Stovyklos vaikams 2023

Artėjant kiekvienam vasaros sezonui, tėveliai susiduria su dideliu iššūkiu – vaikų užimtumo problema vasaros atostogų metu. Džiugu matyti, kad kiekvienais metais stovyklų organizatoriai tobulina ne tik stovyklų aplinkas, bet ir programas, sukuria vis naujų mokymų bei edukacijų vaikams.

Pasirengimas vasaros stovykloms gali sukelti daug klausimų ir net abejonių, bet taip pat tai gali būti fantastiška patirtis tiek tėvams, tiek vaikams. Pagal vaiko amžių tėveliai gali parinkti ir skirtingo pobūdžio stovyklas: jaunesniems stovyklautojams dažniausiai siūlomos dieninės stovyklos be nakvynės. Užimtumo ir aktyvumu jos niekuo nenusileidžia tradicinėms stovykloms. Tai puiki užimtumo alternatyva dirbantiems tėveliams, kurie vaikučius gali pasiimti į namus po sunkios darbo dienos. Drąsiems ir savarankiškiems vaikams bei paaugliams rekomenduojame tradicines kelių dienų stovyklas su nakvyne, kurios dažniausiai vyksta išpuoselėtose aplinkose, toliau už miesto ribų. Mėgstantiems išskirtinumą ir keliones, šių metų stovyklų organizatoriai siūlo stovyklas net už Lietuvos ribų.

Populiariausios vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams 2023:

BASAKOJIS stovykla

 

Vaikų stovykla BASAKOJIS mėgstantiems aktyvias pramogas gamtoje, edukacijas, svečius ir nuotaikingiausius žaidimus! ⚽️‍♀️‍‍‍
Geriausia dovana, kurią galima kam nors padovanoti – tai nuotykių kupinas atostogas. Ar sutinkate?
Basakojis stovykla – tai magiška vieta, kur JUOKAS SKAMBA LAISVAI, NUOTYKIAI NIEKADA NESIBAIGIA, O ŠIRDYS PLAČIAI ATSIVERIA!

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Vencavas

VENCAVAS stovykla

 

‘‘Vencavas – vienintelė stovykla kuri siūlo unikalias pamainas visus metų laikus Lietuvoje ir užsienyje. Programa kuriama taip, kad vaikai sąmoningai išgyventų akimirką, suprastu ką reiškia tikras santykis draugystėje, komandoje. Išmoktų suprasti ir pažinti save, pajaustų laisvę lipant kalnais, medžiais, miegant po atviru dangumi prie laužo, klajojant po pelkes ir miškus.


Laisvę rinktis vertybes kurias atrandame stovykloje ir savyje, 
pagarba gyvenimui, kitam žmogui, gamtai.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Vasaros vaikų stovykla Vichy vandens parke

 

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų vasaros atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: smagios maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, orientacinės varžybos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą MULTIKINO ir DELFI SPORTO CENTRĄ bei daug kitų pramogų!

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Akrobatikos stovykla su nakvynėmis „All in“

 

Aktyviai sportuoti ir turiningai pramogauti kviečiamas 7-17 metų jaunimas!

Dar nežinote, kaip naudingai ir linksmai, Jūsų vaikas galėtų praleisti dalį vasaros atostogų? Turime Jums sprendimą – nepamirštamą ir nuotykių kupiną šešių dienų Krokodiliuko akrobatikos stovyklą „All in“! Kviečiame visus prisijungti prie šio nepamirštamo nuotykio!

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Mazoji medicinos stovykla

MAŽOSIOS MEDICINOS MOKYKLOS stovyklos

 

Nenuobodžiaukite mokyklos atostogų metu ir rinkitės vasaros stovyklą su šauniausias Mažosios Medicinos Mokyklos mokytojais! Šiemet net 8 miestuose 8 naujos temos! Speciali programa 5-7 m. vaikams! Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Gamtos herojai

Stovykla GAMTOS HEROJAI

 

Pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ goes wild!

Persikeliame į lauką ir vasarą kviečiame leisti gryname ore! Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Magelanai

MAGELANŲ stovykla

 

Visą vasarą vykstanti stovykla Vilniuje kviečia 6-10 m. amžiaus jaunuosius Magelanus aktyviai tyrinėti pasaulį! Dienos stovyklos metu laiką leisime aktyviai – leisimės į žygius, orientacinių pagalba tyrinėsime Vilnių, Trakus ir Kauną, mokysimės savarankiškumo ir atsakingumo, įdomiai ir prasmingai laiką leisime edukacinėse veiklose.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Trako stovykla

TRAKO stovykla

 

Trako stovykla” – tai fantastiška galimybė vaikams ilsėtis tikrame lietuviškame kaime, kiekvieną dieną iki soties džiaugtis jo artumu, kvėpuoti tyru oru ir mėgautis gausybe teikiamų gamtos atrakcijų. Jūsų vaikas – mūsų rūpestis! Itin glaudus bendradarbiavimas su tėvais.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Mazojo princo

,,MAŽASIS PRINCAS  – ką sako tavo širdis“ stovykla

Jau birželio mėnesį pradėsime svajonėmis pripildytą, linksmą, praturtinančią ir be jokios abejonės – įsimintiną nuotykį mūsų vasaros stovykloje! Vaikų lauks smagios teminės veiklos, edukaciniai užsiėmimai, įvairios pramogos (maudynės, gamtos tyrinėjimas, maisto gaminimas, lauko žaidimai, teatras, diskoteka ir daug kitų). 

Mūsų vadovai kalba lietuvių, anglų bei rusų kalbomis, todėl draugystei nebus jokio barjero, o laiką leisime bendraudami gyvai. Didelį dėmesį skirsime prasmingam vaikų bendravimui, gražaus ryšio kūrimui, savęs pažinimui bei kitų priėmimui.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Daugirdenai

„PASIMATUOK LAUKINĘ GAMTĄ“ ir „SENOJO KALNO PRIEGLOBSTYJE“ stovyklos

Dubysos regioniniame parke įsikūrusi „Daugirdėnų“ sodyba kviečia vaikus penkias dienas praleisti
ypatingai gražioje upės vingio pakrantėje.
Jaunesniems – 5 dienų kūrybinių ir pažintinių temų programa.
Vyresniems – naktinis žygis, baidarės, užduotys, reikalaujančios vidinių galių.
Visiems – įdomūs susitikimai, siurprizai. .
Laukiame jūsų!

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

EDULANDAS stovyklos vaikams

Edulandas kviečia į dienos stovyklas vaikams: ,,Drakonų trenerių klubas“, ,,Sugrįžimas į Lobių salą“, ,,Cirko miestelis“, ,,Edulando Dziudo stovykla“. Puikiai praleistas laikas ir daug įsimintinų pramogų vaikams.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Aktyvaus dienos stovykla vaikams ,,Japoniška vasara“

 

Praleisk dieną linksmai ir prasmingai, pasijausk tikru samurajumi!

Kviečiame visus 6-12 metų vaikus, norinčius smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu susipažinti su japonų kovos menu Aikido bei japoniško kardo technika, Japonijos kultūra ir menais, sužinoti daug naujų dalykų, susirasti draugų ir kartu linksmai pajudėti bei pažaisti.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Aktyvaus laisvalaikio stovykla ,,VAIKAI KAIME“

 

Mėgsti iššūkius ? Esi drąsus ir nori patirti daug nuotykių? Ši stovykla kaip tik tau, laukiame 7-12 metų vaikų.

Tavęs laukia kaimo sodyba įsikūrusi ant upės kranto, kurioje išbandysime įvairias veiklas: aktyvus laikas gamtoje; svečias kiekvieną dieną; batutas; filmo peržiūros lauke; vakarai prie laužo; maudynės; žygiais, orientacinės varžybos; žaidimai ir sportinės rungtys.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Krokodiliukas

Dienos sporto ir laisvalaikio stovykla „SPORTAS (PA)TINKA KIEKVIENAM“

 

Ieškote linksmos ir aktyvios veiklos vaikui vasaros metu? Kviečiame išbandyti mūsų akrobatikos, nuotykių pilnas stovyklas! Stovyklos tinka 5-13 m. sportuojantiems ir nesportuojantiems vaikams. Tikime, kad kiekvienas vaikas iš stovyklos grįš ne tik fiziškai sutvirtėjęs, bet ir išmokęs naujų dalykų, susiradęs naujų draugų, o svarbiausia LAIMINGAS.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

bricks4kidz

Bricks4Kidz stovyklos vaikams

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®! Registruokitės vasaros stovykloms, kurios vyks: Vilniuje (net dviejuose kūrybingumo centruose), Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje ir Panevežyje, Šilutėje ir Nidoje! Galite rinktis jums patogiausias datas nuo birželio vidurio iki pačios rugpjūčio pabaigos.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Linkime pačios gražiausios ir įsimintiniausios vasaros!

© 2023 Visos teisės saugomos