gebėjimus, stiprinti kalbinius anglų ir antrosios užsienio kalbos įgūdžius. Stovykloje dėmesį skirsime ne tik kalbos lavinimui, bet ir geriems darbams. Kartu lankysimės įdomiausiose miesto vietose, bendrausime su labai skirtingais žmonėmis, sužinosime kaip rūpintis silpnesniais už save, kuriems reikia mūsų pagalbos ir supratimo, ugdysime supratingumą ir empatiją, susipažinsime su socialinėmis veiklomis.

Detalesnę stovyklų informaciją bei  miestus galite rasti šioje nuorodoje:

 

www.kalba.lt

Summer fun’tastic

Visų stovyklų metu mokytojai ir vadovai iš Lietuvos ir užsienio su vaikais kalba angliškai. Stovyklų metu mokysimės žaidimų, pažinimo ir integruoto mokymo forma, tad laikas vaikams tikrai neprailgs, o vasaros pabaigoje jie jau galės nustebinti savo mokytojus gerokai padidėjusiu žinių bagažu ne tik anglų kalboje, bet ir kitose srityse. Kiekvieną savaitę turėsime vis kitą temą, tad kiekvienas dalyvis tikrai turės galimybę save atrasti ir atsiskleisti.

Stovyklos laikas:

Pamainos: birželio 11 d. – rugpjūčio 31 d.

Temos bei detalesnė informacija pateikiama šioje nuorodoje:

www.angeluakademija.lt

Language Coaching stovyklos vaikams

Language Coaching bei olimpietė Lina Grinčikaitė kviečia į dienos stovyklą, kurios metu patobulinsite anglų kalbą, pajudėsite, daug laiko praleisite gryname ore, susitiksite su žinomais sportininkais, susirasite naujų draugų bei puikiai praleisite laiką. Įsiliek į komandą, išmok susikaupti ir siekti savo tikslo, ugdyk valią bei ištvermę, kūrybiškai spręsk problemas, greitai bei pamatuotai priimk sprendimus.

Stovyklos laikas:

I pamaina: birželio 18d. – birželio 22 d.

II pamaina: birželio 25d. – birželio 29 d.

III pamaina: liepos 02d. – liepos 06 d.

www.languagecoaching.lt

Miniboss business school stovyklos vaikams

MINIBOSS yra sistemingas verslumo ugdymas susidedantis iš 8 mokymo kursų, stovyklų, verslo ekskursijų, verslo turų, projektų, startuolių kūrimo, nacionalinių bei tarptautinių čempionatų. Mūsų mokykloje dėstomi ekonomikos, projektų valdymo, komandinio darbo, psichologijos pagrindai ir ugdomi socialiniai įgūdžiai.

Stovyklos laikas:

I pamaina: birželio 11d. – birželio 29 d.

 

lietuva.miniboss-school.com

Kūrybinė – pažintinė-žaidybinė dienos stovykla „Avilio“ teatro namuose

Kai ateina vasarėlė ir nebereikia kiekvieną dieną keliauti į mokyklą, būna labai smagu ilgiau pamiegoti, pasėdėti prie kompiuterio, bet… Vasara tokia graži, tokia spalvinga, marga, bet ji taip greit prabėga… Todėl, kol tėveliai dirba ir nevažiuoja atostogauti, kviečiame jus, vaikai, atkeliauti pas mus į dienos stovyklą, į TEATRO NAMUS.

Stovyklos laikas:

I pamaina: birželio 04 d. – birželio 08 d.

II pamaina: birželio 11 d. – birželio 15 d.

III pamaina: birželio 18 d. – birželio 22 d.

www.teatrasavilys.lt

Top Fun vasaros stovyklos

Jau aštuntus metus Top Fun Akademija organizuoja kūrybines vaikų stovyklas, kurių metu stovyklautojai mokomi dainavimo, aktorinio meistriškumo ir gatvės bei pramoginių šokių paslapčių. Šiose stovyklose laukiame kūrybingų, meninę gyslelę ar talentą turinčių vaikų, kurie nori pasisemti patirties iš pačių geriausiųjų – Deivido Meškausko, Ingridos Žiliūtės, Pauliaus Šinkūno, Cololo, Inetos Stasiulytės, Luko Pačkausko ir kitų žinomų Lietuvos žmonių.

Stovyklos laikas:

I pamaina: liepos 15 d. – liepos 20 d.

II pamaina: liepos 29 d. – rugpjūčio 03 d.

www.topfun.org

7 dienų vaikų vasaros stovykla

Mes įsikūrę nuostabioje ramioje 3 ha teritorijoje. Vaikus prižiūrės patyrę vadovai ir neleis mažyliams nuobodžiauti.
Papuošti jaukūs dviviečiai, keturviečiai miegamieji. Maitinimas 4 kartus. Programa: žygiai, maudynės ežere, kulinarijos pamokos, šokiai, sportiniai žaidimai ir varžybos, svečiai stovykloje, vienos dienos išvyka. Vaikas išmoksta pažinti save, analizuoti ir kontroliuoti neigiamas emocijas, girdėti tylą, sveikai maitintis, gerbti ir mylėti save bei aplinkinius, susirasti naujų draugų.

