WHATANSU PATIRTINĖS STOVYKLOS

TU – GERIAUSIA SAVO PATIES VERSIJA! Mes siekiame įgalinti jaunąją kartą būti sąmoningais, būti savimi. Ieškoti ir patirti. Esame patirtinio ugdymo pionieriai Lietuvoje. Stovyklose taikomi metodai yra ne simuliacija, o realus patyrimas, kuris įgalina išjausti gyvenimą. Nes mes visi nusipelnome tikrų gebėjimų ugdymo, ne simuliacinio, o tikro gyvenimo. Tikime, kad drąsa būti savimi ateina kartu su vidiniu džiaugsmu ir sąmoningumu.

 

Whatansu stovyklos:

Whatansu W komanda (1-5 klasių moksleiviams). Šioje stovykloje dirbame su komandiniais dalyvių įgūdžiais, mokomės, kaip gyventi ir išgyventi grupėje, šeimoje, bendruomenėje, komandoje; kaip prisiimti ir pasidalinti atsakomybe; kaip atpažinti savo stiprybes ir jas panaudoti komandos labui.

Stovykla vyks 2019 m. Birželio 23-29 d.

Whatansu Pabėgimas (8-12 klasių moksleiviams). Tai savaitės trukmės patirtinis žygis aplink Asvejos ežerą. Stovyklautojus lydi patyrę vadovai, mokymasis per patyrimą, kūrybinės veiklos ir vakariniai laužai, iššūkiai, pokalbiai, gilūs klausimai, laisvė rinktis ir atsakomybė už pasirinkimus, savęs pažinimas nekasdienėse situacijose. Nakvojama palapinėse.

Stovykla vyks 2019 m. Birželio 23-29 d.


Whatansu Ugnies zona (5-12 klasių moksleiviams). Tai patirtinė darbo ir poilsio stovykla, kurioje vaikai mokomi ne simuliacinio, o tikro gyvenimo. Tai vasaros nuotykis trokštantiems patirti, kas yra festivalių užkulisiai ir tikroji SAVANORYSTĖ, norintiems praktiškai išmėginti visus darbo proceso etapus: idėjos generavimą, planavimą, įgyvendinimą ir grįžtamojo ryšio svarbą.

Stovykla vyks 2019 m. Liepos 28d. – Rugpjūčio 3 d.

Whatansu Motyvatorius (8-12 klasių moksleiviams). Tai laimingų mokslo metų dirbtuvės, kuriose stovyklautojų laukia daugybė paskaitų ir praktinių dirbtuvių, asmeninio efektyvumo ir motyvacijos mokytis paslaptys, efektyvaus mokymosi įrankiai, dienos režimas, ateities tikslų paieškos su atvirais, draugiškais, kūrybiškais bendraminčiais.

Stovykla vyks 2019 m. Rugpjūčio 25-30d.

Whatansu Vyrų kalvės savaitgaliai žiemą, pavasarį, rudenį ir savaitės trukmės stovykla vasarą (TIK vyrams nuo 9 iki 99-erių). Tai buvimas kitų vyrų draugėje, vyriški patyrimai, patirtiniai žygiai, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išminties ir galios treniruotės, pokalbiai apie vertybes.

Stovykla vyks 2019 m. Balandžio 26-28 d. ir 2019m. Rugpjūčio 18-23 d.

Whatansu Širšių lizdas – savaitgalio stovykla mamoms ir jų paauglėms dukroms. Stovyklos tikslas – išmokyti mamas ir dukras būti kartu, klausytis ir išgirsti, dalintis geromis ir blogomis patirtimis, priminti, kad jos vienos kitoms visada trokšta tik gero, tik neretai jų priemonės skirtingos.

Stovykla vyks 2019 m. Gegužės 3-5 d.

Kodėl Whatansu?

Nes kiekviena minutė yra įprasminta tikslinga ir įdomia veikla. Nes stovykloje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

“Kai turi mintį galvoje, bet negali jos pasakyt, kai labai nori apsikabint, bet nedrįsti, kai nori ką nors išmokti, bet neišeina, kai esi liūdnas, bet nori būti laimingas, kai nori pagyventi kitaip, bet nepasiryžti – visa tai ir dar milijoną kartą daugiau yra WHATANSU. Ta savaitė tarp nerealiausių žmonių man davė tiek daug, jog viskas nesugebėjo tilpti mano širdyje, todėl dalį viso gėrio teko dėti į galvą. Aš esu toks laimingas, kad mane sėkmė nusiuntė Ten. Ir tai ne stovykla – tai mintis, esanti giliai giliai tavyje, jog rytojus bus tobulas. Būti idealiame rytojuje – patekti į WHATANSU! Patirk tai.” – Stovyklautojas Laurynas

Whatansu stovyklų namai – Auksinė giria

Visos Whatansu stovyklos vyksta patyrimų namuose „Auksinė giria“, Molėtų raj., Asvejos regioniniame parke. Auksinėje girioje karaliauja gamta ir tyras oras, svetingumas dera su tvirtomis vertybėmis – čia dirba ir savanoriauja tik blaivūs žmonės, puoselėjamos pamirštos tradicijos ir kuriamas šiltas tarpusavio ryšys.

 

Whatansu – Tavo geriausias vasaros nuotykis! Ar esi pasiruošęs/-usi susitikti su pačiu savimi?

www.whatansu.lt

© 2023 Visos teisės saugomos