AKROBATIKOS STOVYKLA SU NAKVYNĖMIS „ALL IN“ 2024

Dar nežinote, kaip naudingai ir linksmai, Jūsų vaikas galėtų praleisti dalį vasaros atostogų?
Turime Jums sprendimą – nepamirštamą ir nuotykių kupiną šešių dienų Krokodiliuko akrobatikos stovyklą „All in“ Visagine! Kviečiame visus 7-17 metų amžiausmvaikus ir jaunimą prisijungti prie šio nepamirštamo nuotykio.

Stovyklos programa paruošta taip, kad joje gali dalyvauti visi: sportuojantys ir nesportuojantys, įvairaus kūno sudėjimo bei skirtingus pomėgius turintys vaikai. Stovyklos metu tėvams nereikės rūpintis niekuo, kadangi visomis pramogomis, maitinimu ir parvežimu į stovyklą ir iš stovyklos pasirūpinsime mes. Stovyklos metu Jūsų vaiko lauks:

• profesionalių trenerių vedamos akrobatikos treniruotės sporto komplekse su batutais, tramplinais, akrobatikos takeliais, porolono duobe ir visu reikalingu akrobatiniu inventoriumi;
• aktyvios lauko pramogos: orientacinis žaidimas, vakarėlis prie laužo, sporto viktorinos, poilsio ir pramogų laikas paplūdimyje su vandens kalneliu, laipynių trasa, tinklinis, įvairios estafetes ir kiti aktyvūs užsiėmimai;
• putų, konfeti bei burbulų patrankos;
• mobili „GO LASER“ arena – vakaro turnyras;
• arcade žaidimų konsolė su daugiau nei 20 skirtingų žaidimų;
• įvairi edukacinė ir kultūrinė veikla vedama kviestinių pedagogų ir trenerių.

 

Gyvenimo sąlygos

Vaikai ir treneriai apgyvendinami 2 vietų viešbučio kambariuose, šalia pagrindinio treniruočių sportinio komplekso. Apgyvendinimo patalpos su visais patogumais (tualetas, dušas, virtuvėle), dislokuotos šalia krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimų aikštelių, futbolo stadionų. Viešbučio teritorija yra aptverta ir saugojama.

 

Stovyklos dienotvarkė

– 40% laiko skiriama sportinei ir kitai aktyviai veiklai;
– 20% laiko skiriama socialinių įgūdžių tobulinimui;
– 20% laiko lavinami vaikų kūrybiniai įgūdžiai;
– 20% laisvesnio laiko skirta pasistiprinti bei bendrauti su naujais draugais.

Krokodiliukas

© 2023 Visos teisės saugomos