Kosminė Stovykla


ADRESAS

Šaltupio sodyba, Prienų r.

STOVYKLOS LAIKAS

2024-06-24 - 2024-06-29

GRUPĖS DYDIS

---

Stovyklą skirta vaikams nuo 8-18 metų, kuri yra puiki vieta jaunimui tyrinėti savo kūrybiškumą, lavinti multimedijos įgūdžius ir pasinerti į įdomų esporto pasaulį.

 

Stovykla 8 -18 metų jaunuoliams suteikia unikalią ir įtraukiančią patirtį, kurioje naujausios technologijos derinamos su praktiniu mokymusi. Siūlome platų užsiėmimų ir seminarų spektrą, įskaitant vaizdo įrašų bei nuotraukų gamybą ir montavimą , žaidimų dizainą, tiesioginę transliaciją, kompiuterines technikos žinių gilinimą su praktinėmis veiklomis, grafinį dizainą ir esporto turnyrų organizavimą. Padedami patyrusių instruktorių ir pažangios įrangos, vaikai turės galimybę išmokti naujų įgūdžių, išreikšti savo kūrybiškumą, bendrauti su bendraminčiais.

 

Mokymasis turi būti įdomus, įtraukiantis ir interaktyvus. Mūsų požiūris yra sukurti saugią ir palaikančią aplinką, skatinančią vaikus rizikuoti, eksperimentuoti ir bendradarbiauti. Per mūsų siūlomas veiklas vaikai ugdys esminius įgūdžius, tokius kaip problemų sprendimas, bendravimas, darbas komandoje ir kritinis mąstymas, kūrybiškumas bei inovacijos. Kurybinė zona su filmavimo bei fotografavimo įranga, dronai, DJ Pultai su kitą muzikai kurti reikalinga įranga bei Esporto zona su stacionariais žaidimu kompiuteriais, žaidimų konsolėmis, Virtualios realybės akiniais bei variavimo simuliatoriais užtikrins galimybę surengti rungtynes ir virtualiose erdvėse.

 

Stovykla įsikūrusi „Šaltupio sodyboje dviejų hektarų teritorijoje su autentiškais pastatais, mini krepšinio, futbolo ir tinklinio aukštelėmis, biliardo ir teniso stalais, sūpynėmis, batutu, baseinu, kubilu, pirtimi, mini zoologijos sodu, fotografijos technikos muziejumi, bei „airsoft“ pramogos, todėl vaikai turės didžiulį pramogų pasirinkimą laisvuoju laiku. Tikime, kad mūsų kūrybinė multimedijos ir esporto vasaros stovykla yra puiki galimybė vaikams tyrinėti savo pomėgius, įgyti naujų įgūdžių ir sukurti ilgalaikius prisiminimus.

 

Kviečiame prisijungti prie nepamirštamų vasaros įspūdžių!

 

Adresas:

Šaltupio sodyba, Prienų r.

Tel. Nr:

+370 660 60555

El. paštas:

info@kosminestovykla.lt

WWW:

http://www.kosminestovykla.lt




  • Perkant kelialapį su kodu „KOSMINEPC“ Atsivežus savo stacionarų ar nešiojamą kompiuterį bus galimybė gauti nemokamą 20 eur vertės komponentų atnaujinimą.
    Atsivežus savo stacionarų ar nešiojamą kompiuterį jaunuoliai su specialistų priežiūra nemokamai galės prasivalyti savo kompiuterius.
    Kiekvienos pamainos geriausiai pasirodę stovyklautojai bus vežami į „MANO FM“ radijo stotį, kur dalyvaus gyvoje rubrikoje atsakant į klausimus. NEMOKAMA
  • Kompiuterių tobulinimas MOKAMA

KAINA 499 EUR




REKOMENDUOJAME

Stovykla „Atostogos kaip kine”

Trako stovykla

Dienos stovykla „JAUNIEJI TYRINĖTOJAI”

© 2023 Visos teisės saugomos