STOVYKLOS VAIKAMS 2019

Jei vis dar abejojate ar Jūsų vaikui tikrai reikia vasaros stovyklos ir kokia tokių stovyklų nauda, kviečiame skaityti šį straipsnį toliau!

 

Vasaros stovyklos yra ne tik laukiamiausias laikotarpis Jūsų vaikui. Vasaros stovykla suteikia jam galimybę augti, tobulėti kaip asmenybei ir savarankiškam žmogui. Vaikai išvyksta iš namų, nesišlaisto gatvėmis, neturi laiko sėdėti prie kompiuterio ar žaisti kompiuterinius žaidimus. Nauji draugai, mokytojai, vadovai, potyriai bei aplinka įtakoja Jūsų vaiko vystymąsi.

 

Vasaros stovyklų privalumai

 

1) Stovyklos padeda vaikams sukurti unikalų interesą.

Yra daugybė papildomų edukacinių veiklų, kurių dėka vaikas gali lavinti ir puoselėti savo talentą. Tačiau vasarą, kada būreliai nevykdo edukacinių veiklų ir dažniausiai atostogauja, o vaikams nėra namų darbų, jie yra pailsėję nuo dienos rutinos ir įsisamoninti žinias yra daug paprasčiau ir lengviau puikiu išsigelbėjimu tampa stovyklos.

 

2) Keičiasi ne tik aplinka, bet ir draugų/bendraklasių suformuotas požiūris.

Ta pati aplinka, draugai, mokytojai, kuriuos vaikai mato kiekvieną dieną mokslo metų laiku sukuria ne tik rutiną, bet ir riboja vaiko požiūrį, pasaulėžiūrą. Vaikai pripranta ir tampa natūralu, kad jis nori turėti tai, ką turi jo aplinkoje esantys žmonės. Tad pokyčiai savaitei ar net dviem su skirtingais vadovais, bendraminčiais suteikia ne tik teigiamas emocijas, bet ir praplečia vaiko akiratį, padeda suvokti, kad gyvenimas vyksta ir už mokyklos ar namų sienų ribų.

 

3) Nauji potyriai – naujos galimybės.

Net jei Jūsų mokykloje yra daug skirtingo pobūdžio edukacinių veiklų, nė viename iš jų vaikas negaus koncentruotos informacijos kaip specializuotoje stovykloje. Tereikia tik tinkamai išsirinkti ir atpažinti savo vaiko pomėgius. Be to, vaikai ir paaugliai iš tiesų gali išeiti iš savo komforto zonos daug lengviau nei suaugusieji, kad rizikuotų ir išbandytų naujas galimybes be baimės dėl nesėkmių ar aplinkinių nuomonės apie juos.

 

Pateikiame šių metų populiariausius ir geriausiai vertinamus vasaros stovyklų organizatorius:

Robotikos Akademijos vasaros stovyklose vaikai smagiai leidžia laiką, susiranda naujų draugų, susipažįsta su robotika ir programavimu. Programa atnaujinama kiekvienais metais! 2019-aisiais vaikų laukia penkių pasaulių ir penkių žaidimų pasaulių temos ir populiarioji mergaičių robotikos tema! Pasinerkite į kūrybinius iššūkius!

TU – GERIAUSIA SAVO PATIES VERSIJA! Mes siekiame įgalinti jaunąją kartą būti sąmoningais, būti savimi. Ieškoti ir patirti. Esame patirtinio ugdymo pionieriai Lietuvoje. Stovyklose taikomi metodai yra ne simuliacija, o realus patyrimas, kuris įgalina išjausti gyvenimą. Nes mes visi nusipelnome tikrų gebėjimų ugdymo, ne simuliacinio, o tikro gyvenimo. Tikime, kad drąsa būti savimi ateina kartu su vidiniu džiaugsmu ir sąmoningumu.

„Aktyvus stovyklavimas“ – bene pačios aktyviausios stovyklos per visas vaikų ir jaunimo atostogas. Mūsų tikslas vaikus supažindinti su ne eilinėmis sporto šakomis. Mūsų komanda, kuri savo patirtimi su vaikais dalinasi jau devynerius metus, siūlo vaikams ir jaunimui: burlenčių, vandenlenčių, jėgos aitvarų, jodinėjimo, „Longboardų“, banglenčių, slidžių , snieglenčių stovyklas. Stovyklos vyksta – Zarasuose, Vilniuje, Druskininkuose, Klaipėdos raj. Slidinėti vaikus mokome: sezono metu – Vilniuje (Liepkalnio slidinėjimo centre) ir Druskininkų uždaroje slidinėjimo trasoje „Snow arena“.

JAUNŲJŲ LYDERIŲ STOVYKLA „ŽAIDŽIU-ŽINAU“! Užaugęs norėtum būti verslininku, mokslininku, astronautu, menininku, o gal gamtininku? Dalyvauk stovykloje ir išbandyk save skirtingose profesijose! Stovyklos metu jaunieji lyderiai supras ir praktiškai pajaus kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai.

MIESTO HEROJŲ STOVYKLA!
Tapk „CurioCity” miesto herojumi! Stovyklos metu tavęs laukia: ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su specialybių atstovais.

Ar gali pramogos turėti daugiau tikslų, nei tik smagiai praleisti laiką? Žinoma! Stovyklauti, žygiuoti, žaisti gali būti ne tik smagu, bet ir naudinga: skautiški užsiėmimai plečia pažinimo ribas, ugdo bendravimo įgūdžius, lyderystę, komandos tvirtumą…O svarbiausia, skautai padės tai patirti jūsų vaikams – neskautams!

