TAG : stovyklusaugumas

Perkamiausios ir populiariausios vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Stovyklų sezonui įsibėgėjus, pateikiame pačių populiariausių ir perkamiausių stovyklų TOP 18:

Plačiau

VASARA – AKTYVIOS STOVYKLOS

Artėjant vaikų atostogoms, nemažai tėvų suka galvą, ką naudingo per jas galėtų nuveikti jų atžalos. Tuo tarpu stovyklų „Aktyvus stovyklavimas“ organizatoriai džiaugiasi, kad kai kurie tėvai jau apsisprendė ir per šias vasaros atostogas, lankys mus – Zarasuose, Druskininkų bei Klaipėdos rajonuose ir Vilniuje. Stovyklas 7-18 m. vaikams ir jaunimui „Aktyvus stovyklavimas“ komanda organizuoja jau dvylikti …

Plačiau

VASAROS STOVYKLA – JAUNIEJI KŪRĖJAI

Klaipėdos jaunimo teatro organizuojama dienos stovykla kuria 5-13 metų vaikams galimybę susipažinti su skirtingomis meno sritimis, išbandyti keisčiausius kūrybos būdus, surasti naujus kūrybingus draugus ir praleisti aktyvią savaitę Klaipėdos centre.

Plačiau

Stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Vis greičiau įsibėgėjant vasarai, o vaikams baigiant mokslo metus pradedama galvoti apie vaikų užimtumą vasaros atostogų metu. Labai džiaugiamės, kad po ilgo karantino laikotarpio Lietuvos vaikai ir paaugliai turi galimybę rinktis iš plataus stovyklų sąrašo, o stovyklų organizatoriai nepabūgo ir dar atsakingiau nei pernai pasiruošė šiam sezonui.

Plačiau

„CurioCity” vasarą pasitinka su trimis stovyklų programomis

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity” vasarą smalsuoliams parengė daugybę staigmenų. Viena jų – net trys stovyklų programos, kurios džiugins iki pat rudens. Visos jos parengtos pagal koncepciją „žaidžiu-žinau“, vaikai čia imituoja realaus gyvenimo situacijas, per žaidimą susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Plačiau

DIENOS STOVYKLA “JAUNASIS AVIAMODELIUOTOJAS”

Kviečiame 9-14 metų moksleivius į dienos stovyklą „Jaunasis aviamodeliuotojas“. Stovykla įsikūrusi pačioje sportinės aviacijos širdyje – Paluknio aerodrome.

Plačiau

Atradimų pasaulis Delta

Ar galima įdomiai ir įtraukiai mokytis matematikos ir kalbų? Tikrai taip! Ilgametę patirtį gabių vaikų ugdyme turinti matematikos mokykla Delta pirmą kartą šią vasarą organizuoja 5 dienų stovyklą 5-8 klasių mokiniams!

Plačiau

Dienos stovykla mergaitėms „Mano geriausia draugė – Aš“

Stovyklos metu sieksime: Geriau pažinti supantį pasaulį, bet svarbiausia – save! Lavinti savo komunikacijos ir kūrybinius gebėjimus. Stiprinti savivertę, priimti ir pamilti save. Praplėsti sąmonę ir suprasti, kiek daug mes galime.

Plačiau

YES! – Jaunimo stiprinimo seminaras

Dažnam paaugliui ši stovykla tampa esminiu gyvenimo pokyčiu. Stovykloje gauti įgūdžiai jaunimo nežinojimą kur nukreipti savo energiją, susivaržymą ir baimes nukreipia į savęs pažinimą ir priėmimą,  gabumų atskleidimą, savanorystę ir lyderystę. Vakaronės prie laužo, žaidimai, naktiniai žygiai, skanus vegetariškas maistas, maudynės ir kitos pramogos, tai tik dalis jų poilsio.

Plačiau

Aktyvaus laisvalaikio stovykla “AktyvuOK vasarą”!

Visus, kurie pavargo nuo karantino ir pasyvaus buvimo namuose, kviečiame į aktyvaus laisvalaikio stovyklą “AktyvuOK vasarą”! Kiekviena diena mūsų stovykloje būna vis kitokia: kasdien nauji iššūkiai, skirtingos pramogos ir neatsibostantys nuotykiai.

Plačiau

© 2020 Visos teisės saugomos