Mažoji Medicinos mokykla kviečia vasaros atostogas praleisti kartu!

Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

 

Nenuobodžiaukite mokyklos atostogų metu ir rinkitės vasaros stovyklą su šauniausias Mažosios Medicinos Mokyklos mokytojais! Šiemet net 6 miestuose 7 naujos temos! Speciali programa 5-7 m. vaikams!

Mūsų tikslas – ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje.

 

Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

 

Grupė iki 15 vaikų.

Stovyklos vyksta darbo dienomis birželio 13 – rugpjūčio 26 d. 8.00-17.30 val.

Stovyklų vietos:

• Pylimo g.37, Vilnius.
• Gabijos g. 40, Vilnius
• Savanorių pr. 130, Kaunas
• H. Manto g. 22, Klaipėda
• „Žuvėdra“ viešbutis, Meilės al. 11 (įvažiavimas iš Birutės al. 48), Palanga
• Totoraičio progimnazija, Dariaus ir Girėno g. 7, Marijampolė
• Panevėžio pradinė mokykla, Ukmergės g.34, Panevėžys.
• Pamario g. 4. Nida
• K. Kalinausko g. 2, Šilutė.
• Kvietinių g. 2, Gargždai.

Stovyklos diena:

8.00-9.00 Atvykimas.
9.00-10.00 Dienos temos aptarimas, prezentacija.
10.00-10.30 Užkandžiai
10.30-12.00 Praktinės, kūrybinės veiklos ir užduotys susijusi su dienos tematika.
12.00-13.30 Žaidimai ir veiklos lauke
13.30-14.30 Pietūs
14.30-16.00 Praktinės, kūrybinės veiklos ir užduotys susijusi su dienos tematika.
16.00-16.30 Užkandžiai
16.30-17.30 Žaidimai ir kūrybinės užduotys.
17.30 Stovyklos dienos pabaiga

 

Maitinimas: 3 kartus dienoje: užkandžiai, pietūs, užkandžiai, geriamas vanduo visą dieną.

BŪSIU VETERINARU 1 dalis (7-11 m. vaikams)

 

Tapk veterinaru! Būsimojo veterinaro vasaros stovykloje vaikai susipažins su veterinaro kabinetu, sužinos, kaip prižiūrėti šunis, kates, karves, ožkas ir kitus naminius gyvūnus. Gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

 

Šie būsimi veterinarijos gydytojai išmoks pašalinti erkes, sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, supras gyvūnų kūno kalbą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką ar pas kinologus.

 

BŪSIU VETERINARU 2 dalis (7-11 m. vaikams)

 

Būsiu veterinaru antra dalis skirta susipažinti su žirgų, triušių, žiurkėnų, žuvyčių, smauglių priežiūra. Jei dalyvavote pirmoje dalyje, tai bus puikus tęsinys, jei nedalyvavote – nieko tokio.

Stovyklautojai gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

 

Šie būsimi veterinarijos gydytojai sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, supras gyvūnų kūno kalbą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką.

 

BŪSIU GYDYTOJU (7-11 m. vaikams)

 

Įkvėptas mokymasis šiandien – sveika ateitis rytoj! Mūsų būsimo gydytojo vasaros stovykloje vaikai susipažins su pagrindinėmis gydytojo atsakomybėmis ir sužinos apie gyvybiškai svarbius žmogaus kūno organus. Šie būsimi gydytojai išmoks naudoti stetoskopą, kraujospūdžio matuoklį ir refleksinį plaktuką; jie praktikuosis atlikti pirmąją pagalbą, siūti siūles, skiepyti ir skirti vaistus. Esant galimybei vyksime į kliniką ekskursijai.

 

Po stovyklos kiekvienas būsimas gydytojas parsineš dovanų – stetoskopą!

 

BŪSIU GYDYTOJU – RENKUOSI PROFESIJĄ (7-11 m. vaikams)

 

Įkvėptas mokymasis šiandien – sveika ateitis rytoj! Mūsų būsimo gydytojo vasaros stovykloje vaikai susipažins su skirtingomis medikų profesijomis: terapeutu, chirurgu, pediatru, odontologu, slaugytoju, farmacininku. Šie būsimi gydytojai praktikuosis atlikti pirmąją pagalbą, siūti siūles, skiepyti, skirti vaistus ir daug daugiau. Esant galimybei vyksime į kliniką ekskursijai.

 

Po stovyklos kiekvienas būsimas gydytojas parsineš dovanų – stetoskopą!

 

IŠGYVENIMAS EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS (7-11 m. vaikams)

 

Būkime saugūs! Mūsų vasaros stovykloje vaikai įsivaizduos, vaidins ir aptars svarbiausias išgyvenimo ekstremaliose situacijose, sužinos, kaip pasirengti stichinėms nelaimėms. Šie būsimi greitosios pagalbos medikai sužinos apie gyvačių įkandimus, hipotermiją, nuodingus augalus, valgomus augalus, nelaimės signalus, miškų gaisrus, tornadus, audras, uodų įkandimus ir vandens saugumą. Pažadame daug smagaus ir naudingo laiko!

 

MEDICINOS ĮVADAS (12-15 m. paaugliams)

 

Galvoji apie medicinos karjerą? Mūsų paauglių medicinos vasaros stovykloje jaunimas susipažins su medicinos mokslų pagrindais. Ugdysime gebėjimus ir įgūdžius, papildomas dalykines kompetencijas per praktines užduotis ir žaidimus.

 

Šie būsimi gydytojai sužinos apie plaučių ligas, vandens saugumą, kaip atlikti CPR ir Heimlicho manevrą, skirtingus kraujo elementus, kelis odos sluoksnius, virškinimą, inkstus, lūžusius kaulus, hipotermiją, kaip naudoti stetoskopą, gyvatės įkandimus ir daug daugiau.

 

BŪSIU VETERINARU (5-7 m. vaikams)

 

Tapk veterinaru! Būsimojo veterinaro vasaros stovykloje vaikai susipažins su veterinaro kabinetu, sužinos, kaip prižiūrėti įvairius gyvūnus. Gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

Šie būsimi veterinarijos gydytojai išmoks pašalinti erkes, sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, supras gyvūnų kūno kalbą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką ar pas kinologus.

 

© 2023 Visos teisės saugomos