TAG : stovyklos 2021

Vaikų stovykla ,,Basakojis“. Burys draugų ir basos kojos!

Basakojis stovykla – tai 7–14 m. vaikams skirtas nuotykis, kurioje saugi ir jauki aplinka skatina atskleisti slaptus savo talentus. Jų laukia neužmirštamas laikas gamtoje, kupinas šypsenų bei žaidimų, o telefonas lieka namuose.

Plačiau

2021 m. Bricks 4 Kidz® vasaros stovyklos 9-12 m. vaikams

Bricks 4 Kidz® dienos stovyklos – tai turiningas ir linksmas būdas vaikams nuo 9 iki 12 metų praleisti laiką per mokyklos atostogas!

Plačiau

Specialistų patarimai kaip paruošti vaiką 2021 vasaros stovyklai.

Vasaros stovyklos daugeliui vaikų yra vienas įsimintiniausių vaikystės prisiminimų. Ir kartais tik suaugę įvertiname tikrąją stovyklų naudą po daugelio metų. Atlikus statistinius tyrimus pastebėta, kad Lietuvoje stovyklas vaikams dažniausiai parenka tėvai, kurie ir patys vaikystėje turėjo tokį aktyvų poilsį.

Plačiau

Keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovykla

„Atgal į teatrą“ – kviečia jau šeštoji Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla. Jaunieji stovyklautojai pirmieji išvys po renovacijos neatpažįstamai pasikeitusį Keistuolių teatrą, kurio atsinaujinusiose patalpose stovykla šurmuliuos liepos 19 – rugpjūčio 6 dienomis.

Plačiau

Nepamirštamų įspūdžių savaitė su futbolu.

Skelbiame startą vasaros stovyklos registracijai! Turėkite nepamirštamų įspūdžių savaitę su futbolu. FM "Ateitis" – profesionali futbolo mokykla Vilniuje, veiklą vykdanti nuo 2000 m. Sportinės vaikų grupės treniruojasi pagal Anderlecht treniruočių programą, kviečiami užsienio specialistai, padedantys gerinti vaikų sportinį lygį. Registruokitės jau dabar el. paštu agne.ateitisfm@gmail.com

Plačiau

SKAUTŲ SLĖNIO 2021 vasaros stovyklos

Skautų slėnio stovyklos – tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens.

Plačiau

“TRAKO STOVYKLA”: SAUGIAI, SVEIKAI IR ĮDOMIAI!

    Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo  sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime.

Plačiau

Geriausios vasaros stovyklos vaikams 2021

    Vasaros stovyklos yra viena geriausių patirčių, kurias šiuolaikiniai vaikai gali gauti po ilgo ir įtempto karantininio laikotarpio. Tai galimybė vaikams susipažinti su naujais draugais, pakeisti namų aplinką ir išmokti naujų, neatrastų dalykų. Tačiau rasti tokią stovyklą, į kurią vaikas norėtų besąlygiškai grįžti, nėra taip lengva, kaip atrodo.

Plačiau

© 2020 Visos teisės saugomos