Vasaros stovykla “Dainuok!”

Ar žinojai, kad Freddie Mercury vienus žymiausių savo kūrinių sukūrė įkvepiančioje aplinkoje gamtoje? Ar ir tu nori tapti muzikos pasirodymų kūrėju bei praplėsti savo balso galimybes jau ateinančią vasarą?

Kartu su Tylos muzikos studijos vokalo specialiste, dainininke Natalija Kesminiene ir Kauno muzikinio teatro soliste, Auksinio scenos kryžiaus laureate Akvile Garbenčiūte Bučiene kviečiame praleisti įkvepiančią muzikinę savaitę gamtos apsuptyje. Stovyklos metu susidraugausi su savo balsu, pažinsi jį iš visų pusių, žengsi tvirtą žingsnį į priekį lavinant dainavimo įgūdžius. Bendraminčių apsuptyje improvizuosi bei kartu sukursi miuziklo pasirodymą, kurį paskutinę stovyklos dieną atliksi savo artimiesiems.

Dainuok stovykla

ČIA IŠMOKSI:

 

👉Naujų balso lavinimo metodų;
👉Sceninio judesio ir kūno kalbos;
👉Sceninės partnerystės;
👉Improvizacijos;
👉Scenos baimės valdymo būdų;
👉Dėmesio valdymo pratimų Mindfulness;
👉Pasitikikėjimo savimi.

 

LAISVU NUO UŽSIĖMIMŲ LAIKU:

 

👉žaisi įvairius lauko žaidimus;
👉keliausi į patyriminius žygius;
👉vakarosi ir dainuosi prie laužo;
👉maudysies tvenkinyje (žinoma su suaugusių priežiūra);
👉mėgausies ofuro vonia bei kaimiška pirtimi;
👉mėgausies bendraminčių draugija.

 

🏠 SAVAITĘ LAIKO APSISTOSI:

Gyvensi autentiškoje, šiuolaikiškai įrengtoje lietuviškoje sodyboje Vienkiemio oazė, kurią supa švari, išpuoselėta, gamtos ramybe alsuojanti aplinka, miškas.

 

Stovyklos dalyvių šeimoms yra galimybė apsistoti sodybos teritorijoje už specialią kainą (taikant nuolaidą).Vietų skaičius ribotas, todėl registruojantis apie norą apsistoti šalia, prašome pranešti kuo anskčiau. Registracija tėveliams – vienkiemio.oaze@gmail.com (nurodant, kad esate stovyklos dalyvių šeimos nariai).

Stovyklos metu suplanuotas maitinimas – 4 kartus dienoje.

Daugiau informacijos apie stovyklos vietą bei gyvenimo sąlygas – www.vienkiemiooaze.lt

Jauki, meniška aplinka, suteiks galimybę atsiskleisti muzikiniam talentui pačiomis gražiausiomis spalvomis.

 

KADA? liepos 24-30 dienomis
KUR? Vileišiškių km. 2, Papilio seniūnija, Biržų raj.
KAINA – 410 Eur (7 dienos apgyvendinimas Vienkiemio oazės sodyboje, pilnos dienos maitinimas, išskirtinė muzikinio ugdymo programa grupėse, individualios dainavimo pamokos, laisvalaikio pramogos sodyboje, reikiamos ugdymo priemonės).

 

DĖMESIO – Vietų skaičius ribotas! Stovykloje gali dalyvauti iki 20 vaikų.

 

Daugiau informacijos:
☎️  8 614 47556;  8 628 63349 arba info@tylos.lt

Registracija – Čia!

Stovyklų vadovai:

Akvile g

Akvilė Garbenčiūtė-Bučienė sceninių žanrų atlikimo magistrė. Jos sceninė patirtis Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre jau siekia 22 metus. Čia ji sukūrė eilę spalvingų vaidmenų miuzikluose „Adamsų šeimynėlė“, „Bučiuok mane, Keit“, „Zygfrydo Vernerio kabaretas“ ir t.t..

Akvilė dalyvavo įvairiuose televizijos ir muzikiniuose projektuose „Triumfo arka“, miuzikle „Paryžiaus katedra, teatralizuotuose koncertuose.

2013m. charizmatiškoji atlikėja buvo apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi operetės ir miuziklo nominacijoje už Rouzės vaidmenį muzikiniame reviu „Zygfrydo Vernerio kabaretas“.
Akvilė taip pat nominuota Auksiniam scenos kryžiui už Bjankos vaidmenį debiuto kategorijoje.

Natalija Kesminienė kamerinio dainavimo magistrė. Jos sceninė patirtis siekia 20 metų. Atlikimo stiliai: opera ir kamerinis dainavimas, jazz, rock, pop. Dalyvavo įvairiuose televizijos ir muzikiniuose projektuose („Chorų karai“, „Šokių dešimtukas“, „Šeimų dainos“ ir t.t.)

Jau 24 metus Natalija dirba pedagoginį darbą (mokyt.metodininkės kvalifikac.), ugdydama jaunuosius dainininkus. Jos mokiniai dalyvauja įvairiuose koncertuose, festivaliuose, konkursuose, pelno prizines vietas, laureatų diplomus. Dalis mokytojos ugdytinių ir toliau tęsia dainavimo mokslus aukštosiose mokyklose Lietuvoje ir užsienyje, dirba vokalo pedagogais, vysto dainininko karjerą.

Jau kelis metus Natalija gilina balso ir dainavimo žinias tęstinėse studijose užsienio universitetuose.

© 2023 Visos teisės saugomos