TAG : stovykla

KERAMIKOS, TAPYBOS, GRAFIKOS VASAROS DIENOS STOVYKLA VAIKAMS

Jau trečius metus didelio populiarumo sulaukusi stovykla vaikams nuo 7 iki 14 metų, siūlo atnaujintą kūrybinę veiklą! Šią vasarą mūsų stovykloje susipažinsime ne tik su keramika, tapyba, grafika, bet ir su mūsų šaliai būdingais baltiškais motyvais.

Plačiau

TARPTAUTINĖ DIENINĖ VASAROS STOVYKLA FIND YOUR WAY

Kodėl verta dalyvauti FIND YOUR WAY stovykloje?

Plačiau

VASAROS AKROBATIKOS STOVYKLOS

Linksmiausias ir vaikų laukiamiausias laikas! Profesionalų sudaryta programa leidžia  linksmai patobulinti turimus įgūdžius ir suteikia galimybę sportuoti su olimpiniais, Lietuvą atstovavusiais, čempionais bei prizininkais.​

Plačiau

SUKARINTA VAIKŲ VASAROS STOVYKLA

Jau 5 metai organizuojama sukarinta stovykla „Geležinis vilkas“ yra pilna karinių pramogų ir edukacinių programų. Stovyklos metu vaikai laikosi kariškos dienotvarkės bei disciplinos tačiau tuo pat metu žaidžia, mokosi, pramogauja ir poilsiauja mūsų karinio tipo stovyklavietėje. Stovykloje kiekvienas vaikas gali pasijausti tikru jaunuoju kariu, išbandyti save, pajusti kas yra komandinis darbas bei patirti naujus nepakartojamus …

Plačiau

ILICON VALLEY IR SILICON VALLEY ADVENTURE STOVYKLOS

„Silicon Valley Adventure“ vasaros stovykla 7-11 metų vaikams Šią vasarą „CodeAcademy Kids“ organizuoja keturių dienų nuotykių ir vaizduotės žaidimų kupiną vasaros stovyklą – „Silicon Valley Adventure“, kurioje 7-11 metų vaikai mokysis pasakojimo (angl. storytelling’as) paslapčių, patys kurs fantasy pasaulius, superherojus ir leisis su jais į iššūkių kelionę. Užsiėmimai, kuriuos ves kūrybinių ir technologinių industrijų profesionalai, ne tik lavins …

Plačiau

VAIKŲ STOVYKLA „ŽIRGAI, GAMTA IR AŠ“

Inovatyvi, edukacinė, ekologiška stovykla „Žirgas, gamta ir aš“ išsiskiria savo kokybe, nauju požiūriu ir santykiu į gamtą, žirgą. Tai padeda vaikams geriau suvokti, suprasti save, išryškinti savo įgūdžius, atsiskleisti naujiems gebėjimams, įžvelgti juos savyje, atrasti savo charakterio subtilumus, bendravimo su aplinka ir kitais kokybę. Įvairi stovyklos programa padeda įgyti nauju žinių ir gebėjimų.

Plačiau

SAVAITĖS NUOTYKIS VISAM GYVENIMUI!

Skamba neįtikinamai? Tačiau ar gali būti didesnis nuotykis už savaitę miške gyvenant palapinėse, valgant maistą nuo laužo, o vakarais prie to pačio laužo dainuojant, keliaujant po Lietuvą, išmokstant begalę naujų dalykų bei susirandant daugybę naujų draugų?

Plačiau

STOVYKLOS VAIKAMS 2018

Vasaros stovyklos vaikams 2018 metais jau nėra tik prabangos paslauga. Tai puiki galimybė tobulinti vaiko įgūdžius atostogų metu. Pastebima, kad kasmet auga vasaros stovyklų pasiūla, jų įvairovė. O šiuolaikiniai tėvai siekia, jog vasara vaikams būtų kupina teigiamų emocijų, džiaugsmo bei atradimų.  

Plačiau

STOVYKLA FITENGLISH KVIEČIA AKTYVIAI IR SMAGIAI MANKŠTINTI KŪNĄ IR SMEGENIS!

Ryte vaikai ners į dinamiškus, patyriminius anglų kalbos užsiėmimus, kurių metu lavins kalbinius įgūdžius ir plės žodyną. Po sveikų ir rūpestingai paruoštų pietų, estafetę perims charizmatiškoji olimpietė Lina Grinčikaitė, kuri pasirūpins, kad po žiemos išsitiestų stuburas, sustiprėtų raumenys ir vaikai prisipildytų gerosios energijos visai likusiai vasarai.

Plačiau

VIETA SUSITIKTI SU SMALSUMU, SVAJONĖMIS IR SAVIMI

„Svajonių planetos“ ašis – vaikai, kurie atranda naujus pasaulius, naujas žemes, smalsauja ir kuria stebuklus iš visai paprastų dalykų. Čia veržlūs, šiuolaikiški, mėgstantys atostogas ir atradimus vaikai susitinka didžiausiam savo vasaros nuotykiui.

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos