AIKIDO vasaros stovykla 2023

Trūksta gryno oro ir gamtos? Pasiilgote bendravimo ir fizinės veiklos? Trokštate išbandyti savo galimybes bei patobulėti?

Tuomet planuokite dalyvavimą Aikido vasaros stovykloje liepos 8-16 d. Labanoro girioje, kaimo turizmo sodyboje „Antalakaja“. (www.antalakaja.lt)
Stovykla subalansuota visoms amžiaus grupėms – ir vaikams, ir paaugliams, ir suaugusiems 🙂

5 priežastys, dėl ko būtina dalyvauti Aikido vasaros stovykloje:

 

1. Sportinė veikla ir aktyvus poilsis. Stovyklos programoje – Aikido bei įvairios sportinės treniruotės, pritaikytos skirtingo fizinio pasiruošimo žmonėms. Stovyklos teritorijoje yra vaikų žaidimų aikštelė, batutas, tinklinio ir krepšinio aikštelės, pavėsinės, pirtis, kubilas.
2. Gamtos teikiami privalumai. Nuostabi Labanoro giria, Stirnės upelis sodybos kieme, šiltas ir švarus Baltųjų Lakajų ežero vanduo netoliese, daug uogų ir mažai uodų.
3. Sveikatingumas ir patogumas. Gyvenimas mediniuose nameliuose su visais patogumais, sveika ir subalansuota mityba 4 kartus per dieną, plovo gaminimas ant laužo, pirties ir kubilo malonumai ant upelio kranto, maudynės ežere.
4. Naujos patirtys ir edukacija. Menų pamokos, pokalbiai – paskaitos apie Japonijos kultūrą ir tradicijas. Profesionalaus kaskadininko pamoka, padėsianti iš arčiau susipažinti su kaskadiniais triukais ir jų pasimokyti. Karaoke ir talentų vakarai, tinklinio pamokos ir turnyras, teminių filmų peržiūros.
5. Saugumas ir lankstumas. Poilsiavietės teritorija apsaugota nuo pašalinių žmonių patekimo. Į stovyklą galima vykti visam arba trumpesniam laikotarpiui su šeimos nariais arba be.
Šeimoms taikome nuolaidą.
Registruojantis prašome sumokėti avansinį mokestį 250 € iki birželio 1 d. Jei dėl kažkokių aplinkybių stovyklą turėsime atšaukti grąžinsime jūsų įmokas.
Jei turite klausimų dėl stovyklos, prašome jūsų parašyti mums elektroniniu paštu info@aikidokiyonami.lt
aikido vasaros stovykla

© 2023 Visos teisės saugomos