YES - Jaunimo stiprinimo seminaras 14 - 19 m.


ADRESAS

Antano Gedvilo sodyba Pušų g. 2, Jovariškių k. LT21101

STOVYKLOS LAIKAS

2021-07-19 - 2021-07-24

GRUPĖS DYDIS

iki 80

Stovykla labai jaukioje sodyboje netoli ežero, kambariai su visais patogumais, vegetariškas maistas ir YES programa, suteikianti žinių ir praktinių įgūdžių, padedančių suvaldyti neigiamas emocijas, susidoroti su stresu, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį, pagerinti bendravimo, komandinio darbo įgūdžius, ugdyti lyderio savybes, auginti sąmoningumą ir atsakomybės jausmą.

 

 

Programą sudaro 3 moduliai: 

  1. Sveikas kūnas – fiziniai tempimo ir kūno stiprinimo pratimai, procesai padedantys išmokti sąmoningo valgymo, interaktyvios diskusijos apie sveiką maistą ir mitybą.
  2. Sveikas protas – mokomasi streso valdymo technikų, specialūs pratimai pykčiui, nerimui, depresijai sumažinti, atsipalaidavimo pratimai protui nuraminti, procesai padedantys atskleisti žmogiškąsias vertybes – atsakomybę, pagarbą, gerumą, bendrumą, entuziazmą, tarnystę.
  3. Sveikas gyvenimo būdas – komandinis darbas, kurio metu mokomasi suvaldyti emocijas ir išspręsti konfliktus; interaktyvūs procesai, padedantys sustiprinti socialiai orientuotą elgesį ir bendradarbiavimą; dinamiškos diskusijos mokančios tikslo siekimo; praktinės žinios didinančios pasitikėjimą savimi, vidinę jėgą, sugebėjimą atlaikyti bendraamžių spaudimą ir susidūrus su gyvenimo iššūkiais, rasti teisingą sprendimą. 

 

 

Bus vakarai prie laužo, naktinis žygis ir daug kitokių siurprizų. Dalyviams iš vienos šeimos taikome nuolaidas.

Adresas:

Antano Gedvilo sodyba Pušų g. 2, Jovariškių k. LT21101

Tel. Nr:

+3706012561, +37065090980

El. paštas:

lina.navalinskaite@gmail.com

WWW:

https://www.facebook.com/events/841063966625202/
KAINA NUO 240EUR

Niekad negalvojau, kad stovykla gali palikti tokį šiltą prisiminimą. Labai gera buvo būti tarp tokių gerų ir draugiškų žmonių, kurie tiesiog tave priima, koks esi. Ir kartu netikėtai atrasti savo labai naujas ir gražias puses, pvz.: rašiau eilėraščius, garsiai juos perskaičiau visiems, dainavau! Stovykloje jaučiau daug laisvės.

Rusnė

Pirma tokia stovykla, kurioje išmokau kvėpavimo technikų, po kurių jaučiausi toks laisvas, atsipalaidavęs, nurimęs kaip niekad gyvenime. Dar susižavėjau savanoryste. Buvau nustebęs, kad tiek daug žmonių be jokio atlygio atsidavę darbuojasi padedant jaunimui pagerinti psichologinę savijautą. Noriu ir pats tai daryti.

Andrius
REKOMENDUOJAME

STOVYKLA BŪSIU GYDYTOJU (7-11 m. vaikams)

Dienos stovyklos “K.A.R.A.T.E. atostogos”

6-9 metai MINECRAFT MANIJA

© 2020 Visos teisės saugomos