YES - Jaunimo stiprinimo seminaras 14 - 18 m.


ADRESAS

Basanavičiaus gt. 29A, IV aukštas, 59 auditorija, Vilnius

STOVYKLOS LAIKAS

2021-08-24 - 2021-08-27

GRUPĖS DYDIS

iki 35

Nemokama ESFA finansuojama stovykla.

 

Keturių dienų po 3 val. stovykla skirta psichologiniam atsistatymui, sustiprėjimui. Stovyklos metu jaunimas turės galimybę sudalyvauti YES programoje, suteikiančioje žinių apie save ir praktinių įgūdžių, padedančių suvaldyti neigiamas emocijas, susidoroti su stresu, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį, pagerinti bendravimo, komandinio darbo įgūdžius, ugdyti lyderio savybes, auginti sąmoningumą ir atsakomybės jausmą.

 

Programą sudaro 3 moduliai:
1. Sveikas kūnas – fiziniai tempimo ir kūno stiprinimo pratimai, procesai padedantys išmokti sąmoningo valgymo, interaktyvios diskusijos apie sveiką maistą ir mitybą.
2. Sveikas protas – mokomasi streso valdymo technikų, specialūs kvėpavimo pratimai pykčiui, nerimui, depresijai sumažinti, atsipalaidavimo pratimai protui nuraminti, procesai padedantys atskleisti žmogiškąsias vertybes – atsakomybę, pagarbą, gerumą, bendrumą, entuziazmą, tarnystę.
3. Sveikas gyvenimo būdas – komandinis darbas, kurio metu mokomasi suvaldyti emocijas ir išspręsti konfliktus; interaktyvūs procesai, padedantys sustiprinti socialiai orientuotą elgesį ir bendradarbiavimą; dinamiškos diskusijos mokančios tikslo siekimo; praktinės žinios didinančios pasitikėjimą savimi, vidinę jėgą, sugebėjimą atlaikyti bendraamžių spaudimą ir susidūrus su gyvenimo iššūkiais, rasti teisingą sprendimą.

 

 

Saugi aplinka, galimybė susitikti su naujais draugais, pasisemti energijos ir psichologiškai pasiruošti naujų mokslo metų iššūkiams.

Adresas:

Basanavičiaus gt. 29A, IV aukštas, 59 auditorija, Vilnius

Tel. Nr:

+370 617 35 956, +37060027806

El. paštas:

projektasvaikams@gmail.com

WWW:

https://fb.me/e/EYzynlGF
KAINA NUO 0EUR

Gera, faina, malonu, norėčiau dar, dar ir dar. Paprastai - nėra žodžių. Dėkoju labai!

Kristė 14 m.

Man patiko kvėpuoti įvairiais kvėpavimais, atsigulti ir atsipalaiduoti. Patiko žaisti žaidimus,
bendrauti, mankštintis ir išmokti skirtingus jogos pratimus. Dar patiko dainuoti dainas,
juoktis, mokintis naujų dalykų. Labai ačiū!

Alicija 15 m.

Visada apima šiltas jausmas prisiminus YES programą. Ne vien tik dėl žinių ar naujų praktiku kurias išmokstu, bet dėl žmonių. Man yra niekam neprilygstamas jausmas atvykti į vietą, kur yra vien nepažįstami žmonės ir tik per keletą dienų tapti vos ne šeima. Kiek pykčio ar liūdesio mano gyvenime nebūtų, YES stovykla tai lyg paspaudžia ``reset`` mygtuką ir atneša
neapsakomą šilumą.

Mantas Danielius
REKOMENDUOJAME

Basakojis

Dieninė Talentų Vasaros stovykla Vilniuje

Basakojis

© 2020 Visos teisės saugomos