Stovyklos vaikams rudens ir žiemos atostogų metu

Atrodo, dar ką tik buvo vasaros atostogos ir vaikai nerūpestingai džiaugėsi šiltomis akimirkomis. Šiandien jau metas planuoti ir rudens bei žiemos atostogas. Laikas bėga labai greitai ir jau dabar reikėtų pasirūpinti vaikų užimtumu rudens atostogų metu.

Pats paprasčiausias ir vaikams labiausiai patinkantis laisvalaikio praleidimo būdas atostogų metu – STOVYKLOS. Pasidairykime, rinktis tikrai yra iš ko. Vaikų dienos stovyklos būna įvairios: kalbų, dailės, meno, sporto, plaukimo, jogos ir kt. Pasirinkę veiklos sritį galite pramogauti, gilinti žinias ar lavinti įgūdžius.

Kokia Tavo svajonių super galia? Gal nori skaityti žmonių mintis? Bėgti greičiau nei Flešas? Būti protingesnis nei Profesorius X? O gal nori nugalėti patį Halką?

Robotikos mokykla kviečia Tave šį rudenį pasinerti į tikrus nuotykius! Kursi SAVO superherojų, jo atributiką, aprangą, vykdysi įdomiausias misijas ir atskleisi savo super galias naudojant technologijas smagiausioje robotikos stovykloje. Pažadink savyje superherojų! 

VILNIUS, KAUNAS, KLAIPĖDA.

2017-12-27 – 2018-01-03;

2018-02-19–2018-02-23;

2018-04-03 – 2018-04-06.

 

Šioje mažiausiesiems skirtoje rudens dienos stovykloje vaikai galės lavinti anglų kalbos įgūdžius smagių pamokėlių metu, pasipraktikuoti kalbėti įvairiomis užsienio kalbomis, žaisti su bendraamžiais bei pasinerti į nuostabų ir intriguojantį pažinimo pasaulį! Stovykloje rytais vaikučiai, laukdami pirmųjų pamokėlių, piešia ir spalvina. Po piešimo užsiėmimo, kuris išbudins užsimiegojusius, mažieji mokysis užsienio kalbų per pasaulio pažinimo temas ir tuomet – užkandžiaus. Vaikai įvairių žaidimų, pasakų, kūrybinių dirbtuvių ir vaidinimų metu naudoja užsienio kalbos žodžius, gramatines konstrukcijas. Visa tai skatina labiau įsisavinti kalbos įgūdžius bei nebijoti kalbėti.

VILNIUS, KAUNAS, KLAIPĖDA, ŠIAULIAI, PANEVĖŽYS, ALYTUS, MARIJAMPOLĖ.

Rudens: spalio 30d. – lapkričio 3d. 

Žiemos: gruodžio 27d. – 2018m. sausio 3d.

Pavasario: 2018m. balandžio 3-6 dienomis.

 

Stovykloje susipažinsime su mentalinės aritmetiko programa, vystysime savo protinius gebėjimus, lavinsime fotografinę atmintį ir loginį mąstymą. Mokysimės skaičiuoti žaibišku greičiu! Kūrybinėse dirbtuvėse susipažinsime su įvairiomis rankdarbių kūrimo technologijomis. Gaminsime muiliukus, velsime iš vilnos, kursime mozaikas ir dekoruosime puodelius viršglažūriniu būdu. Visi dirbiniai atiduodami vaikams.

2017m. spalio 30 – 31 dienomis
2017m. lapkričio 2 – 3 dienomis

 

Teatro studijos „Jaunieji kūrėjai“ užsiėmimai – tai puiki proga turiningai praleisti laiką, lavinti save, susipažinti su bendraminčiais ir įveikti visas scenos baimes. Studiją organizuojantis Klaipėdos Jaunimo Teatras kviečia būti ne tik žiūrovais, bet kurti ir vaidinti kartu!  Lavinsime sceninę kalbą ir judesį; Rašysime istorijas ir kursime savo spektaklius; Žaisime teatrinius žaidimus ir improvizuosime; Eisime į teatrą ir bendrausime su jo kūrėjais; Mėgausimės šaunia kompaniją ir gerai leisim laiką!

Užsiėmimus ves profesionalūs Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai.

6-10 m. vaikams užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 17.30 val. 

11-14 vaikams užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 15.30 val. 

 

Tai stovykla skirta mokyklinio amžiaus jaunuoliams, norintiems išmėginti save ir tobulėti per daug įvairiausių veiklų: Aikido, kaligrafija, žongliravimas, teatro raiška, kalvystės menas, muzikos kūrimas, modernusis šokis, riedlenčių sportas, dj pamoka, muzikos dirbtuvės ir kitos veiklos, kurios puikiai dera su ilgai išliekančiais įspūdžiais ir naudinga patirtimi, orientuota į asmenybės ugdymą, savęs pažinimą ir savo vertybių suvokimą. 

