Vasaros stovyklos 2022

Artėja vienas gražiausių metų laikotarpių – vasara. Vaikai su nekantrumu laukia ne tik atostogų, bet ir vasaros stovyklų.

Kokios jos bus 2022  vasarą?

Vasaros stovyklos paaugliams 2022 metais

Paauglystės apibrėžiama kaip vaiko amžiaus tarpsnis tarp vaikystės ir suaugusiojo amžiaus. Visam paauglystės periodui būdingi emociniai šuoliai ir kraštutinumai bei susiję saviraiškos būdai ar sprendimai, menkas rizikos įvertinimas ir valdymas, polinkis nepagrįstai atmesti kitų žmonių sprendimus, pasiekimus ar sukauptą patirtį siekiant veikti individualiai ar pademonstruoti savarankiškumą. Tad šiuo laikotarpiu, paaugliams labai reikia papildomo specialistų ar kitų žmonių dėmesio, kurie padėtų susivokti ir atrasti save šiame sudėtingame pasaulyje. Visose stovyklose dirba savo sričių profesionalai, tad rekomenduojame tik pasitarti su savo vaiku ir nukreipti jį  į jam tinkamą ir patinkančią stovyklą.

stovykla paaugliams

Vasaros stovyklos vaikams 2022 metais

Mūsų kataloge galite rasti begalę vasaros stovyklų įvairaus amžiaus vaikams. Stovyklos taip pat skirstomos pagal veiklų pobūdį: dienos stovyklos, tradicinės stovyklos, meno stovyklos, edukacinės stovyklos, sporto stovyklos ir dar daugelis kitų. Vaikai turi galimybę lankytis bet kuriame mieste esančioje stovykloje, nes tai dažniausiai visą savaitę trunkanti pramoga, o ne vienadieniai susitikimai.

stovyklos vaikams

2022 metų vasaros stovyklos vaikams:

Stovyklos

Turite klausimų ar nepavyksta išsirinkti Jūsų vaikui skirtos geriausios stovyklos, susisiekite.

Mielai padėsime!

863405079

info@stovyklumuge.lt

© 2023 Visos teisės saugomos