YES! - Jaunimo stiprinimo seminaras

Dažnam paaugliui ši stovykla tampa esminiu gyvenimo pokyčiu. Stovykloje gauti įgūdžiai jaunimo nežinojimą kur nukreipti savo energiją, susivaržymą ir baimes nukreipia į savęs pažinimą ir priėmimą,  gabumų atskleidimą, savanorystę ir lyderystę. Vakaronės prie laužo, žaidimai, naktiniai žygiai, skanus vegetariškas maistas, maudynės ir kitos pramogos, tai tik dalis jų poilsio.

 

Pagrindinė šioje stovykloje yra YES! (Jaunimo stiprinimo seminaras) programa, kurios metu išmokstama jogos pratimų, kvėpavimo ir atsipalaidavimo technikų, kaip atsikratyti streso ir įtampų, nuraminti sudirgusį protą, pasimėgauti atrasta vidine ramybe. Psichologijos žinios programoje suteikiamos per interaktyvius procesus, fizinius ir intelektualinius žaidimus, kūrybines užduotis. Dalyviai ypač pabrėžia stovyklos metu atsirandantį bendrumo jausmą, jų patirtą buvimo ir veikimo kartu džiaugsmą. YES stovyklos yra organizuojamos nuo 2004 m. Buvę dalyviai tampa šios programos mokytojais ir asistentais. Bet svarbiausia, kad juos visus iki šiol jungia neišblėstantis draugystės jausmas.

 

Šiais metais siūlomos ne tik dvi tradicinės stovyklos Trakų raj. Jovariškių kaime šalia ypatingai skaidraus Akmenos ežero, bet ir nemokama (finansuojama ESFA) dienos stovykla Vilniaus apskrities paaugliams Vilniuje.

Detalesnė informacija: https://www.facebook.com

© 2023 Visos teisės saugomos