Aktyvaus laisvalaikio stovykla “AktyvuOK vasarą”!

Visus, kurie pavargo nuo karantino ir pasyvaus buvimo namuose, kviečiame į aktyvaus laisvalaikio stovyklą “AktyvuOK vasarą”! Kiekviena diena mūsų stovykloje būna vis kitokia: kasdien nauji iššūkiai, skirtingos pramogos ir neatsibostantys nuotykiai.

 

KAS MES?  Esame sporto klubas “Budora”, nuo 2006-ųjų metų besirūpinantis vaikų ir suaugusiųjų fiziniu aktyvumu. Sporto ir laisvalaikio stovyklas organizuojame jau 14 metų, o išgyvenę šiuos ilgus ir pasyvius pandemijos mėnesius supratome – AKTYVUS poilsis yra tai, ko mums VISIEMS šiuo metu ypač trūksta! Todėl aktyvaus laisvalaikio ir sporto stovykloje “AktyvuOK vasarą” bus linksma, įvairu ir tikrai nenuobodu! Bendrausime, susipažinsime ir draugausime, atkursime ryšius, kuriuos ilgi pandemijos mėnesiai bandė nutraukti. Kuo daugiau judėsime, kad įveiktume per karantiną mus apėmusį sąstingį. Mokysimės ir ugdysime discipliną, laikysimės taisyklių bei dienotvarkės, o tada mūsų lauks daugybė pačių įvairiausių pramogų. Bus svečių, pasirodymų, pamokų, seminarų, konkursų ir kitos įdomios bei naudingos veiklos.

 

* Siekdami, kad vaikai įsijaustų į veiklas, pajustų gamtą, pabendrautų su draugais ir pasidžiaugtų stovykla, jos metu surenkame mobiliuosius telefonus, planšetes, kompiuterius ir kitus elektroninius prietaisus.

 

KUR IR KADA SUSITIKSIME? Stovykla vyks 2021 m. liepos 12 d. – 18 d.  sodyboje “Guosta” Stakliškėse, Prienų raj., apie 70 km nuo Vilniaus.

 

KAM SKIRTA ŠI STOVYKLA? Visiems vaikams nuo 6 metų amžiaus ir paaugliams, kurie nori:

 

  • trumpam pabėgti iš miesto, nes stovykloje laukia labai gražios lietuviškos gamtos apsuptis;
  • susirasti naujų draugų arba susitikti seniai matytus ir ir virtualų bendravimą iškeisti į realų;
  • kasdien aktyviai judėti, išbandyti įvairaus tipo treniruotes;
  • sočiai valgyti keturis kartus per dieną ir kasdien gaivintis ledais;
  • dalyvauti įvairiose pramogose bei edukaciniuose užsiėmimuose;
  • laiką leisti su pašėlusiais, draugiškais ir profesionaliais sporto klubo „Budora” instruktoriais.

 

 

 

Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus:

Tel. Nr: +370 675 438 55

El. paštas: edita@budora.lt

WWW: https://budora.lt/aktyvaus-laisvalaikio-stovykla-aktyvuok-vasara/

© 2023 Visos teisės saugomos