Edulandas stovyklos vaikams 2023

Jau šią vasarą su vaikais pasimatome STEAM nuotykių, mokslo ir pramogų kupinose dienos stovyklose: ,,Drakonų trenerių klubas“, ,,Sugrįžimas į lobių salą“ , ,,Cirko miestelis“, ,,Edulando dziudo stovykla“.

drakonu klubas

Drakonų trenerių klubas

 

Kiek drakono rūšių galėtum įvardinti? Ar drakonai egzistavo mūsų žemėje? Ar Virtualio realybės akiniai padeda sutramdyti drakono sparnus? Ir kodėl vaikai taip mėgsta kolekcionuoti ,,super“ galių turinčias žaidimų kortas? Šią vasarą Edulando komanda kviečia 6–11 m. vaikus kolekcionuoti ne tik magiškas kortas, tačiau ir geriausias vasaros akimirkas!

 

Jau šią vasarą su 6–11 m. vaikais pasimatome STEAM nuotykių, mokslo ir pramogų kupinoje dienos stovykloje ,,Drakonų trenerių klubas“! Tai penkios dienos, kurių metu vaikai taps paslaptingųjų drakonų treneriais, analizuos gamtos reiškinius, pramogaus įvairiuose žaidimų, technologijų pramogų salių, muziejų ir miestų erdvėse, tyrinės supantį pasaulį ir kartu išbandys savo ryžtą sprendžiant iššūkių kupinas užduotis. Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, 2 kvalifikuoti stovyklos vadovai, visos priemonės, 3 kartų per dieną maitinimas, išvykos ir apsilankymai žaidimų kambariuose.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Lobiu sala

Sugrįžimas į Lobių salą

 

Kiek istorijų vaikystėje išgirdai apie piratus? O ar žinai kuo pagarsėjo Mėlynbarzdis? Kam piratams reikalingas raištis ant akies? O ar jau pasiruošei lobių paieškai! Šią vasarą Edulando komanda kviečia vaikus pasimatuoti ,,piratišką“ skrybėlę ir kartu praleisti saulėtas akimirkas laisvalaikio ir pramogų stovykloje ,,Sugrįžimas į Lobių salą“.

 

Jau šią vasarą su 6–11 m. keliausime ieškoti lobio dienos stovykloje ,,Sugrįžimas į Piratų salą“. Tai penkios dienos, per kurias vaikai išmoks piratiškų triukų, braižys žemėlapius, dalyvaus orientacinėse varžybos, dalyvaus savo pačių sukurtoje muilo burbulų fiestoje, leisis į žygius po Kauno miesto parkus. Stovyklautojų laukia kūrybinių ir eksperimentinių užduočių užsiėmimai. Taip pat kelionė į Kauno Tado Ivanausko Zoologijos muziejų bei kelionė į žaidimų kambarį, Just dance diskoteka, komandiniai žaidimai ir interaktyvūs protmūšiai. Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, 2 kvalifikuoti stovyklos vadovai, visos priemonės, 3 kartų per dieną maitinimas, išvykos ir apsilankymas žaidimų kambaryje.

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Cirko miestelis

Cirko miestelis

 

Ar pasiruošėte iš kišenės išsitraukti stebuklingą bilietą į cirką? Šį kart visai ne vakaro, o visos savaitės nuotykių cirką, skirta mažiesiems. Ar žinote iš kur atsirado cirkas? Kaip išmokti žongliruoti? Kokių magijos triukų galima atrasti iliuzionisto skrybėlėje? O kokių dar talentų galime atrasti cirko palapinėje? Edulando komanda pristato šios vasaros naujieną – pusdienio 4-6 m. vaikų stovyklą ,,Cirko miestelis“. 

 

Jau šią vasarą su 4–6 m. vaikais žengsime į cirko palapinę, kurioje per penkias, nepaprastas dienas, kursime savo cirko, triukų, kūrybinių ir eksperimentinių užduočių kupiną miestelį pusdienio stovykloje ,,Cirko miestelis“. Per šį laiką su mažaisiais leisimės į tikrą patyriminių pojūčių nuotykį: atliksime eksperimentus, mokysimės pažinti aplinką, lavinsime sensoriką ir smulkiąją motoriką, mažieji įsitrauks į kūrybines dirbtuvėles, savo jėgas išbandys mažylių laboratorijos užsiėmimuose, sužinos, kaip triušį priversti keisti spalvas ir ko reikia, kad pavyktų pasigaminti sveikuolišką šlykštuką. Ir tai dar ne viskas, mažųjų stovyklautojų laukia edukacinės, STEAM ugdymu grįstos pamokėlės, pojūčių lavinimo programa, išvyka į batutų žaidimų kambarį, robotikos užsiėmimai ir magiški eksperimentai. Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, 2 kvalifikuoti stovyklos vadovai, visos priemonės, 2 kartų per dieną maitinimas, išvykos ir apsilankymas žaidimų kambaryje.  

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

Edulando Dziudo stovykla

 

Ar galėtumėte įsivaizduoti vaikų vasarą be judesio? Mes irgi ne! O ar žinote, kaip judrią vaikų energiją nukreipti ne tik į judesių tikslumą, bet ir į ryžtingą tikslų siekimą? Šią vasarą kartu su Dziudo sporto šakos treneriu Donatu Saboniu, kviečiame 6-11 m. vaikus į judrumo, vasaros nuotykiais ir persipynusią sporto dienos stovyklą ,,Edulando Dziudo stovykla“.

  

Jau šią vasarą su 6–11 m. vaikais pasimatome Sporto Dziudo dienos stovykloje! Tai penkios dienos, skirtos vaikams žaisti, gerinti socialines kompetencijas, mokytis bendradarbiauti, stiprinti fizinę ir emocinę sveikatą, o kartu ruoštis baigiamosios dienos dziudo rungtynėms. Stovyklautojų laukia dvi dziudo treniruotės per dieną, įtraukiantys kūrybiniai, eksperimentų ir robotikos dirbtuvių užsiėmimai, žygiai ir orientacinės varžybos, apslankymas daugialypės terpės projekcijų ir žaidimų parke ,,Hello park“, paskutinės stovyklos dienos dziudo varžybos. Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, 2 kvalifikuoti stovyklos vadovai, visos priemonės, 3 kartų per dieną maitinimas, išvykos ir apsilankymas žaidimų kambaryje.  

 

DETALESNĖ INFORMACIJA –>

© 2023 Visos teisės saugomos