TAG : stovyklos kaune

Stovyklumuge.lt LRT laidoje ,,Panorama“ konsultuoja apie vaikų rudens stovyklas pandeminiu laikotarpiu

Kaip ir kasmet, džiaugiamės žiniasklaidos dėmesiu ir mes. Šįkart LRT laidoje “Panorama“ apie rudens stovyklas ir susiklosčiusę pandeminę situaciją.   Video reportažą galite rasti LRT mediatekoje: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000184072/zinios-ribojamas-moksleiviu-neformalus-ugdymas-imuniteta-turi-per-mazai-nepilnameciu

Plačiau

Perkamiausios ir populiariausios vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Stovyklų sezonui įsibėgėjus, pateikiame pačių populiariausių ir perkamiausių stovyklų TOP 18:

Plačiau

VASARA – AKTYVIOS STOVYKLOS

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose, Druskininkų bei Klaipėdos rajonuose ir Vilniuje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau dvylikti …

Plačiau

VASAROS STOVYKLA – JAUNIEJI KŪRĖJAI

Klaipėdos jaunimo teatro organizuojama dienos stovykla kuria 5-13 metų vaikams galimybę susipažinti su skirtingomis meno sritimis, išbandyti keisčiausius kūrybos būdus, surasti naujus kūrybingus draugus ir praleisti aktyvią savaitę Klaipėdos centre.

Plačiau

Stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Vis greičiau įsibėgėjant vasarai, o vaikams baigiant mokslo metus pradedama galvoti apie vaikų užimtumą vasaros atostogų metu. Labai džiaugiamės, kad po ilgo karantino laikotarpio Lietuvos vaikai ir paaugliai turi galimybę rinktis iš plataus stovyklų sąrašo, o stovyklų organizatoriai nepabūgo ir dar atsakingiau nei pernai pasiruošė šiam sezonui.

Plačiau

„CurioCity” vasarą pasitinka su trimis stovyklų programomis

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity” vasarą smalsuoliams parengė daugybę staigmenų. Viena jų – net trys stovyklų programos, kurios džiugins iki pat rudens. Visos jos parengtos pagal koncepciją „žaidžiu-žinau“, vaikai čia imituoja realaus gyvenimo situacijas, per žaidimą susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Plačiau

© 2020 Visos teisės saugomos