Whatansu W komanda


ADRESAS

Patyrimų namai ``Auksinė giria``, Liudgardos k., Dubingių s., Molėtų r.

STOVYKLOS LAIKAS

2020-06-21 - 2020-06-27

GRUPĖS DYDIS

iki 60

Whatansu W komanda (1-5 klasių moksleiviams). Šioje stovykloje dirbame su komandiniais dalyvių įgūdžiais, mokomės, kaip gyventi ir išgyventi grupėje, šeimoje, bendruomenėje, komandoje; kaip prisiimti ir pasidalinti atsakomybe; kaip atpažinti savo stiprybes ir jas panaudoti komandos labui.

KODĖL W KOMANDA?
Nes kiekviena minutė yra įprasminta tikslinga ir įdomia veikla. Nes stovykoje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

https://whatansu.lt/event/w-komanda/

Adresas:

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Tel. Nr:

+370 650 738 86

El. paštas:

gvida@whatansu.lt

WWW:

https://whatansu.lt/
  • Subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną. NEMOKAMA
  • Visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. NEMOKAMA

KAINA 220 EUR

Kai pirmąkart W komandoje dalyvavusios dukros (8 m.) paklausiau ar nepasiilgo dar namų, Elena atsakė, kad pasiilgo, bet ir čia kaip namie jaučiasi 🙂 Taip ramu iškart ant širdies paliko.. Esame be galo dėkingi visiems vadovams ir organizatoriams, kad atiduodami visa, kas geriausia, sugeba taip pasirūpinti mūsų unikaliais vaikais! Vaikai grįžo spindinčiomis širdimis!

Mama Jurga
REKOMENDUOJAME

STOVYKLA “INDĖNIUKŲ VASARA”

Širšių lizdas

TEKSTILĖS MENŲ STOVYKLA MERGAITĖMS “VĖJŲ FĖJA”

© 2020 Visos teisės saugomos