Whatansu Rudens Vyrų Kalvė


ADRESAS

Patyrimų namai ``Auksinė giria``, Liudgardos k., Dubingių s., Molėtų r.

STOVYKLOS LAIKAS

2019-10-25 - 2019-10-27

GRUPĖS DYDIS

Iki 40

Kodėl Vyrų Kalvė?

Nes tu nuolat girdi “Būk vyras”, o mes padėsime suprasti ką tai reiškia ir juo tapti. Vyriškumas – tai atsakomybė už žodžius, mintis ir poelgius. Tai užgrūdintas kūnas, tvirta valia, skvarbus mąstymas, pagarba aplinkai, aštrus protas ir karšta, mylinti širdis. Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės. Savo unikalios prigimties suvokimas. Gebėjimas saugoti, rūpintis, globoti ir mylėti. Viso šito išmoksi (o gal prisiminsi?) Vyrų kalvėje.

 

Ko tikėtis Whatansu Vyrų kalvėje?

Prasmingos ir įsimintinos stovyklos su vyrais, kurie ne tik moko, kaip gyventi, bet patys taip ir gyvena. Kurie patys yra pavyzdžiai savo šeimoje, aplinkoje, visuomenėje. Daugybės įvairių užsiėmimų, planavimo užduočių, vyriškumo pamokų, veiksmo, sporto mankštų, žygių. Bendravimo, tikslo pasiekimo paslapčių. Dar – daug prasmingo darbo ir dar daugiau juoko. Tylos, kad išgirstum, kaip plaka tavo ir kito širdis. Mirgančių žvaigždžių virš galvos. Pagarbos ir atjautos pamokų, didžiulės, žodžiais sunkiai apibūdinamos patirties. Įsimintino savaitgalio su tikrais vyrais, kurie gyvena svajonėmis, dega idėjomis ir patys atsakingai kuria savo gyvenimą. Bonusas – JOKIŲ moterų.

 

Gyvenimas: patyrimų erdvėje “Auksinė giria” Liudgardos k., Dubingių s., Molėtų r. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2 . Nakvojama šiltuose 4-6 vietų mediniuose nameliuose.

 

Kaina 150 eurų asmeniui, tėčiui ir sūnui – 250 eurų

Adresas:

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Tel. Nr:

8 650 73886

El. paštas:

gvida@whatansu.lt

WWW:

http://whatansu.lt/vyrukalve/
  • Maitinimas: subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną. NEMOKAMA
  • Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. NEMOKAMA

KAINA 150 EUR, tėčiui ir sūnui – 250 EUR
REKOMENDUOJAME

Slidžių stovykla vaikams ir jaunimui

Whatansu Rudens Vyrų Kalvė

Snieglenčių stovykla vaikams ir jaunimui

© 2018 Visos teisės saugomos