Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla

Penktoji Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla šiemet dalyvius pasitiks dar kitokia! 2020-ųjų metų stovyklos kodinis pavadinimas – “Pati labiausia”. Ką gi tai reiškia?

 

Šie metai Keistuoliams – keistesni ir ypatingesni už visus kitus. Prasidėjus didžiajai teatro renovacijai ir užsivėrus durims į įprastas jo erdves, kūrybinei komandai atsirado daugiau laisvo laiko, kurį jie nusprendė užpildyti skaitydami knygas. Juk knygos – neatsiejama teatro dalis: visos čia gimstančios istorijos visų pirma užrašomos, nesvarbu, ar tai – senų seniausia pjesė, ar ką tik į galvą šovusi keistuoliškiausia idėja. Iš naujo atradę knygų skaitymo malonumą, Keistuoliai nusprendė teatrą bei literatūrą sujungti dar kitaip ir tai padaryti ne bet kur, o visų laukiamoje kūrybiškumo stovykloje!

 

Nors visos knygos yra savaip ypatingos, kiekvienas iš mūsų turi savo ypatingiausią, įdomiausią, gražiausią, PAČIĄ LABIAUSIĄ knygą – būtent apie jas daugiausiai kalbėsime, kursime ir žaisime Keistuolių teatro kūrybiškumo stovyklos metu! Šiais metais stovyklos dalyvius kviesime savo pačią labiausią knygą pasiimti kartu ir drauge mėginsime naujai pažadinti puslapiuose užsnūdusias istorijas. Čia sužinosite, jog galima skaityti ir bežodę knygą, galėsite patys sukurti savo knygą ar komiksą, sudėlioti pačią labiausią biblioteką, įsirengti miško skaityklą ir daugybę kitų įdomybių! Be viso to, kaip ir ankstesniais metais, pažindinsimės su savyje slypinčiomis kūrybinėmis jėgomis, mankštinsime kūną ir fantaziją, siausime gamtos apsuptyje – Valdorfo Žaliosios mokyklos teritorijoje – bei kursime naujas draugystes ir neišdildomus įspūdžius.

 

Iki susitikimo PAČIOJE LABIAUSIOJE Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykloje!

 

Skirtingu laiku pakviesime skirtingo amžiaus vaikus – taip stovyklos programą galėsime labiau orientuoti į atskirų amžiaus grupių interesus bei gebėjimus:

 

Liepos 13 d. – 17 d. → 8 – 11 m.
Liepos 20 d. – 24 d. → 12 – 15 m.

 

Kviečiame nedelsti ir registruotis į stovyklą jau dabar!

 

5 dienų trukmės stovyklos kaina: 210 €

 

Stovyklavimo laikas: 9.30-17.00 val. (vaikai iš Keistuolių teatro išvyksta 8:30, parvežami atgal iki teatro 18:00). Į autobusų išvykimo vietą vaikai turi atvykti nuo 8.00- 8.30, o išvykti iš Vilniaus Keistuolių teatro nuo 18:00- 18:30 val. Jeigu tėveliai veža vaiką nuosavu transportu – stovyklavietėje reikia būti 9.30, o pasiimti vaiką 17:00 – 17:30 val.
Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai

 

Kreiptis el. paštu arba telefonu
keistuoliustovykla@gmail.com
8 650 14486

 

Specialus autobusas darbo dienos pradžioje vaikus iš Keistuolių teatro (Laisvės pr. 60) nuveš į stovyklos vietą ir parveš vakare atgal. Prašome registruojantis nurodyti, ar ši paslauga bus reikalinga Jūsų vaikui.
Primename, jog stovykla vyks vietoje, kur daugelis veiklų bus vykdoma po atviru dangumi, gamtos apsuptyje. Prašome į tai atsižvelgti, jei Jūsų vaikas yra alergiškas žiedadulkėms, vabzdžiams ar dėl kitų priežasčių negali įsitraukti į gamtoje vykdomas veiklas.
Daugiau informacijos apie stovyklos vietą: http://www.zaliojimokykla.lt

 

keistuoliu teatras

© 2023 Visos teisės saugomos