Stovyklos pradžia: 2017-10-30 (Pirmadienis) 10 val. 
Stovyklos pabaiga: 2017-11-03 (Penktadienis) 17 val.

 

Pagrindinė stovyklos tema – VAIKAI IŠRADĖJAI! Ką reiškia b ū t i išradėju? Tai pažinti, tyrinėti, žaisti, svajoti ir atrasti gamtą, mus supančią aplinką, pažinti save ir šalia esantį draugą. Kaip tai padarysime? Visais įmanomais būdais: žaisdami, kvailiodami, kopdami į Birštono kalnus, kurdami laužą, kepdami zefyrus, ragaudami sveikus vaisių kokteilius, pažindami Birštono kurorto turtus – mineralinį vandenį, poilsį, tylą, ypatingai gryną orą ir iš visos širdies pajausti, kas tai yra atostogos. 

Data: Spalis 30 d.–Lapkritis 3 d.

Vieta: Birštono kurortas, Jaunimo g. 6 – 5.
Stovyklos trukmė: 5 dienos. Minimali trukmė 1 d.
Stovyklautojų skaičius dienos grupėje: iki 15 vaikų.

 

Šį spalio savaitgalį stovykla teminė – Helovinas, baubai ir voratinkliai! Per daug neįsibaiminti, kaip visada, Vilniuje padės trys AKS šunys – Uma, Festa ir Azija bei mokytojos Aurelija, Sandra, Milda ir dar viena, kurios vardas kol kas paslaptis 🙂 O Kaune Jūsų lauks mūsų šuo Spurga, mokytoja Viktorija ir kitos atsidavusios ir nekantraujančios su Jumis susipažinti AKS Dream Team atstovės 🙂

2017m. spalio 28 – 29 dienomis

 

Stovyklos dalyviai pasiners į kūrybines užduotis: rašys dramaturginę istoriją, pins gniaužiančios dramos pinkles, kurs veikėjų charakterius ir nepakartojamus vaidmenis.  Kūrybinėms stovyklos dirbtuvėms vadovaus teatro bei kino režisierius, vaikiškos literatūros autorius, muzikantas Vytautas V. Landsbergis kartu su gatvės teatro aktoriumi, režisieriumi Linu Jurkštu. 

2017m. spalio 29 – lapkričio 5 dienomis

 

Stovyklos programa sudaryta, atsižvelgiant į alfa ir z kartos vaikų ypatumus, todėl stovyklautojams tikrai neliks laiko nuobodžiauti: kiekvieną dieną vaikų lauks smagios pramoginės ir edukacinės išvykos, daug judesio ir kūrybiško fizinio aktyvumo, emocijų ugdymo bei dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) nesudėtingos užduotėlės sutelks jų dėmesį į svarbius asmenybės tobulinimosi aspektus, padės mokytis dėmesingumo, nusiraminimo, pykčio atpažinimo, spręsti bendravimo, pasitikėjimo savimi problemas.

2017.10.30-11.03 (1-4 dienos)

2017.12.27-12.31 (1-5 dienos)

2018.02.19-02.23 (1-5 dienos)

2018.04.03-04.06 (1-5 dienos)

 

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų rudens atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, orientacinės varžybos, šokių pamokos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą ir daug kitų pramogų!

2017m. spalio 30 d. – lapkričio 3 d.

Laikas: kiekvieną dieną nuo 7:45 – 17:30 val.

 

Ruduo gali būti dar smagesnis kuriant robotus monstrus Išmaniojoje mokykloje! Kiekvieną dieną kursime pačius keisčiausius, idomiausius ir išragingiausius robotus! Konstruosime robotus su LEGO Mindstorms ir WeDo 2.0 rinkiniais, krėsime pokštus Minecraft pasaulyje, atliksime eksperimentus su sausu ledu, šėlsime Just Dance 2017 šokių vakarėlyje.

Spalio 30 – 31 ir Lapkričio 2 – 3 dienomis.

 

Stovykloje vaikai tyrinės: kas buvo svarbiausi žmonės ir įvykiai prieš 100 metų apgaubę Vilnių, kur slepiasi svarbiausi pastatai, gatvelės, kaip atrodė (ne)apšviestas miestas ir kaip elektra atkeliavo iki mūsų namų, koks buvo pirmasis traukinys, pajudėjęs iš Vilniaus geležinkelio stoties, kokias madas mėgo ir kokį meną kūrė Vilniečiai prieš 100 metų?

2017 m. spalio 30 d. – lapkričio 3 d. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2023 Visos teisės saugomos