TAG : Stovyklu katalogas

Stovyklos vaikams 2023

Artėjant kiekvienam vasaros sezonui, tėveliai susiduria su dideliu iššūkiu – vaikų užimtumo problema vasaros atostogų metu. Džiugu matyti, kad kiekvienais metais stovyklų organizatoriai tobulina ne tik stovyklų aplinkas, bet ir programas, sukuria vis naujų mokymų bei edukacijų vaikams.

Plačiau

Edukacinių vasaros stovyklų teikiama nauda

Artėjant vasaros atostogoms tėvams dažnai kyla papildomas rūpestis: kaip užimti savo vaiką? Vaikams vasara – puikus laikas, skirtas ne tik ilsėtis, bet ir turiningai leisti laisvalaikį, mokantis naujų, dar nepažintų dalykų. Svarbu, kad vaikai būtų užimti, turėtų galimybę įsisąmoninti naujas teorines žinias per žaidimus, pritaikytų jas praktiškai, naudingai eksperimentuotų bei nepamirštų to, ko išmoko per …

Plačiau

Vencavas stovyklos vaikams Lietuvoje ir užsienyje!

Pristatome vienintelę tokia vaikų stovyklą, kuri siūlo unikalias pamainas visus metų laikus Lietuvoje ir užsienyje. Vasaros metu Vencavo stovykla turi paruošus net tris skirtingas programas jūsų vaikams:

Plačiau

Geriausiai tėvelių vertinami stovyklų organizatoriai! Vasaros stovyklos 2023

Artėja gražiausias metas – vasaros atostogos. Tai vaikų ir moksleivių laukiamiausias laikotarpis, kai mokslus keičia aktyvus laisvalaikis su draugais vasaros stovyklose. Džiugu matyti, kad kiekvienais metais stovyklų organizatoriai siūlo ne tik atnaujintas programas, bet ir pasirinkimas skirtingų stovyklų Lietuvoje nuolat didėja. Šiame straipsnyje pateikiame atsakymą į vieną dažniausiai užduodamų klausimų: ,,Kokį stovyklų organizatorių rekomenduotume?“. Kviečiame …

Plačiau

Edulandas stovyklos vaikams 2023

Jau šią vasarą su vaikais pasimatome STEAM nuotykių, mokslo ir pramogų kupinose dienos stovyklose: ,,Drakonų trenerių klubas“, ,,Sugrįžimas į lobių salą“ , ,,Cirko miestelis“, ,,Edulando dziudo stovykla“.

Plačiau

„Vichy“ vandens parko stovyklos vaikams

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų vasaros atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje.

Plačiau

Pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ goes wild!

Persikeliame į lauką ir vasarą kviečiame leisti gryname ore! Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Plačiau

Aktyvaus laisvalaikio stovykla ,,Vaikai kaime“

Kviečiame 7-12 metų vaikus į Pamūšio Šv. Antano Paduviečio parapijos namuose organizuojama stovyklą „Aktyvaus laisvalaikio stovykla „Vaikai kaime“. Šiuose namuose yra pačios reikalingiausios vaikams pritaikytos sąlygos, kambariai, dušai – wc (atskiri mergaitėms ir berniukams), didžiulis kiemas, privati krepšinio aikštelė. Tad visus, kurie mėgsta iššūkius, yra drąsus, nori patirti daug nuotykių ir nepakartojamų akimirkų, kviečiame į …

Plačiau

Vaikų vasaros stovykla – 
“Mažojo princo kelionė – ką sako tavo širdis“

„– Įdomu, – tarė jis, – ar žvaigždės šviečia tam, kad kiekvienas kada nors galėtų susirasti savąją?” (ištrauka iš knygos „Mažasis princas”). 

Plačiau

KALBA English Summer Camp Druskininkuose 2023

Rinkitės įspūdžius, nuotykius, pamokas ir draugus iš viso pasaulio!

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos