ILICON VALLEY IR SILICON VALLEY ADVENTURE STOVYKLOS

„Silicon Valley Adventure“ vasaros stovykla 7-11 metų vaikams

Šią vasarą „CodeAcademy Kids“ organizuoja keturių dienų nuotykių ir vaizduotės žaidimų kupiną vasaros stovyklą – „Silicon Valley Adventure“, kurioje 7-11 metų vaikai mokysis pasakojimo (angl. storytelling’as) paslapčių, patys kurs fantasy pasaulius, superherojus ir leisis su jais į iššūkių kelionę. Užsiėmimai, kuriuos ves kūrybinių ir technologinių industrijų profesionalai, ne tik lavins vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Jie mokys struktūros, komandinio darbo, storytelling’o koncepto ir jo panaudojimo realiame pasaulyje, kadangi šiandien storytelling’as – rinkodaros strategijų, dizaino, internetinių puslapių bei kompiuterinių žaidimų kūrimo pamatas. Išmokykite kurti pasakojimus – galingiausią būdą idėjoms plisti po pasaulį.

 

Silicon Valley Adventure metu vaikai kurs savo superherojus bei pasaulius, susidurs su iššūkiais bei išmoks kaip juos nugalėti, kad pasiektų savo tikslą. Programos metu juos mokys kūrybinių ir technologinių industrijų specialistai, leis vaikams mokytis komandinio darbo, “storytelling” koncepto bei jo panaudojimo realiame pasaulyje, žaidybine forma.

 

Stovyklos kaina – 200€

 

 

Svarbiausi kriterijai – subalansuotas, įvairus, saikingas maistas.

Pietumis (sriuba ir karštu patiekalu) rūpinsis VŠĮ Jaunimo slėnis, užkandžiais – Žemaitijos pienas, o kad idėjoms netrūktų stiprybės Biršono mineraliniai vandenys pasirūpins, kad šalia CodeAcademy Kids būtų vandens – Akvilė Kids. Patiekalai bus gaminami tik iš šviežių ir aukštos kokybės produktų: pilno grūdo miltai, tyras alyvuogių aliejus, 1-os rūšies daržovės ir t.t. Meniu sudaromas, pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos rekomendacijas ir normas vaikų mitybai. Svarbiausi kriterijai yra: subalansuotas, įvairus, saikingas maistas,mažiau cukraus, mažiau druskos, mažiau sočiųjų riebalų, daugiau skaidulinių medžiagų ir maistą turi lydėti vanduo.

 

 

„Silicon Valley“ dienos stovykla 12-18 metų moksleiviams

CodeAcademy Kids Silicon Valley vasaros stovykla – tai verslo simuliacija, paremta Silicio slėnio koncepcija. Stovykla 2017 metai susilaukė didelio pasisekimo – programą įvertino ne tik moksleiviai ir jų tėvai, bet ir Lietuvos startuolių bendruomenė. Stovyklos metu moksleiviai mokysis vystyti idėjas, turinčias potencialo tapti verslais. Kiekviena stovyklos diena yra skirta vis kitai verslo temai paliesti: problematika, finansai, rinkodara, teisė, plėtra ir, šių metų stovyklos turinio naujienos, blockchain technologija bei kriptovaliutos. Stovyklą vainikuos idėjų pristatymai – pitch’ai – kompetentingai komisijai, kuri vertina startuolių idėjas bei strategijas tokių renginių kaip LOGIN, Startup Fair metu. Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai – ne vieta, tai – būsena. Būtent tą būseną ir kursime liepos mėnesį Vilnius Tech Parke.

 

 

Gera programa – geriausi rezultatai

Stovyklos metu, dalyviai vysto savo verslo idėjas, dalyvauja seminaruose ir workshop’uose su San Francisko įlankoje esančių kompanijų atstovais Lietuvoje. Taip pat, lavina savo verslumą, komunikabilumą, darbą komandoje, strateginį mąstymą ir kt. Stovvyklą vainikuoja verslo idėjų pristatymai (angl. pitch), kuriuos vertina kompetentinga komisija.

Silicon Valley dirbantys žmonės sako, kad tai ne vieta, tai – būsena.

 

Stovyklos kaina – 250€

 

Vilnius Tech Park – tai Baltijos šalių Silicio slėnis. Jame įsikūrusios į pasaulinę rinką besiruošiančios eiti kompanijos. Tech Parke savo ofisus turi Google, Oberlo, CodeAcademy, GameInsight, Deeper ir kt. XIX amžiaus pastatai, kuriuose dar palyginus neseniai buvo įsikūrusi Sapiegų ligoninė, skirti ofisams bei bendroms (angl. co-working) erdvėms. Šiuo metu parke yra jau daugiau nei 700 inovatyvių protų, suinteresuotų pagerinti Lietuvos ekosistemą.

 

 

www.codeacademykids.com

© 2023 Visos teisės saugomos