Stovyklų laikas bei detalesnė informacija pateikiama šioje nuorodoje:

 

www.kryzbarkas.lt

Vilniaus vaikų ir jaunimo galerija

Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykloje vykstančios kūrybinės dienos vasaros stovyklos moksleiviams šiemet pasipildys ir pačiais mažiausiais (3-6 m.) vaikais. Čia nuotaikingai ir spalvingai praleisime vieną-kitą vasaros atostogų savaitę, lankysimės muziejuose, Vilniaus žaliose erdvėse ir dar neatrastame miesto senamiestyje. Paruošėme Jums įvairių įspūdingų programų, kurios padės atrasti nežinomas meno paslaptis,  susipažinsime su negirdėtomis kūrybos technologijomis ir neišbandytomis darbo priemonėmis.

Stovyklų laikai ir detalesnė informacija pateikiama šioje nuorodoje:

 

www.vaikugalerija.lt

Sukarinta vaikų vasaros stovykla „Geležinis vilkas“

Mes esame profesionali komanda organizuojanti karinio pobūdžio renginius, mokymus ir pramogas. Visi komandos nariai yra daugiametę patirtį turintys kariškiai. Esam jauni, linksmi, kūrybingi ir patriotiški karybos entuziastai. Mes dirbam tam, kad jaunimas ne tik linksmai, bet ir turiningai praleistų laiką, išmoktų naujų dalykų, ugdytų valią ir discipliną. Siekiame jaunuoliams perteikti savo įgūdžius, žinias ir patirtį, kas teigiamai veikia besiformuojančią jauną asmenybę. Pagrindinis kriterijus mūsų stovyklų programoms yra kuo aukštesnė kokybė.

Stovyklų laikai ir detalesnė informacija pateikiama šioje nuorodoje:

Pirma pamaina: Liepos 8 d. – Liepos 14 d.
Antra pamaina: Liepos 15 d. – Liepos 21 d.
Trečia pamaina: Liepos 22 d. – Liepos 28 d.
Ketvirta pamaina: Liepos 29 d. – Rugpjūčio 4 d.
Penkta pamaina: Rugpjūčio 5 d. – Rugpjūčio 11 d.
Šešta pamaina: Rugpjūčio 12 – Rugpjūčio 18 d.

www.vilkoburys.lt

Kūrybos namų Vėjų fėja stovyklos

Tai kūrybos dvasia. Ji visur, ji kiekviename, ji vakar, šiandien ir rytoj. Ji mylinti ir laisva. Ji skleidžiasi mūsų širdyje, jei tik išdrįstame patikėti paprastais stebuklais. Kūrybos namučiai „Vėjų Fėja“ tai nedidelio menininkų ir pedagogų ratelio sukurta erdvė, skirta kūrybinei, meninei raiškai. Įvairiose studijose visą savaitę čia veikia kūrybiniai užsiėmimai skirti kūdikiams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Visi kartu siekiame gilesnio, subtilesnio pasaulio pažinimo, ieškome grožio, gerumo, darnos. Mokomės prakalbinti medį, akmenį, gėlę, mokomės klausytis tylos, mokomės pasitikėti savo planeta ir mylėti visa kas gyva. Tai, ką sunku įvardinti žodžiais, mokomės išreikšti kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklų laikai ir detalesnė informacija pateikiama šioje nuorodoje:

www.vejufeja.lt

„CodeAcademy Kids“ stovyklos vaikams

Kaip kaip ir praėjusią vasrą CodeAcademy Kids siekia užimti moksleivius kokybiška bei smagia veikla, todėl paruošėme dvi visiškai skirtingas stovyklas: Verslumui skatinti – Silicon Valley (12-18 metų moksleiviams), o kūrybiškumui – Silicon Valley Adventure. (7-11 metų moksleiviams).

Stovyklų laikai:

Silicon Valley: 

I pamaina Lieps 9-13d.

II pamaina Liepos 16-20d.

Silicon Valley Adventure: Liepos 2-5 d.

www.codeacademykids.com

Stovykla vaikams žirgyne

Inovatyvi, edukacinė, ekologiška stovykla „Žirgas, gamta ir aš“ išsiskiria savo kokybe, nauju požiūriu ir santykiu į gamtą, žirgą. Tai padeda vaikams geriau suvokti, suprasti save, išryškinti savo įgūdžius, atsiskleisti naujiems gebėjimams, įžvelgti juos savyje, atrasti savo charakterio subtilumus, bendravimo su aplinka ir kitais kokybę.

Įvairi stovyklos programa padeda įgyti nauju žinių ir gebėjimų.

Stovyklų laikai:

2018 06 17 -2018 06 22

2018 07 01-2018 07 06

2018 07 22-2018 07 27

2018 08 05- 2018 08 10

www.codeacademykids.com

Svajonių stovykla

Tai šviečiamoji, lavinamoji stovykla, skatinanti prisiliesti prie daugeliui tik svajone esančių sričių, t.y. vaikai susipažins su praktinėmis veiklomis, įgyvendinamomis realioje vietoje – muzikos pasauliu, dailės gamtoje subtilybėmis, keramikos galimybėmis, pamatys ir patys aktyviai dalyvaus aktoriniuose, saviugdos užsiėmimuose, per pamainą mokysis plaukti šalia esančiame ežere, susipažins su Lietuvos istorija, keliaus į naktinį žygį, ieškos lobio, gamins svajonių gaudykles…

Stovyklų laikai:

I pamaina. Liepos 1 d. – 7 d.
II pamaina. Liepos 8 d. – 14 d.
III pamaina. Liepos 15 d. – 20 d.

www.svajoniustovykla.lt

© 2023 Visos teisės saugomos