PAMAINOS (skaityti plačiau)

 

KONTAKTAI: www.skautaineskautams.lt;  +370 670 57556; skautai@neskautams.lt;

Visos stovyklos metu su vaikais kartu laiką leis entusiaztingi ir atsidavę savo sričių profesionalai. Vaikai gyvens naujai įrengtoje sodyboje (Paraisčių k. Trakų raj.) gamtos apsuptyje, valgys subalansuotą ir sveiką maistą keturis kartus per dieną. Stovykloje gali dalyvauti mokyklinio mažiaus vaikai, nuo 7 iki 18 metų.

Tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Stovyklos vyksta gamtoje. Jaunesnieji dalyviai (5-10m.) jas gali išsibandyti be nakvynės, o vyresnėlius (8-14m.) kviečiame stovyklauti palapinėse su vakarine programa. Šiose stovyklose kartu su skautų vadovais išbandome įvairiausius praktinius stovyklavimo gamtoje pradmenis.

Stovyklautojų čia laukia protėvių kultūra, amatų dirbtuvės, kūrybiniai iššūkiai, žygiai į piliakalnius, ,,vakaruškos“ prie laužo, smagios maudynės, lietuviškos virtuvės paslaptys. Kartu lipdysime molio puodynes, kalsime metalą, velsime veltinius, pinsime pintines, kursime šešėlių teatrą, kepsime duoną, pyragus, nakvosime indėniškame tipyje, šėliosime varžytuvėse. Augink sparnus!

Vasaros stovyklos metu vaikai ne tik programuos, bet ir kūrybiškai keliaus per laiką. Herojus „Programukas“ turi teleportacijos pultelį, kurį paskaudus keliauja laiku. Kelionė prasidės akmens amžiuje, viduramžių laikotarpyje keliausime po Vilniaus požemius, pasiekę pramonės amžių, lankysime technikos muziejų, o savaitės pabaigoje atsidursime fantastiniame ateities ir mokslo pasaulyje.

Vasaros anglų kalbos dienos stovykla „HELLO, VASARA!“ 5-10 metų vaikams – ne tik anglų kalbos pamokos, bet ir kūrybiniai užsiėmimai ir aktyvus judėjimas gryname ore. Iš viso yra paruošta 10 vasaros stovyklos temų: 1)Aš, mano ŠEIMA ir mano NAMAI; 2) Sveikas MAISTAS; 3)Nuostabioji PLANETA; 4) GYVŪNŲ planeta; 5) Laisvalaikio užsiėmimai bei POMĖGIAI; 6)Darbas ir PROFESIJOS; 7)PASAKOS; 8) KELIAUJAME po pasaulį; 9)Mano MIESTAS; 10)Drabužiai ir MADA;

Savaitės kartingo sporto stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais. Stovykla vyks Lietuvoje ir Latvijoje – lietuviškai, rusiškai ir angliškai. Profesionalūs instruktoriai valdyti kartingus išmoko ir niekuomet jais nevažinėjusius 6–18 metų vaikus. Stovyklautojai užimti nuo ryto iki vakaro: be kartingo treniruočių, varžybų, jų laukia įdomios ekskursijos ir daugybė kitokių smagių pramogų (vandenlentės, dviračiai, baidarės, laipynės ir t.t.)

“Motus” šokio mokykla kviečia pasitikti 2019 metų vasaros nuotykius stovyklose šalia Druskininkų, Smiltinėje ir Vilniuje! Tavęs laukia: gatvės, šiuolaikinių šokių pamokos su profesionaliais mokytojais, improvizacijų ir kūrybos dirbtuvės, teminiai vakarai, edukacinės išvykos, puikios gyvenimo sąlygos ant ežero ar jūros kranto pušyno apsuptyje, nauji draugai bei nepamirštamas laikas!

Kiekvienais metais rengiame 8-ių dienų vaikų vasaros poilsio stovyklą „Pantera“, įsikūrusią nuostabiame pušyne prie Elektrėnų marių. Stovykloje puikiai organizuotas aktyvus poilsis! Šiam darbui atsidavę pedagogai ir treneriai paruošia turiningą programą. Čia linksmai leisite laiką ir patirsite daug vasaros nuotykių, susirasite naujų draugų ir bendraminčių, susipažinsite su spec. tarnybų (policijos, ugniagesių) darbu, įranga, amunicija. Aktyvi veikla bei sportines rungtys suteiks energijos ir gerų emocijų, o kūrybinės saviraiškos vakarai paliks neišdildomus prisiminimus.

Stovykla orientuota į individualų vaikų meninių gebėjimų ugdymą, tarpusavio bendravimą, aktyvų judėjimą.  “ADI studijos” vasaros dienos stovykloje vaikai atras dekoravimo, dailės ir keramikos paslaptis, patirs kūrybinį džiaugsmą. Stovyklos metu ne tik kursime, bet ir aktyviai judėsime ir pramogausime. Todėl stovykloje puikiai jausis ir aktyvūs mažieji. Kiekvieną dieną vaikai dalyvaus naujose kūrybinėse, pažintinėse veiklose. Stovyklautojai aktyviai įsijungs į kūrybinę veiklą, žais, bendraus ir pramogaus.

Inovatyvi, edukacinė, ekologiška stovykla „Žirgas, gamta ir aš“ išsiskiria savo kokybe, nauju požiūriu ir santykiu į gamtą, žirgą. Tai padeda vaikams geriau suvokti, suprasti save, išryškinti savo įgūdžius, atsiskleisti naujiems gebėjimams, įžvelgti juos savyje, atrasti savo charakterio subtilumus, bendravimo su aplinka ir kitais kokybę. Įvairi stovyklos programa padeda įgyti nauju žinių ir gebėjimų.

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

© 2023 Visos teisės saugomos