Keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovykla


ADRESAS

Malūno g. 37, Skirgiškės

STOVYKLOS LAIKAS

2020-07-13 - 2020-07-17

GRUPĖS DYDIS

3 grupės po 12 vaikų

Penktoji Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla šiemet dalyvius pasitiks dar kitokia! 2020-ųjų metų stovyklos kodinis pavadinimas – “Pati labiausia”. Ką gi tai reiškia?
Šie metai Keistuoliams – keistesni ir ypatingesni už visus kitus. Prasidėjus didžiajai teatro renovacijai ir užsivėrus durims į įprastas jo erdves, kūrybinei komandai atsirado daugiau laisvo laiko, kurį jie nusprendė užpildyti skaitydami knygas. Juk knygos – neatsiejama teatro dalis: visos čia gimstančios istorijos visų pirma užrašomos, nesvarbu, ar tai – senų seniausia pjesė, ar ką tik į galvą šovusi keistuoliškiausia idėja. Iš naujo atradę knygų skaitymo malonumą, Keistuoliai nusprendė teatrą bei literatūrą sujungti dar kitaip ir tai padaryti ne bet kur, o visų laukiamoje kūrybiškumo stovykloje!
Nors visos knygos yra savaip ypatingos, kiekvienas iš mūsų turi savo ypatingiausią, įdomiausią, gražiausią, PAČIĄ LABIAUSIĄ knygą – būtent apie jas daugiausiai kalbėsime, kursime ir žaisime Keistuolių teatro kūrybiškumo stovyklos metu! Šiais metais stovyklos dalyvius kviesime savo pačią labiausią knygą pasiimti kartu ir drauge mėginsime naujai pažadinti puslapiuose užsnūdusias istorijas. Čia sužinosite, jog galima skaityti ir bežodę knygą, galėsite patys sukurti savo knygą ar komiksą, sudėlioti pačią labiausią biblioteką, įsirengti miško skaityklą ir daugybę kitų įdomybių! Be viso to, kaip ir ankstesniais metais, pažindinsimės su savyje slypinčiomis kūrybinėmis jėgomis, mankštinsime kūną ir fantaziją, siausime gamtos apsuptyje – Valdorfo Žaliosios mokyklos teritorijoje – bei kursime naujas draugystes ir neišdildomus įspūdžius.

 

Iki susitikimo PAČIOJE LABIAUSIOJE Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykloje!

 

Registracija –> https://docs.google.com/forms/d/1fUTk39QACl0B2XQM3lNSJE0qDwW8sksimGaF9CKPbww/prefill

Adresas:

Malūno g. 37, Skirgiškės

Tel. Nr:

+370 650 14486

El. paštas:

keistuoliustovykla@gmail.com

WWW:

https://www.facebook.com/pg/keistuoliustovykla/events/?ref=page_internal
  • 🍏 Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai.
    🙋‍♀Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
    🚌Specialus autobusas darbo dienos pradžioje vaikus iš Keistuolių teatro (Laisvės pr. 60) nuveš į stovyklos vietą ir parveš vakare atgal. Prašome registruojantis nurodyti, ar ši paslauga bus reikalinga Jūsų vaikui.
    NEMOKAMA

KAINA 210 EUR
REKOMENDUOJAME

Plaukimo stovykla „Jūrų liūtas“

Kūrybinė vaikų dienos stovykla „Jaunieji kūrėjai“

Mergaičių stovykla

© 2020 Visos teisės saugomos