Whatansu Pavasario stovyklos skirtos šeimoms!

Whatansu Širšių lizdas – patirtiniai savaitgaliai mamoms ir jų dukroms (nuo 8m.).

 

Stovyklų tikslas – išmokyti mamas ir dukras būti kartu, kalbėtis ir girdėti vienoms kitas, dalintis geromis ir blogomis patirtimis, priminti, kad jos vienos kitoms trokšta tik gero, tik jų priemonės skirtingos.

 

Stovykla vyks 2020m. Gegužės 22-24 d. https://whatansu.lt/event/sirsiu-lizdas/

Whatansu Vyrų kalvė – vasaros, rudens, žiemos ir pavasario stovyklos TIK vyrams nuo 9 iki 99-erių.

 

Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės.

 

Pavasario stovykla vyks 2020m. Kovo 27-29d. https://whatansu.lt/event/vyru-kalve/

 

2020m. vasaros nuotykiai taip pat jau suplanuoti – ar patirsi juos kartu?

 

„Kai turi mintį galvoje, bet negali jos pasakyt, kai labai nori apsikabint, bet nedrįsti, kai nori ką nors išmokti, bet neišeina, kai esi liūdnas, bet nori būti laimingas, kai nori pagyventi kitaip, bet nepasiryžti – visa tai ir dar milijoną kartą daugiau yra WHATANSU. Ta savaitė tarp nerealiausių žmonių man davė tiek daug, jog viskas nesugebėjo tilpti mano širdyje, todėl dalį viso gėrio teko dėti į galvą. Aš esu toks laimingas, kad mane sėkmė nusiuntė Ten. Ir tai ne stovykla – tai mintis, esanti giliai giliai tavyje, jog rytojus bus tobulas. Būti idealiame rytojuje – patekti į WHATANSU! Patirk tai.“ – Prieš kurį laiką mums parašė stovyklautojas Laurynas.

 

© 2023 Visos teisės saugomos