TAG : stovyklos kaune

Vasaros atostogos su Mažaja Medicinos mokykla 2023!

Kviečiame vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

Plačiau

MAGELANAI – vaikų dienos stovykla 2023

Ieškote turiningos dienos stovyklos vasarą savo vaikui ar vaikams? Dalyvavimas “Magelanų” vasaros stovykloje yra puikus būdas tyrinėti, suteikiant patirties, savarankiškumo ir pasitikėjimo Jūsų vaikui.

Plačiau

Bricks4Kidz® vasaros stovyklos 2023

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®! Registruokitės vasaros stovykloms, kurios vyks: Vilniuje (net dviejuose kūrybingumo centruose), Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje ir Panevežyje, Šilutėje ir Nidoje! Galite rinktis jums patogiausias datas nuo birželio vidurio iki pačios rugpjūčio pabaigos.

Plačiau

„KALBA ENGLISH SUMMER CAMP“ Druskininkuose

Rinkitės įspūdžius, nuotykius, pamokas ir draugus iš viso pasaulio!

Plačiau

Vasaros stovykla vaikams Basakojis 2023

Basakojis vasaros stovykla – tai fantastiškas laikas vaikams, sukurtas prasmingo, aktyvaus poilsio gamtos apsuptyje pasiilgusiems stovyklautojams, kurioje saugi ir jauki aplinka skatina atskleisti slaptus jų talentus. Vaikų stovykloje laukia neužmirštamas laikas gamtoje, kupinas šypsenų, edukacijų, žaidimų bei basų kojų! 🙂

Plačiau

Trako vasaros stovyklos vaikams 2023

“TRAKO STOVYKLA”: SAUGIAI, SVEIKAI IR ĮDOMIAI! Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime.

Plačiau

Stovyklos vaikams 2023

Artėjant vaikų atostogų metui, tėveliai visuomet sunerimsta, ką jų mažieji veiks laisvu laiku. Tad kokių stovyklų galime tikėtis šiais metais? Kokios stovyklos populiariausios ir perkamiausios 2023 metis?

Plačiau

Laimės kiemas: „kokybiškas poilsis stovykloje – svarbi jūsų vaiko vasaros dalis“

Vasara – poilsio ir malonumų metas, kai mūsų vaikai gali ilsėtis nuo  mokslo, pasisemti įspūdžių ir patirčių visiems ateinantiems metams. Daugelis tėvelių dirba, tad tenka sukti galvą, kuo užimti mokyklinio amžiaus vaikus, kad jie ir pailsėtų, ir teigiamų patirčių įgytų. Į ką tėvai turėtų atkreipti dėmesį rinkdamiesi stovyklą savo vaikams pasakoja stovyklų „Laimės kiemas“ vadovės …

Plačiau

VASAROS STOVYKLA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 2022

Klaipėdos jaunimo teatro organizuojama dienos stovykla kuria 5-13 metų vaikams galimybę susipažinti su skirtingomis meno sritimis, išbandyti keisčiausius kūrybos būdus, surasti naujus kūrybingus draugus ir praleisti aktyvią savaitę Klaipėdos centre.

Plačiau

Lavinkite anglų kalbos įgūdžius „Kalba.Lt“ stovykloje Druskininkuose

Štai ėmė ir prasidėjo laukiamiausias moksleivių metų laikas – vasaros atostogos, kurios vaikams asocijuojasi su nerūpestingai leidžiamomis dienomis mėgaujantis šiltu oru. Edukacinė anglų kalbos stovykla Druskininkuose padės suderinti tiek poilsį, tiek anglų kalbos lavinimą, kad per mokslo metus įgyti įgūdžiai nebūtų prarasti.

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos