Keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovykla

„Atgal į teatrą“ – kviečia jau šeštoji Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla. Jaunieji stovyklautojai pirmieji išvys po renovacijos neatpažįstamai pasikeitusį Keistuolių teatrą, kurio atsinaujinusiose patalpose stovykla šurmuliuos liepos 19 – rugpjūčio 6 dienomis.

Kaip ir kasmet „Keistuoliai“ sieks atverti duris į vaikų kūrybingą, unikalų bei ne visuomet iki galo pažįstamą vidinį pasaulį. Scenos profesionalai – Keistuolių teatro aktoriai – per teatro pažinimą žadins jaunųjų stovyklautojų vaizduotę, smalsumą, kūrybiškumą bei pasitikėjimą savimi.

 

8-16 metų jaunimas stovykloje ne tik susipažins su spektaklių kūrimo procesu, bet taip pat stovyklos vadovų padedami bandys atrasti netikėtus savo pačių sugebėjimus. Išjudinti protą ir kūną ar pailsėti leis teatriniai žaidimai, susitikimai su svečiais, improvizacijos ir kitos veiklos.

 

Skirtingu laiku pakviesime skirtingo amžiaus vaikus – taip stovyklos programą galėsime labiau orientuoti į atskirų amžiaus grupių interesus bei gebėjimus:
Liepos 19 d. – 23 d. → 8 – 10 m.
Liepos 26 d. – 30 d. → 9 – 11 m.
Rugpjūčio 2 – 6 d. → 12 – 16 m.

 

Nieko nelaukdami kviečiame ATGAL Į TEATRĄ! Dalyvių skaičius ribotas, tad nedelskite ir registruokite į stovyklą jau dabar!

 

Dėmesio!
Iki gegužės 3 d. 5 dienų trukmės stovyklos kaina: 200 € (po gegužės 3 d. kaina kils)
Stovyklavimo laikas: 9.00-17.00 val.
Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai

 

Vieta: Keistuolių teatre, Laisvės pr. 60, Vilnius.

 

Kreiptis el. paštu arba telefonu
keistuoliustovykla@gmail.com
8 650 14486

Registruokitės jau dabar: REGISTRACIJA

Keistuoliu teatro stovykla

© 2023 Visos teisės saugomos