Stovyklos vaikams 2023

Artėjant vaikų atostogų metui, tėveliai visuomet sunerimsta, ką jų mažieji veiks laisvu laiku. Tad kokių stovyklų galime tikėtis šiais metais? Kokios stovyklos populiariausios ir perkamiausios 2023 metis?

Populiariausios 2023 metų stovyklos!

 

Praėjus tik keliems metams po visą pasaulio gyvenimą ribojusio karantino ir atėjus augančiai ekranų kartai, populiariausių stovyklų paieškose vis dar išlieka stovyklos, kurios siūlo aktyvius laisvalaikio praleidimo būdus siūlančius užsiėmimus. Populiariausių 2023 metų vasaros stovyklų sąrašas:

  1. EDUKACINĖS STOVYKLOS (->>)

  2. SPORTO STOVYKLOS (->>)

  3. TRADICINĖS STOVYKLOS (->>)

  4. DIENOS STOVYKLOS (->>)

 

Pateikiame kelių metų vaikų tėvelių vykdytų stovyklų paieškų statistinius duomenis:

Stovyklos vaikams

Kaip išsirinkti vaikui tinkamą stovyklą?

 

Pateikiame trumpą aprašymą, kaip išsirinkti tinkamiausią Jūsų vaikui stovyklą 2023 metų vasaros laikotarpiui.

Stebėkite ir domėkitės savo vaiko popamokinėmis veiklomis, jo pomėgiais laisvalaikio metu, jo aplinkos draugais. Atraskite savo vaiko išskirtinius gebėjimus ir padėkite juos puoselėti vasaros laikotarpiu. Tačiau prieš rezervuodami stovyklą, būtinai pasitarkite su savo vaiku, kad ir kokio amžiaus jis būtų.

stovyklos 2023

Atlikę kelių metų paieškų stebėjimus, galime teigti, kad apie 70% vasaros stovyklų įsigijusių tėvelių, savo vaikystės vasaras taip pat leisdavo stovyklose.

Vaikų tėvams taip pat svarbu, kad būtų ne tik tinkama aplinka ar puikiai įrengtos patalpos, tačiau užsiėmimus vestų tikrai savo srities profesionalai. 2023 metų vasaros stovyklų iššūkis, kad kuo mažiau vaikai laiko praleistų telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose, aktyviai judėtų, vyktų patyriminis mokymasis, gyvai bendrautų su bendraamžiais.

 

Kviečiame pasinerti į 2023 vasaros nuotykius!

© 2023 Visos teisės saugomos