Vasaros atostogos su Mažaja Medicinos mokykla 2023!

Kviečiame vasaros atostogas praleisti kartu!
Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

Nenuobodžiaukite mokyklos atostogų metu ir rinkitės vasaros stovyklą su šauniausias Mažosios Medicinos Mokyklos mokytojais!

Šiemet net 8 miestuose 8 naujos temos! Speciali programa 5-7 m. vaikams!

Mūsų tikslas – ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje.

Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

Grupė iki 15 vaikų.

Stovyklos vyksta darbo dienomis birželio 12 – rugpjūčio 31 d. 8.00-17.30 val.

Stovyklų vietos:

• Pylimo g.37, Vilnius.
• Gabijos g. 40, Vilnius
• Savanorių pr. 130, Kaunas
• Karklų g. 17, Klaipėda
• Žuvėdros viešbutis, meilės al.11, Palanga
• Vasario 16-osios g. 10, Marijampolė
• Ukmergės g. 34, Panevėžys

 

Stovyklos diena:

8.00-9.00 Atvykimas.
9.00-10.00 Dienos temos aptarimas, prezentacija.
10.00-10.30 Užkandžiai
10.30-12.00 Praktinės, kūrybinės veiklos ir užduotys susijusi su dienos tematika.
12.00-13.30 Žaidimai ir veiklos lauke
13.30-14.30 Pietūs
14.30-16.00 Praktinės, kūrybinės veiklos ir užduotys susijusi su dienos tematika.
16.00-16.30 Užkandžiai
16.30-17.30 Žaidimai ir kūrybinės užduotys.
17.30 Stovyklos dienos pabaiga

Maitinimas: 3 kartus dienoje: užkandžiai, pietūs, užkandžiai, geriamas vanduo visą dieną.

BŪSIU ZOOLOGIJOS SODO VETERINARU (7-12 m. vaikams)

 

Tapk zoologijos sodo veterinaru! Būsimojo zoologijos sodo veterinaro vasaros stovykloje vaikai susipažins su egzotinių gyvūnų rūšimis, jų priežiūra, galimomis ligomis bei jų profilaktika. Stovyklautojai gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

Šie būsimi veterinarijos gydytojai išmoks pašalinti erkes, sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką ar pas kinologus.

 

BŪSIU VETERINARU (7-12 m. vaikams)

 

Tapk veterinaru! Būsimojo veterinaro vasaros stovykloje vaikai susipažins su veterinaro kabinetu, sužinos, kaip prižiūrėti žirgus, triušius, šunis, kates ir kitus naminius gyvūnus.

Stovyklautojai gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

Šie būsimi veterinarijos gydytojai sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, supras gyvūnų kūno kalbą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką ar pas kinologus.

BŪSIU GYDYTOJU (7-12 m. vaikams)

 

Įkvėptas mokymasis šiandien – sveika ateitis rytoj! Mūsų būsimo gydytojo vasaros stovykloje vaikai susipažins su pagrindinėmis gydytojo atsakomybėmis ir sužinos apie gyvybiškai svarbius žmogaus kūno organus. Šie būsimi gydytojai išmoks naudoti stetoskopą, kraujospūdžio matuoklį ir refleksinį plaktuką; jie praktikuosis atlikti pirmąją pagalbą, siūti siūles, skiepyti ir skirti vaistus. Esant galimybei vyksime į kliniką ekskursijai.

Po stovyklos kiekvienas būsimas gydytojas parsineš dovanų – stetoskopą!

 

TYRIMŲ LABORATORIJA (7-12 m. vaikams)

 

Kviečiu į nuotykius tyrimų laboratorijoje!
Ateik ir pasinerk į paslaptingą virusų, bakterijų pasaulį. Iš arčiau susipažinki su skiepais. Patirk įtraukiančias veiklas, atlik daug tyrimų ir eksperimentų.

O esant galimybei aplankysime ir pačią tyrimų laboratoriją.

 

LANKAUSI LIGONINĖJE (7-12 m. vaikams)

 

Susipažink su skirtingomis medikų profesijomis: terapeutu, chirurgu, pediatru, odontologu, slaugytoju, farmacininku. Išbandyk gydytojų naudojamus įrankius. Sužinok ir pasipraktikuok kaip atlikti pirmąją pagalbą, kaip siūti siūles, skiepyti ar skirti vaistus. Esant galimybei apsilankysime ir klinikoje.

Po stovyklos kiekvienas būsimas gydytojas parsineš dovanų – stetoskopą!

pasimatuok profesija
Medicina vaikams

MEDICINOS ĮVADAS JAUNIMUI (12-16 m.)

 

Galvoji apie medicinos karjerą? Mūsų paauglių medicinos vasaros stovykloje jaunimas susipažins su medicinos mokslų pagrindais. Ugdysime gebėjimus ir įgūdžius, papildomas dalykines kompetencijas per praktines užduotis ir žaidimus.

Šie būsimi gydytojai sužinos apie plaučių ligas, vandens saugumą, kaip atlikti CPR ir Heimlicho manevrą, skirtingus kraujo elementus, kelis odos sluoksnius, virškinimą, inkstus, lūžusius kaulus, hipotermiją, kaip naudoti stetoskopą, gyvatės įkandimus ir daug daugiau.

AŠ MAŽASIS VETERINARAS (5-7 m. vaikams)

 

Tapk veterinaru! Būsimojo veterinaro vasaros stovykloje vaikai susipažins su veterinaro kabinetu, sužinos, kaip prižiūrėti įvairius gyvūnus. Gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

Šie būsimi veterinarijos gydytojai išmoks pašalinti erkes, sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, supras gyvūnų kūno kalbą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką ar pas kinologus.

AŠ MAŽASIS GYDYTOJAS (5-7 m. vaikams)

 

Mūsų būsimo gydytojo vasaros stovykloje vaikai susipažins su pagrindinėmis gydytojo atsakomybėmis ir sužinos apie gyvybiškai svarbius žmogaus kūno organus. Šie būsimi gydytojai išmoks naudoti stetoskopą, refleksinį plaktuką; jie praktikuosis siūti siūles, skiepyti ir skirti vaistus. Esant galimybei vyksime į kliniką ekskursijai.
Po stovyklos kiekvienas būsimas gydytojas parsineš dovanų – stetoskopą!

© 2023 Visos teisės saugomos