Whatansu Ugnies zona


ADRESAS

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj.

STOVYKLOS LAIKAS

2019-07-28 - 2019-08-03

GRUPĖS DYDIS

Iki 80

Ilgametę stovyklų, seminarų ir nuotykių organizavimo patirtį sukaupusi Whatansu komanda bei festivalis Masters of Calm kviečia 5-8 ir 9-12 klasių moksleivius į tikrų tikriausią darbo ir poilsio stovyklą UGNIES ZONA 2019

Ugnies zona – savaitės trukmės darbo ir poilsio stovykla įvairiausio amžiaus žmonėms trokštantiems patirti, kas yra festivalių užkulisiai ir tikroji SAVANORYSTĖ.

5-8 klasių moksleiviams bei 9-12 klasių moskleiviams jungsis prie festivalio „Masters of Calm“ savanorių komandos – įstabi proga pasitikrinti, ar pasirinkta studijų ar veiklos kryptis atitinka jūsų troškimus ir prigimtį.

 

Ko tikėtis?

Daugybės įvairių užsiėmimų, kūrybiškumo, planavimo užduočių, verslumo pamokų, veiksmo, sporto mankštų. Bendravimo ir bendradarbiavimo paslapčių. Dar – daug prasmingo darbo ir dar daugiau juoko. Mirgančių žvaigždžių virš galvos, ribuliuojančio ežero, traškančių malkų po vakarienės puodu. Nakvynės palapinėje, dvikovos su uodu, didžiulės, žodžiais sunkiai apibūdinamos patirties. Įsimintinos savaitės su tais, kurie gyvena svajonėmis, dega idėjomis ir patys kuria savo gyvenimą.

 

Kodėl?

Nes mes visi nusipelnome tikrų gebėjimų ugdymo, ne simuliacinio, o tikro gyvenimo.

 

Kas kartu?

Su Ugnies zonos stovyklautojais dirbs ir džiūgaus Whatansu stovyklų tėveliai Jurga ir Mindaugas Vidugiriai, neformaliojo ugdymo specialistė Rūta Vaitiekutė, sporto treneris ir Whatansu stovyklų vadovas Deividas Bubnelis,
didžiulis būrys įstabių sveikos gyvensenos festivalio „Masters of Calm“ savanorių – aktorių, menininkų, inžinierių, garso operatorių, keliautojų, lektorių ir t.t.

Ką stovyklautojai parsiveš iš stovyklos? Pozityvias, tobulėti skatinančias nuostatas. Gebėjimą džiaugtis, dalintis, padėti, dėkoti, valdyti emocijas, koncentruotis, atsikratyti baimių, pasitikėti savimi, planuoti laiką, kūrybingai spręsti iškilusias problemas, kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje ir, žinoma, rūpintis savimi ir artimu savo.

Registracija: https://goo.gl/forms/UWNZvGMCViuENh7H3 arba jurga@whatansu.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Whatansu

 

Kaina Įsigijus kelialapį nuo 2019 m. sausio 1 d. Iki balandžio 1 d. 200 Eur; Nuo 2019 m. balandžio 1 iki birželio 10 d. 220 Eur; Nuo 2019 m. birželio 1 d. – 270 Eur

Adresas:

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Tel. Nr:

8 650 73886

El. paštas:

gvida@whatansu.lt

WWW:

http://whatansu.lt/ugnieszona/
  • Maitinimas: tikras, sveikas, šviežias, spalvotas, vegetariškas. NEMOKAMA
  • Saugumas: visas stovyklautojas apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. NEMOKAMA
  • Nakvynės sąlygos: nakvosime visur – palapinėse, tipiuose, hamakuose. NEMOKAMA

KAINA 200 EUR
REKOMENDUOJAME

Laipiojimo stovykla „Žemė – eARTh“ – Kaunas

Skautiška stovykla „Atostogos kaime“

Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“

© 2018 Visos teisės saugomos