Kosminė Stovykla


ADRESAS

Šaltupio sodyba, Prienų r.

STOVYKLOS LAIKAS

2024-07-29 - 2024-08-03

GRUPĖS DYDIS

---

Stovyklą skirta vaikams nuo 8-18 metų, kuri yra puiki vieta jaunimui tyrinėti savo kūrybiškumą, lavinti multimedijos įgūdžius ir pasinerti į įdomų esporto pasaulį.

 

Stovykla 8 -18 metų jaunuoliams suteikia unikalią ir įtraukiančią patirtį, kurioje naujausios technologijos derinamos su praktiniu mokymusi. Siūlome platų užsiėmimų ir seminarų spektrą, įskaitant vaizdo įrašų bei nuotraukų gamybą ir montavimą , žaidimų dizainą, tiesioginę transliaciją, kompiuterines technikos žinių gilinimą su praktinėmis veiklomis, grafinį dizainą ir esporto turnyrų organizavimą. Padedami patyrusių instruktorių ir pažangios įrangos, vaikai turės galimybę išmokti naujų įgūdžių, išreikšti savo kūrybiškumą, bendrauti su bendraminčiais.

 

Mokymasis turi būti įdomus, įtraukiantis ir interaktyvus. Mūsų požiūris yra sukurti saugią ir palaikančią aplinką, skatinančią vaikus rizikuoti, eksperimentuoti ir bendradarbiauti. Per mūsų siūlomas veiklas vaikai ugdys esminius įgūdžius, tokius kaip problemų sprendimas, bendravimas, darbas komandoje ir kritinis mąstymas, kūrybiškumas bei inovacijos. Kurybinė zona su filmavimo bei fotografavimo įranga, dronai, DJ Pultai su kitą muzikai kurti reikalinga įranga bei Esporto zona su stacionariais žaidimu kompiuteriais, žaidimų konsolėmis, Virtualios realybės akiniais bei variavimo simuliatoriais užtikrins galimybę surengti rungtynes ir virtualiose erdvėse.

 

Stovykla įsikūrusi „Šaltupio sodyboje dviejų hektarų teritorijoje su autentiškais pastatais, mini krepšinio, futbolo ir tinklinio aukštelėmis, biliardo ir teniso stalais, sūpynėmis, batutu, baseinu, kubilu, pirtimi, mini zoologijos sodu, fotografijos technikos muziejumi, bei „airsoft“ pramogos, todėl vaikai turės didžiulį pramogų pasirinkimą laisvuoju laiku. Tikime, kad mūsų kūrybinė multimedijos ir esporto vasaros stovykla yra puiki galimybė vaikams tyrinėti savo pomėgius, įgyti naujų įgūdžių ir sukurti ilgalaikius prisiminimus.

 

Kviečiame prisijungti prie nepamirštamų vasaros įspūdžių!

 

 

 

MUMS SVARBŪS REZULTATAI

Stovyklos strategija orentuota į vaikų pasiekimus ne tik stovyklos metu, bet ir po jos, todėl manome, kad individualus demėsys vaikui, geriausiai padės pasiekti norimus rezultatus. Todėl Kosminėje stovykloje, mokomose veiklose, vienas specialistas gali dirbti ne daugiau nei su 5 vaikais.

 

UNIKALI MOTYVACINĖ SISTEMA

Kiek žmonių nori dirbti atėmus iš jų atlygį? Turbūt, sutiksite, jog tokių žmonių yra labai maža dalis. Todėl suprasdami, jog dažnas jaunuolis sunkiai sugebą įžvelgti ateities naudą naujai įgytiems įgūdžiams dabar, specialiai tam, sukūrėme motyvacinę taškų sistemą. Visos sėkmingai atliktos veiklos stovyklautojams uždirba taškus, kuriuos stovyklos pabaigoje bus galima išsikeisti į vertingus prizus, kurių bendras prizinis fondas siekia net 500 EUR kiekvienai pamainai!

 

VIENINTELĖ TOKIA ERDVĖ LIETUVOJE

Kosminėje stovykloje turime specialiai įrengtą ir vienintelę tokią pramogų ir E-sporto erdvę visoje Lietuvoje. Tačiau šioje erdvėje, stovyklautojai laisvai pramogauti gali ne daugiau nei 2 valandas per dieną ir tik po visų dienos veiklų, kadangi į kompiuterines pramogas žiūrime kaip į prizą, o ne į kaip dienos veiklą, nebent jaunuolis rinksis mokintis tam tikrų Esporto šakos disciplinas.

 

DAUGIAU NEI 30 SKIRTINGŲ VEIKLŲ

Kosminėje stovykloje yra daugiau nei 35 skirtingų veiklos 6 kategorijose, todėl mūsų stovykla puikiai tinka visų amžiaus grupių berniukams ir mergaitėms. Veiklos pasiskirsčiusios per visą teritoriją bei statinių kompleksus su įrengtomis filmavimo, žaidimų, kūrybinėmis aikštelėmis ir kt. užtikrins, kad visi vaikai būtų užimti nuo ryto iki vakaro.

 

KITOKS TVARKARAŠTIS

Mūsų stovykloje, nėra griežto veiklų tvarkaraščio. Dėl didelio veiklų skaičiaus, stovyklautojui fiziškai neįmanoma padaryti visko, ką mes siūlome, todėl tvarkaraštį bei savo veiklų sąrašą stovyklautojas susidarys atvykęs į stovyklą su galimybę jį keisti stovyklos metu atsižvelgiant į kiekvieno stovyklautojo poreikius, taip pat veiklų laikas gali kisti, dėl užduočių sunkumo bei v aikų darbo rezultatų.

Adresas:

Šaltupio sodyba, Prienų r.

Tel. Nr:

+370 660 60555

El. paštas:

info@kosminestovykla.lt

WWW:

http://www.kosminestovykla.lt
  • Perkant kelialapį su kodu „KOSMINEPC“ Atsivežus savo stacionarų ar nešiojamą kompiuterį bus galimybė gauti nemokamą 20 eur vertės komponentų atnaujinimą.
    Atsivežus savo stacionarų ar nešiojamą kompiuterį jaunuoliai su specialistų priežiūra nemokamai galės prasivalyti savo kompiuterius.
    Kiekvienos pamainos geriausiai pasirodę stovyklautojai bus vežami į „MANO FM“ radijo stotį, kur dalyvaus gyvoje rubrikoje atsakant į klausimus. NEMOKAMA
  • Kompiuterių tobulinimas MOKAMA

KAINA 499 EUR
REKOMENDUOJAME

Jaunųjų lyderių stovykla

Superherojai

Anglų kalbos ir technologijų dienos stovykla Šiauliuose

© 2023 Visos teisės saugomos