Vaikų vasaros stovykla - 
"Mažojo princo kelionė – ką sako tavo širdis“

„– Įdomu, – tarė jis, – ar žvaigždės šviečia tam, kad kiekvienas kada nors galėtų susirasti savąją?” (ištrauka iš knygos „Mažasis princas”). 

 

Ar kada nors pakėlėte galvą į dangų bei meilės kupinu žvilgsniu žvelgėte į žvaigždes, žėrinčias tarytum milijardai mažų deimantų? Ar prisimenate, ką jautėte tuo metu bei ką Jums reiškė ta akimirka? 

Žvaigždės žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Vieniems – keliautojams – žvaigždės rodo kelią. Kitiems jos tėra mažos švieselės. Dar kitiems – mokslininkams – penas apmąstymams. Mano verslininkui jos buvo auksas. Tačiau šiems žmonėms žvaigždės nebylios. O tavo žvaigždės bus ypatingos… 

 

– Ką tu nori pasakyti? 

– Kai naktį žvelgsi į dangų, vien dėl to, kad aš gyvensiu vienoje iš jų ir juoksiuosi vienoje iš jų, tau atrodys, tarsi juokiasi visos žvaigždės. Tik tu vienas turėsi žvaigždes, kurios moka juoktis!“ (ištrauka iš knygos „Mažasis princas”). 

 

Visi vaikai yra išskirtiniai ir savaip ypatingi. Mes tikime, kad kiekvienas turėtų surasti bei sekti „savąją žvaigždę“, todėl kviečiame į savo stovyklą mažąjį princą, kurio išmintimi vadovaudamiesi, skatiname vaikus drąsiai žengti vaikystės keliu, visuomet klausytis savo širdies, būti draugiškais, kūrybiškais ir mylinčiais tai, ką daro.

 

Stovyklos metu vaikų lauks įdomios bei įtraukiančios veiklos, padėsiančios išreikšti save, kūrybiškai pažvelgti į įvairias situacijas, išmokti naujų dalykų ir susirasti draugų! Kiekvieną dieną leisime prasmingai, turėsime daug teminių užsiėmimų, skirsime laiko dienos aptarimui ir jausmų išsakymui. Juk išsakyti tai, kas širdyje, yra nepaprastai reikšminga, nes „svarbiausi dalykai akimis nematomi“.

 

Šiais laikais dauguma vaikų savo laisvalaikį leidžia prie išmaniųjų įrenginių, mažai bendrauja tarpusavyje, o vietoje žaidimų su draugais renkasi kompiuterinius žaidimus. Savo stovykloje laiką leisime be telefonų, skatinsime gyvą bendravimą, tarpusavio komunikaciją. Stovykla yra ypač aktuali kukliems, nedrąsiems vaikams, nes jos metu vadovai padės susipažinti su kitais, užmegzti pokalbius, surasti bendras temas, padrąsins bei palaikys. Mūsų vadovai kalba lietuvių, anglų bei rusų kalbomis, todėl laisvai jaustis ir bendrauti galės kiekvienas vaikas!

Kviečiame registruotis į vasaros stovyklą!

 

Stovyklų datos: 2023 m.

 • Birželio 26 – liepos 1 dienomis (Aukštadvaris); 

 • Liepos 24 – 29 dienomis (Aukštadvaris); 

 • Rugpjūčio 21 – 26 dienomis (Šventoji). 

 

Vaikų amžius: 8-14 metų.

Stovyklos kaina – 350 Eur. Šeimoms, į stovyklą registruojančioms du ir daugiau vaikų, taikomos nuolaidos. (pirmiesiems užsiregistravusiems taikome specialią nuolaidą – 320 Eur.) 

 

Mūsų „Mažojo princo“ stovykloje vaikų laukia:

 

 • Kūrybinės dirbtuvės; 
 • Piešimas ant veidų ir spalvotos tatuiruotės; 
 • Aktyvūs sportiniai, loginiai žaidimai, konkursai; 
 • Gatvės šokių pamokos; Komandinės užduotys; 
 • Lauko žaidimai, estafetės, kvadrato, tinklinio, futbolo ir kiti žaidimai; 
 • Vaidybos pamokėlės; 
 • Muzika, muilo burbulai, diskoteka, karaokė; 
 • Vandens mūšiai, maudynės; 
 • Kino vakaras, spragėsiai; 
 • Maisto gaminimas; 
 • Kubilas.

 

Be jokios abejonės, kiekvieną dieną leisimės į naujus potyrius pramogaudami: tyrinėsime gamtą, maudysimės, rengsime diskotekas, iškylausime, patys gaminsime maistą ir tai dar ne viskas. 

Stovykla – tai puiki galimybė vaikams pailsėti nuo įprasto gyvenimo ritmo, atsipalaiduoti, susirasti naujų draugų!

© 2023 Visos teisės saugomos