Robotikos akademijos technologinės stovyklos - geriausias vasaros pasirinkimas Jūsų vaikui!

Robotikos akademija – tai organizacija, galinti didžiuotis 10 metų stovyklų organizavimo patirtimi, geriausio STEAM būrelio teikėjo apdovanojimais ir daugiau nei 10 000 laimingų vaikų visoje Lietuvoje.

 

  • Vienintelės vasaros stovyklos Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų, kuriose sujungiamos technologijos, šiuolaikinės vertybės ir beribė kūrybinė energija!

 

  • 50+ lokacijų visoje Lietuvoje, kuriose Jūsų vaiką su robotika supažindins jauni ir ambicingi stovyklų vadovai, gebantys su vaikais kalbėti jų kalba.

Robotikso akademijos stovyklos

Robotikos akademija – tai 10 metų stovyklų organizavimo patirties, geriausio STEAM būrelio teikėjo apdovanojimai ir daugiau nei 10 000 laimingų vaikų visoje Lietuvoje.

 

  • Vaikai savo technologines žinias bei įgūdžius konstravime ir programavime gilins naudodami pačius moderniausius įrankius– iPad planšetinius kompiuterius ir naujausius edukacinius robotus.

  • Inovatyviausios Lietuvoje stovyklų programos, sukurtos technologijų ir ugdymo ekspertų, kurios vaikų atostogas pavers ne tik įsimintinomis, bet ir naudingomis protui bei kūnui.

 

  • Svarbiausias dalykas, kurį Jūsų vaikas įgis Robotikos akademijos stovyklose – tai neįkainojamas laikas ir draugystės su tokius pačius pomėgius turinčiais vaikais!

 

  • Itin lengvas datos pakeitimas bei pinigų grąžinimo garantija. Jei dėl pasikeitusios situacijos negalėsite atvykti į stovyklą, užtikriname pinigų grąžinimą arbą Jums patogų pamainos pakeitimą.

Robotikos akademijos stovyklos

© 2023 Visos teisės saugomos