Kaip tinkamai pasirinkti stovyklą?

Baigėsi mokslo metai, atėjo vasara ir pradėjome galvoti apie vaikų laisvalaikį. Aišku, norisi ne tik smagių atostogų sodyboje ar kaime, bet ir naudingos veiklos: sporto, meno būrelių, korepetavimo ar tam tikrų žinių pagilinimo. Pradedame naršyti internete, klausinėjame draugų ir paaiškėja, kad pasirinkimų begalės. O kaip apsispręsti?

Lengviausia yra paklausti vaiko, ko nori jis, kokia vasaros stovykla jį domintų: sporto, meno, visko kartu ar norėtų pagilinti kompetencijas tikslu pagerinti savo pasiekimų lygius?

Kai jau žinote, kokios krypties stovyklos ieškote, apžvelkite kitus dėmenis:

– Kokia yra stovyklos programa: ar užteks veiklų, ar bus maitinimas, ar bus išvykų?
– Kur yra stovykla: jūsų mieste, Lietuvoje, užsienyje?
– Ar garantuotas vaiko saugumas?
– Ar yra tinkamo amžiaus grupių?

Taip pat verta apžvelgti siūlomas nuolaidas, specialius pasiūlymus.

Kokias stovyklas siūlome mes ir kuo jos išsiskiria iš kitų?

Dienos stovyklos

Organizuojame dienos stovyklą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje.

Stovykla yra skirta 6-12 metų vaikams, trunka savaitę. Stovykloje mokomės užsienio kalbų. Išsiskiriame tuo, kad į stovyklos kainą įskaičiuota viskas: užkandis, pietūs, kanceliarinių reikmenų krepšelis, išvykos po miestą ir dovanėlė – stilinga kepurėlė. Taip pat penktadienį rašome testą, kuriuo patikriname įgytas žinias ir švenčiame stovyklos pabaigą su pica! Šiuo metu stovyklai taikoma 10% NUOLAIDA.

Stovyklos programa:

dienos-stovyklu-tvarkarastis-1-1

Stovykla Druskininkuose

Ši anglų kalbos vasaros stovykla skirta 10-17 metų jaunuoliams. Stovykla garsėja tuo, kad joje apstu veiklos: jaunimas užimtas meno, sporto būreliuose, vyksta anglų kalbos pamokos, kasdienės vakaro veiklos ir išvykos. Čia užsimezga naujos draugystės su bendraamžiais iš užsienio ir gerokai patobulinama anglų kalba. Dažniausiai vaikai čia atvažiuoja keletą metų iš eilės, po to patys tampa stovyklų vadovais. Šiuo metu taikome 40€ NUOLAIDĄ.

Stovyklos programa:

Stovykla-Druskininkuose.-Pavyzdinė-programa.

Grupinės stovyklos užsienyje

Šiais metais pradėjome siūlyti ir grupines stovyklas JAV ir Didžiojoje Britanijoje. Tai stovyklos, kuriose mokomasi inercijos būdu: anglų kalbą teks naudoti kasdieniame gyvenime. Vaikai dalyvaus išvykose, būrelių veiklose ir, žinoma, pamokose. Grupinėms stovykloms šiuo metu taikome 100€ NUOLAIDĄ.

Individualios stovyklos užsienyje

Stovyklos – atostogos – kelionės viename. Sugalvokite, kokią kalbą norite pasimokyti, išsirinkite pasaulio šalį, o mes pateiksime kelis pasiūlymus. Čia ne tik mokomasi pasirinktos kalbos bei dalyvaujama būreliuose. Stovyklautojai skatinami susipažinti su tos šalies kultūra ir istorija. Aplankome turistų pamėgtas vietas, ragaujame maistą, susipažįstame su tradicijomis.

Jei norite sužinoti daugiau, apie tai ką galima išmokti ar pažinti vasarą – pasiruoškite puodelį kavos ar arbatos, įsitaisykite patogiai ir atsiverskite „Kalba.Lt“ vasaros veiklų katalogą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2023 Visos teisės saugomos