KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į MOTUS VASAROS STOVYKLAS

Kviečiame planuotis laiką kelionėms į išvykstamąsias ir dienines “Motus” stovyklas! Tavęs laukia šiuolaikinio ir gatvės šokio seminarai, kūrybinės dirbtuvės ir daug kitų atrakcijų! Registruokis jau dabar!

 

Druskininkuose “Šokis mus vienija”

Tavęs laukia: gatvės, šiuolaikinių šokių pamokos su profesionaliais mokytojais, improvizacijų ir kūrybos dirbtuvės, teminiai vakarai, edukacinės išvykos į Druskininkus bei kitas apylinkes, puikios gyvenimo sąlygos ant ežero kranto pušyno apsuptyje, tinklinis bei kiti lauko žaidimai, skanus maistas, nepakartojami stovyklos vakariniai renginiai, pirtis, diskotekos, žaidimai, bei nauji draugai ir nepamirštamas laikas!

 

Stovykla vyks Varėnos raj., Druskininkų sav. Sodyboje “Bilsas” (www.bilsas.lt)

 

I PAMAINA: birželio 9-16 d. (1-4 kl.) Kaina: 195 Eur
II PAMAINA: birželio 23-30 d (5-8 kl.) Kaina: 205 Eur
 

“Motus” namuose – “Mes – pasaulio stebuklas”

Tai kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymo stovyklos skirtos 7-10 metų vaikams. Stovyklose bus daug judėjimo – žygiai gamtoje, meno ir sporto veiklos, gatvės šokio užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės. Dirbantys profesionalūs pedagogai pasiūlys vaikams pačias įdomiausias veiklas, aplankys žymias Vilniuje vietas, žais įvairius komandinius žaidimus. Stovyklų Moto – “Smagus laikas – mūsų laikas!“

 

Vieta: Motus namai, Vileišio g.18N III aukštas, Vilnius

 

I PAMAINA: birželio 10 – 21 d.
II PAMAINA: liepos 8 – 19 d.

 

Smiltynejė – “Menas ir Sportas”

 

Išskirtinė įspūdžių ir pramogų kupina vasaros stovykla prie jūros, šokių pamokos paplūdimyje, apsilankymai Jūrų muziejuje, aktyvus poilsis, meniniai ir sportiniai užsiėmimai, gera nuotaika, puikus oras ir žinoma nepamirštami įspūdžiai. Tai stovykla skirta visapusiškas tobulėjimui ir šokyje ir sporte, nukreipianti stovyklautojus sveikai gyvensenai.

 

Stovykla vyks Smiltinėje!

 

Rugpjūčio 11-16 d. Kaina: 180 Eur

 

© 2023 Visos teisės saugomos