Pirmoji tokio pobūdžio stovykla Baltijos šalyse

SHARP’20 vasaros sesija

 

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog šią vasarą moksleivių laukia SHARP’20 sesija, vyksianti liepos 13-18 d. (vietų skaičius ribotas, tačiau pamainai užsipildžius, galimai bus organizuojamos vėlesnės sesijos), ISM universitete. Sesijos metu, moksleiviai aprėps platų disciplinų spektrą (nuo finansų matematikos, iki duomenų analizės, iki metafizinės filosofijos) ir įgis ne tik geresnį supratimą, ką norėtų studijuoti ir dirbti ateityje, tačiau ir praktinių įgūdžių, kurie padės sustiprinti stojimų paraiškas, realizuoti ir išplėtoti turimas idėjas ir svajones.

 

Prime Learning SHARP programa parengta remiantis Nobelio premijos laureatų, buvusių valstybių vadovų ir garsiausių akademikų Jeilio, Harvardo ir Kembridžo universitetuose metodologija, ir bus vedama jų šviesiausių studentų, tarptautinių mokslų olimpiadų laureatų. Akademinę sesiją vainikuos Lietuvos Junior Achviement vedami mokymai apie verslo ir visuomeninės veiklos projektų vystymą, bei praktinės dirbtuvės, kuriose, kartu su patyrusių mentorių pagalba, jaunieji lyderiai turės galimybę parengti savo projekto įgyvendinimo planą ir pradėti jį įgyvendinti.

 

 

 

Stovyklos kaina: 270 EUR

 

Stovykla vyks anglų kalba.

 

SHARP’2020 sesija yra dieninė stovykla – organizatoriai neteikia apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų, apart lengvų užkandžių tarp paskaitų ir dirbtuvių. Kiekvieną dieną stovyklautojai turės dvi valandas laisvo laiko pietums, kuriais turės pasirūpinti patys.

 

Stovykla skirta 9-12 kl. moksleiviams, tačiau itin gabiems aštuntokams gali būti taikomos išimtys. Tokiu atveju, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai: info@primelearning.lt

primelearning

© 2023 Visos teisės saugomos