Edukacinių vasaros stovyklų teikiama nauda

Artėjant vasaros atostogoms tėvams dažnai kyla papildomas rūpestis: kaip užimti savo vaiką? Vaikams vasara – puikus laikas, skirtas ne tik ilsėtis, bet ir turiningai leisti laisvalaikį, mokantis naujų, dar nepažintų dalykų. Svarbu, kad vaikai būtų užimti, turėtų galimybę įsisąmoninti naujas teorines žinias per žaidimus, pritaikytų jas praktiškai, naudingai eksperimentuotų bei nepamirštų to, ko išmoko per mokslo metus.

Visa tai gali suteikti edukacinės stovyklos, kurios kiekvienais metais pritraukia vis daugiau susidomėjimo ir tampa geriausiu pasirinkimu, patinkančiu tiek vaikams, tiek jų tėvams.

Daugelis sutiktų, jog vaikystė – atradimų metas, kada vaikas bando kuo daugiau sužinoti apie jį dominančius dalykus ir tyrinėja aplinkinį pasaulį. Nuo žaidimų su kitais vaikais iki įvairių problemų sprendimo būdų, vaikas mokosi atrasti savo stipriąsias puses. Vaikų pomėgiai yra įvairiausi: nuo stalo teniso mokymosi ar apyrankių pynimo iki spektaklio kūrimo ar dviračių lenktynių, tačiau visi sutiksime, jog didžioji dauguma skirtingo amžiaus vaikų savo laisvą laiką mėgsta praleisti konstruodami su LEGO kaladėlėmis. Modeliuodami jie įsijaučia į kūrėjo vaidmenį ir detales paverčia įvairiausiais statiniais – dangoraižiais, dinozaurais, senovinėmis pilimis ar mėgstamų filmukų personažais, o visa tai ne tik lavina vaikų vaizduotę, bet ir suteikia labai daug nesuvaidinto džiaugsmo. 

 

   Jau penkerius metus iš eilės Bricks4Kidz® kviečia prisijungti prie jų siūlomų edukacinių stovyklų, kurios tinka tiek mažiausiems (nuo 3 m.), tiek vyresniems (iki 12 m.) vaikams. Bricks4Kidz® programa specializuojasi veiklose naudojant edukacinius LEGO® rinkinius ir kviečia vaikus mokytis S.T.E.M (mokslo, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos) pagrindų, tobulinti savo vizualinius įgūdžius, lavinti loginį mąstymą, kurti, bendrauti komandoje, ieškoti sprendimų, varžytis bei siekti tikslo. 

 

Didžiosios Britanijos medikai tvirtina, kad išmaniųjų technologijų naudojimas lėtina vaikų smulkiosios motorikos vystymąsi, o tai gali sukelti įvairias pasekmes, pavyzdžiui, vaikai, atėję į mokyklą, netaisyklingai laiko rašymo priemones. Vis dėlto, išmaniosios technologijos yra šių laikų neatsiejama gyvenimo dalis, reikalinga tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl labai svarbu lavinti ne tik mažųjų, bet ir vyresnių vaikų smulkiąją motoriką, o vienas iš būdų, siūlomas mokslininkų, būtent ir yra konstravimas LEGO® detalėmis. Ši veikla ugdo vaiko suvokimą, spalvų pažinimą bei pirštų ir rankų miklumą. Išlavinta smulkioji motorika daro įtaką vaiko savarankiškumui, nes leidžia daugiau veiklų atlikti pačiam, todėl tokiu būdu auga pasitikėjimas savimi.

Bricks4kidz

Bricks4Kidz® komandoje dirba patyrę mokytojai, kurie ne tik padeda vaikams mėgautis turininga veikla, bet ir patys tampa jų draugais, su kuriais smagu bei saugu leisti laiką. Stovyklose vaikai turi galimybę bendrauti su bendraamžiais, kurie taip pat domisi LEGO® konstravimu, todėl tai skatina vaikus dalintis asmeninėmis idėjomis, išmokti dirbti komandoje ir susirasti bendraminčių draugų. Vaikai mėgaujasi LEGO® konstruktoriais, naudodami paruoštas instrukcijas stato specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, tyrinėja inžinerijos bei architektūros pasaulius, o svarbiausia – aktyviai leidžia laiką lauke išnaudodami puikų vasaros orą!

 

Šiais metais Bricks4Kidz®  vasaros stovyklos siūlo išskirtinai daug įvairių temų, todėl kiekvienas vaikas tikrai ras sau labiausiai patinkančią!

 

  • 3-5,5 m. vaikams siūlomos temos: Kelionė vandenynais su LEGO®; Aplink pasaulį su LEGO®; Sukurkime LEGO® miestą kartu; Pasakų pasaulis su LEGO®.
  • 4-6 m. vaikams: Super Herojai; Aplink pasaulį su LEGO®; Kosminė kelionė laiku su LEGO®. 
  • 6-9 m. vaikams: Žaidimų Roblox, Fortnite, Minecraft stovykla su LEGO®; Minecraft Manija; Paslaptinga LEGO® byla; LEGO® miestas: architektai ir inžinieriai; Jaunasis archeologas: atrask ir ištirk; Aš – jaunasis kūrėjas!; LEGO® draugių stovykla. 
  • 9-12 m. vaikams: Būk YouTuberiu ir Tu!; Mokausi kurti TikTok’e / Snapchat’e; Vaizdo žaidimų kūrimo stovykla.

 

Stovyklos vyks: Vilniuje (net dviejuose kūrybingumo centruose), Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje, Panevėžyje, Šilutėje ir Nidoje! Stovyklų laikas visą vasarą 8.00-17.30 val. 

Tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą.

 

Rinkitės intelektualią ir kokybišką veiklą vaikams vasaros atostogų metu!

© 2023 Visos teisės saugomos