Geriausios vasaros stovyklos vaikams 2021

 

 

Vasaros stovyklos yra viena geriausių patirčių, kurias šiuolaikiniai vaikai gali gauti po ilgo ir įtempto karantininio laikotarpio. Tai galimybė vaikams susipažinti su naujais draugais, pakeisti namų aplinką ir išmokti naujų, neatrastų dalykų. Tačiau rasti tokią stovyklą, į kurią vaikas norėtų besąlygiškai grįžti, nėra taip lengva, kaip atrodo.

2021 metų stovyklose gausu užsiėmimų lauke, kalbos pamokų ir linksmybių! Daugelis tėvų diskutuoja, ar siųsti ir kur nukreipti savo vaikus stovyklauti šiais metais. Norėdami padėti pagrįstai pasirinkti www.stovyklumuge.lt pateikia platų vasaros stovyklų pasirinkimą ir detalias stovyklų programas.

 

Stovyklų saugumas 2021 metų vasarą

 

Didžioji dalis stovyklų organizatorių jau turėjo didelę patirtį ir nurodymus, kaip elgtis esant pandeminei situacijai, tad šį sezoną jie dar atsakingiau ir įdėmiau rūpinasi visomis prevencinėmis priemonėmis ne tik apsaugoti jaunuosius stovyklautojus, bet ir stovyklos darbuotojus. Stovyklų organizatoriai taiko prevencijos praktiką: rankų plovimą, temperatūros matavimą, aplinkos valymą bei dezinfekciją, stovyklautojų skirstymą į mažesnes grupeles. Į stovyklas taip pat nepriimami sergantys ar karščiuojantys vaikai, turintys Covid viruso simptomų.

 

Populiariausios stovyklos vaikams 2021

 

Daugelis vaikų ir paauglių šiuos metus pradėję nuotoliniu būdu ir daugiau nei įprastai laiko praleidę  prie kompiuterio ar telefono, prioritetą skiria aktyvų laisvalaikio būdą siūlančioms stovykloms: krepšinio, futbolo, karate, teniso, tinklinio, aktyvaus stovyklavimo formoms. Tačiau pirmaujančių pozicijų neapleidžia ir robotikos bei menų stovyklos.

 

Detalesnį stovyklų sąrašą bei programų aprašus galite rasti mūsų svetainėje.

 

© 2023 Visos teisės saugomos