SAVAITĖS NUOTYKIS VISAM GYVENIMUI!

Skamba neįtikinamai? Tačiau ar gali būti didesnis nuotykis už savaitę miške gyvenant palapinėse, valgant maistą nuo laužo, o vakarais prie to pačio laužo dainuojant, keliaujant po Lietuvą, išmokstant begalę naujų dalykų bei susirandant daugybę naujų draugų?

 

O svarbiausia – skautai padės tai patirti jūsų vaikams – neskautams!

Tikriausiai esi girdėjęs apie skautus Pasaulyje ir Lietuvoje? Skautai – savanoriškas, pasaulinis jaunimo judėjimas, veikiantis jau daugiau nei 100 metų daugiau nei 200 valstybių visame pasaulyje. Skautų idėjos paslaptis –unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš įžodžių, buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, patyrimo laipsnių, bei mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip, padedantsuaugusiems savanoriams, ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi.

Mes suprantame, kad vaikui, ką tik atvykusiam į skautų stovyklą, gali būti sunku susigaudyti tarp įvairių skautų naudojamų terminų, veiklų, gyvenimo būdo ir pan. Todėl siūlome atvykti į “Skautai neskautams” stovyklas, kur vaikai su skautišku gyvenimu supažindinami ilgamečių skautų vadovų, tačiau iš lėto, nuo pačių pagrindų.

„Skautai neskautams“ stovyklos, jau nuo 2003 metų tęsiama skautų tradicija. Vasaros metu skautų vadovai organizuoja skautiškas stovyklas vaikams, kurie norėtų susipažinti su skautais iš arčiau ir praktiškai. Per šias nuotykių pilnas stovyklas vaikai praeina skautišką pradžiamokslį ir įgyja naudingos, gyvenime pritaikomos patirties: kaip nepasimesti ir orientuotis gamtoje, rišti mazgus, suteikti pirmąją pagalbą, įveikti netikėtai atsiradusias kliūtis ir tuo pačiu susirasti draugų. Taip plečiamos vaikų komforto ribos, pasitikėjimas savimi bei ugdomas pilietiškumas.

 

Vadovai

 

Savaime suprantama, kad leidžiant vaiką į neįprastą stovyklą miške, svarbu yra patikimi vadovai ir įdomi programa. Stovykloms pradedame ruoštis dar sniegui nenutirpus, o “Skautai neskautams” stovyklose dirba jau ne pirmus metus skautaujantys vadovai, kurie turi daug stovyklinės ir žygių patirties. Vienai 7–10 vaikų grupei vadovauja vienas patyręs skautų vadovas, kuris yra baigęs Lietuvos skautijos vadovų mokymus, higienos, pirmos pagalbos ir turistinių stovyklų organizavimo kursus.
Be grupelių vadovų ir jų padėjėjų, visai stovyklai vadovauja didelę skautišką patirtį turinti vadovų komanda:
— stovyklos viršininkas,
— komendantas,
— programos vadovas,
— ūkvedys ir maistininkas,
— stovykloje pastoviai budi medikas.
Kartu su 100 vaikų vienoje stovykloje dalyvauja 21-23 suaugę
skautų vadovai.

 

“Jūrų skautai neskautams“

 

Dalyviai:

8 – 16 metų vaikai

Kaina:

175 Eur
165 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
149 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

Datos:

liepos 1 – liepos 7 d.
liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

 

“Šiaulių krašto skautai neskautams“

 

Dalyviai:

8 – 14 metų vaikai

Kaina:

169 Eur
162 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
145 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

Data:

liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

 

“Kernavės tunto skautai neskautams“

 

Dalyviai:

7 – 14 metų vaikai

Kaina:

169 Eur
162 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
145 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

Datos:

liepos 28 – rugpjūčio 3 d.
rugpjūčio 4 – 10 d.

© 2023 Visos teisės saugomos