TAG : stovyklusaugumas

15-A VASARA SU JUMIS KARTU

 Ei! Genys jau kelia savo kepurę, moja Tau savo sparnu ir kviečia Tave šią vasarą patirti ypatingą nuotykį stovykloje kaime. 

Plačiau

Stovykla ,,Atostogos kaip kine“

Raudonasis kilimas, interaktyvių šviesų šou, vaidybinės improvizacijos, muzikos žanrų kovos, radijo įrašų studija, lazerių žaidimai ir naujausi animaciniai filmukai specialiai vaikams įrengtoje, neseniai atidarytoje „CINAMON Kids“ salėje.

Plačiau

Stovyklumuge.lt LRT laidoje ,,Panorama“ konsultuoja apie vaikų rudens stovyklas pandeminiu laikotarpiu

Kaip ir kasmet, džiaugiamės žiniasklaidos dėmesiu ir mes. Šįkart LRT laidoje “Panorama“ apie rudens stovyklas ir susiklosčiusę pandeminę situaciją.   Video reportažą galite rasti LRT mediatekoje: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000184072/zinios-ribojamas-moksleiviu-neformalus-ugdymas-imuniteta-turi-per-mazai-nepilnameciu

Plačiau

Perkamiausios ir populiariausios vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Stovyklų sezonui įsibėgėjus, pateikiame pačių populiariausių ir perkamiausių stovyklų TOP 18:

Plačiau

VASARA – AKTYVIOS STOVYKLOS

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose, Druskininkų bei Klaipėdos rajonuose ir Vilniuje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau dvylikti …

Plačiau

VASAROS STOVYKLA – JAUNIEJI KŪRĖJAI

Klaipėdos jaunimo teatro organizuojama dienos stovykla kuria 5-13 metų vaikams galimybę susipažinti su skirtingomis meno sritimis, išbandyti keisčiausius kūrybos būdus, surasti naujus kūrybingus draugus ir praleisti aktyvią savaitę Klaipėdos centre.

Plačiau

Stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Vis greičiau įsibėgėjant vasarai, o vaikams baigiant mokslo metus pradedama galvoti apie vaikų užimtumą vasaros atostogų metu. Labai džiaugiamės, kad po ilgo karantino laikotarpio Lietuvos vaikai ir paaugliai turi galimybę rinktis iš plataus stovyklų sąrašo, o stovyklų organizatoriai nepabūgo ir dar atsakingiau nei pernai pasiruošė šiam sezonui.

Plačiau

DIENOS STOVYKLA “JAUNASIS AVIAMODELIUOTOJAS”

Kviečiame 9-14 metų moksleivius į dienos stovyklą „Jaunasis aviamodeliuotojas“. Stovykla įsikūrusi pačioje sportinės aviacijos širdyje – Paluknio aerodrome.

Plačiau

Atradimų pasaulis Delta

Ar galima įdomiai ir įtraukiai mokytis matematikos ir kalbų? Tikrai taip! Ilgametę patirtį gabių vaikų ugdyme turinti matematikos mokykla Delta pirmą kartą šią vasarą organizuoja 5 dienų stovyklą 5-8 klasių mokiniams!

Plačiau

Dienos stovykla mergaitėms „Mano geriausia draugė – Aš“

Stovyklos metu sieksime: Geriau pažinti supantį pasaulį, bet svarbiausia – save! Lavinti savo komunikacijos ir kūrybinius gebėjimus. Stiprinti savivertę, priimti ir pamilti save. Praplėsti sąmonę ir suprasti, kiek daug mes galime.

Plačiau

© 2023 Visos teisės saugomos