LIFE IS LIFE vaikų ir jaunimo jėgos aitvarų stovykla

Kaip ir kasmet, kviečiame vaikus ir jaunuolius praleisti nepamirštamą vasarą ant marių kranto! Stovykloje mokomės jėgos aitvarų valdymo, sportuojame, kuriame filmus, plaukiojame irklentėmis, leidžiame vakarus prie laužo, keliaujame į žygius.


APIE STOVYKLĄ.

 

Šios stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su jėgos aitvarais ir praleisti kuo daugiau aktyvaus laiko gamtoje. Kaitavimo sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo, tad prisijungti gali visi norintys.

Kiekvieną dieną po smagios mankštos, sočių pusryčių, seks kaitavimo pamokos – išmoksime gaudyti vėją, suprasti, kaip veikia aitvarai, treniruosimės vandenyje!

Visa reikalinga įranga (hidrokostiumais, aitvarais, lentomis) pasirūpinsime mes.

 

 

O kai oras bus nepalankus lipti į vandenį – vaikų lauks kūrybiniai žaidimai, akrobatika, žongliravimas, gamtos pažinimo pamokos, naktiniai žygiai. Telefonams ir planšetėms laiko tikrai neliks 🙂

Stovyklos trukmė: 7 dienos

Stovyklautojų amžius: 11 – 17 m.

Stovyklautojų grupė: iki 15 vaikų.

Kaina: 390 EUR (rezervacijos mokestis 100 eur.)

Pamainos: liepos 26 – rugpjūčio 1d. ir rugpjūčio 9 – 15d.

 

 

MOKYKLA

 

Life is Life – tai populiariausia Lietuvoje jėgos aitvarų mokykla su geriausia kaitavimo įranga, profesionaliais instruktoriais, kurie moko pagal tarptautinius IKO kokybės standartus. Mokykla jėgos aitvarų valdymo mokina  saugiai, greitai, nuosekliai, įdomiai, nuoširdžiai. Instruktoriai bus ne tik mokytojais, tačiau taps ir Jūsų naujais gerais draugais. 

Sėkmingai mokome kaituoti vaikus ir jaunuolius nuo 11 metų. Didžiuojamės laimingų mokinių atsiliepimais bei rekomendacijomis.

 

NAKVYNĖ IR MAISTAS.

 

Visi kartu gyvensime puikiai įrengtoje stovyklavietėje, keli šimtai metrų nuo Svencelės spoto šurmulio. Vaikai turės progą pasimėgauti stovyklavimo privalumais – miegu gryname ore (palapinėse) ir vakarais prie laužo. Triskart per dieną, subalansuotu ir sveiku maistu, vaikus maitins Meat Lovers Camp.

 

STOVYKLOS VADOVAI.

 

Profesionalūs IKO (tarptautinės jėgos aitvarų organizacijos) instruktoriai supažindins vaikus su jėgos aitvarais, suteiks teorines ir praktines vandenlenčių valdymo žinias, kartu plaukios su vaikais.

Stovyklos vadovė Rugilė Latvėnaitė – aktorė, sukaupusi didelę darbo su vaikais patirtį. Rugilė kaituoja jau ketvirtus metus. Vadovės tikslas – sukurti neeilinę, kūrybišką aplinką, kad kiekviena stovyklos akimirka būtų įsimintina ir pamilus vandens sportą norėtųsi grįžti dar kartą.

 

DIENOTVARKĖ.

 

8:00 Keliamės

8:30 Mankšta

9:30 Rytinis dušas, pusryčiai

10:30 Kaitavimo pamokos/wake parkas

14:00 Pietūs

15:00 Popietės užsiėmimai – žygiai, komandiniai bei kūrybiniai užsiėmimai

19:00 Vakarienė

19:30 Dienos aptarimas. Stalo žaidimai, laisvas laikas

22:00 Poilsis

 

KĄ TURĖTI SU SAVIMI?

 

  • Medicinos pažyma vaikui vykstančiam į stovyklą forma– 079/a, arba – forma 027-1a, išduotą asmens sveikatos priežiūros įstaigos (027-1a forma yra „Vaiko sveikatos pažymėjimas“ tinka kopija, kurią reikia pristatyti į mokyklą).

  • Vaiko asmens dokumento kopiją.

  • Patogią avalynę, sportinius batelius.

  • Jei turite – hidrokostiumą. Jei neturite, duosime stovyklos.

  • Berniukams – maudymosi glaudės. Mergaitėms – maudymosi kostiumėlį.

  • Pora rankšluosčių.

  • Drabužių, skirtų įvairioms oro sąlygoms (šiltesnių, vėsesnių, apsiaustą nuo lietaus ir būtinai kepurę ar kitą galvos apdangalą);

  • Higienos reikmenis, kremą nuo saulės, priemones nuo uodų.

  • Dienpinigių: skanėstams (bus organizuojama išvyka į parduotuvę).

 

Daugiau informacijos kaitumokykla@gmail.com  arba +37062637975.

 

Life is life

© 2023 Visos teisės saugomos