Noras atostogauti ne-din-go!

Atsiminimai apie čiobreliais kvepiančią lauko pievą prie upės, vaikiškų pokštų, veiklos kupinas dienas, juoką, atvirus bendraamžių pokalbius prie laužo šiltomis vasaros naktimis, magišką ryto rūką ir paukščių giesmių simfoniją, kokios mieste negirdėsi… Padovanokite vaikui įspūdžius, kurių jis nepamirš visą gyvenimą!

 

trako stovykla

 

Trako stovykla skirta tiems, kas vasaros atostogų neįsivaizduoja be gamtos, įdomios veiklos, atradimų, išradingų suaugusių ir, žinoma, naujų draugų.

 

Šią stovyklą įkūrė Giedrė, kuriai vaikystėje teko laimė vieną iš savo paauglystės vasarų praleisti legendinėje “Arteko” stovykloje – kelialapį į šią tarptautinę vaikų ir paauglių Meką skirdavo vienetams – patiems geriausiems. Visam gyvenimui išlikusius nepakartojamus įspūdžius ir patirtį Giedrė nusprendė perkelti į lietuvišką aplinką – 8-ių hektarų ploto privačią valdą nepaprastai gražioje vietoje Šilalės rajone, Kaltinėnuose.

 

Trako stovykla savo veiklą skaičiuoja nuo 2007 m. Per tą laiką stovykloje pabuvojo daugybė vaikų iš visos Lietuvos, o rekomendacijos apie šią ypatingą vaikų poilsio vietą sklinda iš lūpų į lūpas. Nors šie metai visų gyvenimą apvertė aukštyn kojom – noras atostogauti niekur nedingo! Tikimasi, kad įsibėgėjant vasarai laisvos vietos stovykloje užsipildys taip pat greitai kaip ir iki šiol.

Trako stovyklos vaikams

 

Vaikų poilsio stovykla –tai galimybė, iš kurios greit išaugama. Stovykla gamtoje, be tėvų, vyresnių brolių ar seserų, nedideliuose nameliuose, be šiuolaikinių technologijų, kurias čia išstumia įdomūs užsiėmimai… Ar ne apie tai svajoja kiekvienas vaikas ir visi tėvai? 

 

Trako stovykla kviečia 7-17 amžiaus grupių stovyklautojus:

  • 7-10
  • 11-14
  • 15-17

 

Pamainos trukmė – 7 dienos.

 

Stovyklos pamainų datos: https://trakostovykla.lt/pamainos 

 

Daugiau informacijos: el. p. info@trakostovykla.lt tel. nr.8 615 88566

trako stovykla

© 2023 Visos teisės saugomos