REKOMENDUOJAMOS ŠEIMOS STOVYKLOS

Jūsų vaikui rekomenduojame

 

Net jei Jūsų vaikas ir lengvai prisitaiko naujoje aplinkoje ir yra komunikabilus, šio amžiaus vaikams dar sunku pasirūpinti savimi 24 valandas per dieną be tėvų ar atskiro žmogaus pagalbos. Jiems taip pat gali kilti nepagrįstų vaikiškų baimių nakvynės metu. Tad rekomenduojame tokio
amžiaus vaikams rinktis dienines arba savaitgalines stovyklas, kada vaikai turi mažai nakvynių, o užsiėmimai trunka tik dienos metu. Jei Jūsų vaikas nemėgsta aktyvaus poilsio, pasidomėkite kokias veiklas jam būtų įdomiausia išbandyti: piešti, konstruoti, groti, spręsti uždavinius ar mokytis kalbų. Daugelis stovyklų specializuojasi ir suteikia vaikams galimybes išbandyti tam tikrą meno ar sporto sritį. Rinkdamiesi tinkamiausią, rekomenduojame atsižvelgti į vaiko norus, net jei jis Jums atrodo dar mažas.
Rekomenduojamos stovyklos: dienos stovyklos, meno stovyklos, specializuotos, berniukų, mergaičių stovyklos, šeimos stovyklos, edukacinės stovyklos.

AŠ – PASAULIŲ GELBĖTOJAS
2022-06-20 - 2022-08-31

Misija, padėsianti išspręsti Žemės planetos problemas 5 unikalūs pasauliai = 5 dienos kupinos nepatirtų nuotykių! Ši stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems įgalinti kūrybiškumą ir norintiems savo išradimais kurti išmanesnį pasaulį.

124

EUR

PLAČIAU

BRICKS4KIDZ ® vasaros dienos stovyklos
2022-06-13 - 2022-08-31

Bricks4Kidz® vasaros atostogas siūlo praleisti su LEGO® mūsų nuostabiausiose stovyklose! Tai turiningas, smagus ir intelektualus laisvalaikis, pagrįstas moksliniais konceptais ir motorinių, vizualinių įgūdžių tobulinimu. Šiemet net 3 naujos temos!

189

EUR

PLAČIAU

Jaunųjų lyderių stovykla
2022-04-19 - 2022-04-22

Užaugęs norėtum būti verslininku, mokslininku, astronautu, menininku, o gal gamtininku? Dalyvauk stovykloje ir išbandyk save skirtingose profesijose!

Medicinos vasaros stovykla
2022-06-13 - 2022-08-31

Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla! Nenuobodžiaukite mokyklos atostogų metu ir rinkitės vasaros stovyklą su šauniausias Mažosios Medicinos Mokyklos mokytojais! Šiemet net 6 miestuose 7 naujos temos! Speciali programa 5-7 m. vaikams!

199

EUR

PLAČIAU

© 2022 Visos teisės saugomos