Kodėl vaikams verta lankyti futbolo treniruotes? Atsako BE1 futbolo akademijos treneriai

Taip, šiuolaikiniams vaikams patinka kompiuteriniai žaidimai ir vlogerių kuriamas turinys Youtube kanale. Taip, vaikams patinka robotika ir pokalbiai su dirbtiniu intelektu, o taip pat vaikams patinka ir senas bei labai populiarus žaidimas– futbolas!


Šis Anglijoje sukurtas žaidimas su kamuoliu, visame pasaulyje, išpopuliarėjo itin sparčiai. Futbolo sportas netruko pasiekti sporto mėgėjų širdis ir kojas, nes tai itin paprastas taisykles turintis, bet ypatingai daug fizinių, protinių ir socialinių įgūdžių suteikiantis žaidimas. Tad, jei jūsų vaikas mėgstą sportą, judesį ir aktyvų laisvalaikį, futbolo treniruotės skirtos kaip tik jam. O jei vis dar trūkstate argumentų, kodėl vaikas turėtų išbandyti futbolą? Į šį klausimą jums atsako Kaune įsikūrusios BE1 Nacionalinės Futbolo Akademijos futbolo ir fizinio pasirengimo treneriai.

 

Futbolas padės vaikui pagerinti fizinę sveikatą

 

Futbolas kaip ir kiekvienas sportas padeda vaikui išlikti sveikam ir aktyviam, tai sportas, kuriame vaikas tobulina koordinaciją, kūno kontrolę ir plečia savo judesių įvairovę. Šie fiziniai įgūdžiai lavėja, nes futbole aplinka ir žaidybinės situacijos kinta be perstojo. Jei tėveliai nori, jog vaikas puikiai išvystytų svarbius kasdieniame gyvenime, monitorinius įgūdžius – futbolas yra pasirinkimas numeris vienas.

 

Futbolo treniruotės vaikams ugdo žmogiškąsias vertybes

 

Futbolas, tai dinamiškas, komandinis sportas, todėl futbolininkai turi dirbti kartu ir atlikti komandines užduotis. Nacionalinės Futbolo Akademijos treneriai, teigia, jog mažieji nuolat mokomi, jog būtina palaikyti komandos draugą įvairiose situacijose. Vaikų futbolo praktikoje aiškiai pastebima, jog vaikai žaidžiantys futbolą ar kitą komandinį sportą lengviau integruojasi mokykloje, šeimoje, moka dalintis su broliais ar seserimis. BE1 futbolo treneriai, vaikų futbolo treniruočių metu skiria didelį dėmesį žmogiškosioms vertybėms, disciplinai, pasitikėjimui savimi.

 

Futbolas lavinantis protinę veiklą ir socialinius įgūdžius

 

BE1 Nacionalinės Futbolo Akademijos treneriai į treniruočių procesą integruoja ir papildomas veiklas. Mažieji futbolininkai akademijoje turi sporto anglų kalbos pamokas. Šiuolaikiniame sporto, ar bet kokiame kitame pasaulyje, anglų kalba yra neišvengiama, tad jaunieji futbolo žaidėjai pradedami mokyti futbolo anglų kalbos tam, kad kuo geriau išvystytų šį svarbų gyvenime įgūdi. Taip pat Nacionalinė Futbolo Akademija Kaune siūlo ir kitas papildomas veiklas, kurios pagyvina treniruočių procesą ir suteikia papildomų įgūdžių jūsų vaikui, tai: futbolo analizės, plaukimo baseino, dziudo užsiėmimai.

 

Išvardinome jums tris, nacionalinės futbolo trenerių akademijos manymu, esmines priežastis kodėl futbolas yra ne tik smagu, bet ir labai naudinga vaikams. Be visa to futbolas užmezga draugystes visam gyvenimui, išmoko dirbti komandoje, futbolo treniruotes lankantys vaikai geriau supranta nurodymus ir yra itin atletiški. Šiuos įgūdžius ir dar daugybę teigiamų emocijų suteikiantis futbolo žaidimas kviečia mažuosius futbolininkus išbandyti save Nacionalinės Futbolo Akademijos atviroje treniruotėje, arba BE1 Nacionalinės Futbolo Akademijos rengiamoje vaikų futbolo stovykloje Kaune.

 

Iki susitikimo!

Išrinkite geriausią futbolo stovyklą savo vaikui!

www.be1.lt/futbolo-akademija

be1 akademija

© 2023 Visos teisės saugomos