TAG : Stovyklu katalogas

Vaikų slidinėjimo stovyklos “First Class Kids” 

“Vencavas” stovykla pristato vienintelę vaikų organizaciją, kuri siūlo unikalias pamainas bei keliones visus metų laikus Lietuvoje ir užsienyje. Šių metų žiemos ir rudens programa kupina įvairių slidinėjimo stovyklų bei kelionių jūsų vaikams. Vaikų slidinėjimo pamainos pavadinimu “First Class Kids” kviečia prisijungti į rudens bei žiemos nuotykius, atostogas ir naujas patirtis su snieglente Druskininkuose bei Latvijoje.

Plačiau

Stovyklumuge.lt DELFI.TV televizijoje

Vasara – vaikų stovyklų ir užimtumo metas. Nors pastebima, kad stovyklos brangsta, vaikų atkeliaujančių į užsiėmimus skaičius didėja. Kokios stovyklos šiemet populiariausios, kokios jų kainos ir kodėl nereikėtų per vasarą pamiršti užsienio kalbos, šįryt pasiaiškinsime su „American English School“ direktore Egle Kyseliene bei projekto „Stovyklų mugė“ vadove Kristina Abrutiene.

Plačiau

Nuotykių akademija stovyklos 2023

Stovyklos su haskiais ir indėnais. Tai išskirtinė stovykla su haskiais gamtos apsuptyje.

Plačiau

Stovyklumuge.lt TV3 portale

Džiaugiamės, kad kaip ir kiekvienais metais, mūsų specializuotu katalogu www.stovyklumuge.lt pasitiki didieji šalies žiniasklaidos šaltiniai.

Plačiau

Sukarinta vasaros stovykla „GELEŽINIS VILKAS“

Sukarinta vasaros stovykla vaikams ir paaugliams ,,GELEŽINIS VILKAS“ kviečia naujam sezonui!

Plačiau

AIKIDO vasaros stovykla 2023

Trūksta gryno oro ir gamtos? Pasiilgote bendravimo ir fizinės veiklos? Trokštate išbandyti savo galimybes bei patobulėti?

Plačiau

Stovyklos vaikams 2023

Artėjant kiekvienam vasaros sezonui, tėveliai susiduria su dideliu iššūkiu – vaikų užimtumo problema vasaros atostogų metu. Džiugu matyti, kad kiekvienais metais stovyklų organizatoriai tobulina ne tik stovyklų aplinkas, bet ir programas, sukuria vis naujų mokymų bei edukacijų vaikams.

Plačiau

Edukacinių vasaros stovyklų teikiama nauda

Artėjant vasaros atostogoms tėvams dažnai kyla papildomas rūpestis: kaip užimti savo vaiką? Vaikams vasara – puikus laikas, skirtas ne tik ilsėtis, bet ir turiningai leisti laisvalaikį, mokantis naujų, dar nepažintų dalykų. Svarbu, kad vaikai būtų užimti, turėtų galimybę įsisąmoninti naujas teorines žinias per žaidimus, pritaikytų jas praktiškai, naudingai eksperimentuotų bei nepamirštų to, ko išmoko per …

Plačiau

Vencavas stovyklos vaikams Lietuvoje ir užsienyje!

Pristatome vienintelę tokia vaikų stovyklą, kuri siūlo unikalias pamainas visus metų laikus Lietuvoje ir užsienyje. Vasaros metu Vencavo stovykla turi paruošus net tris skirtingas programas jūsų vaikams:

Plačiau

Geriausiai tėvelių vertinami stovyklų organizatoriai! Vasaros stovyklos 2023

Artėja gražiausias metas – vasaros atostogos. Tai vaikų ir moksleivių laukiamiausias laikotarpis, kai mokslus keičia aktyvus laisvalaikis su draugais vasaros stovyklose. Džiugu matyti, kad kiekvienais metais stovyklų organizatoriai siūlo ne tik atnaujintas programas, bet ir pasirinkimas skirtingų stovyklų Lietuvoje nuolat didėja. Šiame straipsnyje pateikiame atsakymą į vieną dažniausiai užduodamų klausimų: ,,Kokį stovyklų organizatorių rekomenduotume?“. Kviečiame …

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos