Vasaros stovykla vaikams Basakojis 2023

Basakojis vasaros stovykla – tai fantastiškas laikas vaikams, sukurtas prasmingo, aktyvaus poilsio gamtos apsuptyje pasiilgusiems stovyklautojams, kurioje saugi ir jauki aplinka skatina atskleisti slaptus jų talentus. Vaikų stovykloje laukia neužmirštamas laikas gamtoje, kupinas šypsenų, edukacijų, žaidimų bei basų kojų! 🙂

DIDŽIAUSIAS NUOTYKIS GAMTOJE

Vasara skirta nuotykiams, o BASAKOJO stovykloje vaikams jų tikrai netrūksta. Čia kiekvienas mažasis pasaulio gyventojas nesunkiai randa naujų draugų, įgyja drąsos ir naudingų bendravimo įgūdžių. Būdami lauke vaikai puoselėja savo fizinę ir emocinę sveikatą, lavina vaizduotę ir kūrybiškumą, mokosi ją tausoti. Šėlionės gryname ore įsimena ilgam – vaikai nesiliauja kalbėję, kaip stipriai laukia kitos vasaros ir dar neiškėlę kojos iš stovyklos nori sugrįžt!

 

ĮVAIRIAPUSIS TOBULĖJIMAS

Linksmai leisti laiką – svarbu, bet ne ką svarbiau ir tobulėti. BASAKOJO vasaros stovyklos metu vaikai išbando naujas veiklas, susitinka su įdomiais žmonėmis, patiria įsimintinas akimirkas žygių ir edukacijų metu. Veiklos sukurtos taip, kad lavintų vaikų fizinę ištvermę, protą bei emocinį intelektą: stovyklautojai ugdomi visapusiškai. Veiklas veda profesionalūs vadovai, kurie įkvepia mažuosius savo motyvacija bei asmeniniu pavyzdžiu.

 

IŠSKIRTINIS DĖMESYS KIEKVIENAM

Kiekvienas vaikas – individuali asmenybė, todėl rūpinamės kiekvieno poreikiais. Užtikriname, kad mūsų vasaros stovykloje visi jaustųsi saugūs ir būtų skatinami reikšti savo nuomonę. BASAKOJO stovykla vaikams tampa it mažu atskiru pasauliu, kuriame svarbiausios entuziazmu degančios akys bei šypsenos.

Basakojis 2023

GAMTA

✨  Leidžiamės į dieninius ir naktinius žygius;
💦.  DAAAUUG maudomės;
🎽   Dalyvaujame putų šou;
✨   Nuo ryto iki vakaro leidžiame laiką lauke, miško apsuptyje;

 

AKTYVUMAS

🎯   Žaidžiame žaidimus su lazeriniais šautuvais;
🚗   Lenktyniaujame „Flinstouno”
automobiliais;
🏃‍♂️   Dalyvaujame sportinėse veiklose, estafetėse, žaidžiame futbolą, krepšinį.

 

KŪRYBA

🎨   Atidarome edukacines dirbtuves;
🎤  Organizuojame talentų vakarus;
🎧   Šokame diskotekoje ir dainuojame karaoke;
🥇   Įgyjame žinių protmūšiuose.

 

DRAUGAI

✨  Dalyvaujame komandos formavimo veiklose;
👩‍   Įgyjame bendravimo, bendradarbiavimo ir savarankiškumo įgūdžius;
✋  Susirandame daug naujų draugų!

 

Pravėrus gimtųjų namų duris, šis šūkis gyvybingai aidi kiekvieno vaiko, sugrįžusio iš BASAKOJO vasaros stovyklos vaikams, širdyje.
Bilietas į šią stovyklą – tai lyg bilietas į nuotykį. Įlaipinkite savo vaiką į vasaros traukinį, kol šis dar nespėjo nuvažiuoti!

Basakojis pamainos 2023
stovykla basakojis 2023

© 2023 Visos teisės saugomos