Anglų kalbos dienos vasaros stovykla

Dairotės edukacinės vasaros stovyklos savo vaikui? Norite, jog jis susirastų naujų draugų, geriau išmoktų anglų kalbą ir susipažintų su dar viena užsienio kalba? Taip pat, ekskursijų metu, sužinotų daugiau apie savo miestą, darydami gerus darbus? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, šis pasiūlymas jums tikrai patiks!

 

„KALBA“ organizuoja edukacinę dienos stovyklą „Rūpinkis savimi ir kitais“.  Stovyklos tikslas – ugdyti vaiko supratingumą, rūpestį silpnesniais. Taip pat padėsime vaikams labiau pasitikėti savo jėgomis, susirasti naujų draugų, išmokti bendradarbiauti, dirbti komandoje ir susidraugauti su anglų kalba bei susipažinti su kitomis užsienio kalbomis.

 

Stovyklėlės metu, mes planuojame mokytis, remiantis Content and Language Integrated Learning principu: jis padeda sėkmingai integruoti vaiko pažintinį smalsumą ir susieti su ugdomais dalykais (pvz. matematika, pasaulio pažinimu, menais) ir užsienio kalbomis. Taip pat, daug dėmesio skirsime socialiai atsakingos elgsenos ugdymui ir geriems darbams. Kartu su vaikais lankysimės įdomiausiose miesto vietose, bendrausime su labai skirtingais žmonėmis, sužinosime, kaip reikia rūpintis silpnesniais už save, tais kuriems reikia mūsų pagalbos.

 

Į stovyklos kainą įskaičiuotas pilnavertis maitinimas: pietūs ir vienas užkandis.

 

Stovyklėlės trukmė 5 darbo dienos nuo 8:00 iki 17:00 val.  Jūsų patogumui, vaikučius galima atvežti nuo 07:30, o vakare pasiimti 17:30 val. Bus formuojamos skirtingo amžiaus ir kalbos lygio grupės.

 

Plačiau apie stovyklą rasite čia: http://www.kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/vasaros-dienos-stovyklos/

© 2023 Visos teisės saugomos