Whatansu Pabėgimas


ADRESAS

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj.

STOVYKLOS LAIKAS

2019-06-23 - 2019-06-29

GRUPĖS DYDIS

Iki 40

Vasaros nuotykis 9-12 klasių moksleiviams “WHATANSU. PABĖGIMAS” http://whatansu.lt/pabegimas/

Birželio 23-29 d. Whatansu vėl išeina į ŽYGĮ! Pabėgsime iš aplinkos, visuomenės, civilizacijos, kurioje gyvename – į tą, kurią susikursime patys.
Kas yra gentis, bendruomenė, komanda? Kaip gimsta lyderiai, sekėjai, įkvėpėjai, hipiai? Kūrybinės veiklos, gamtos glėbys, iššūkiai – tai, kas laukia tavęs, jei sutiksi pabėgti kartu.

Šioje stovykloje kiekvienas dalyvis – aktyvus gyvenimo kartu kurėjas. Ką tai reiškia? Kad kiekvieno nuomonė, žingsnis, sprendimas, nuotaika keičia visos mūsų susikurtos visuomenės jausmą. Ar žinai kokį vaidmenį joje prisiimi? Ar jauti laisvę rinktis ir atsakomybę už pasirinkimus? Kokia prasmė būti proaktyviu ir padėti einančiam kartu? Kaip išmokti rinktis, kai gyvenimas kasdien padovanoja šitiek nuostabių galimybių ir kelių?

Visą savaitę būsim ATRADĖJAIS: pažinsim kur yra mūsų ribos, kur yra kito asmeninė erdvė, kokia yra mūsų bendra erdvė, kokios vertybės gali padėti išlaikyti bendruomenę ir tuo pačiu įgalinti kiekvieną jos narį drąsiai ir laisvai būti savimi?

 

Bėgam?
Nuo rutinos, mokyklos, egzaminų, išmaniųjų technologijų, televizoriaus, facebook’o, paviršutiniško bendravimo, tuščių plepalų, miesto triukšmo ir skubančių žmonių, sausakimšų troleibusų, savo pačių kaukių ir nuolat kamuojančių klausimų „kas toliau?“, „ką daryti?“

 

Į kur?
Į visiškai kitokią, labai stiprią patirtį.
Į erdvę, vėją, laisvę, gylį, plotį, tylą, garsą, tikrumą, iššūkį, saulę ir lietų, mišką, lauką, …
Į gyvenimo mokyklą, kur augam per patyrimą, istorijas, dar neišmėgintas veiklas, gilaus ryšio su gamta ir žmogumi puoselėjimą.

 

Ką veiksim pabėgę? 
Patirsim ir mokysimės komandinio darbo, atsakomybės už savo veiksmus ir pasirinkimus, dalyvaujančios lyderystės, gyvenimo be miesto patogumų. Atrasim ir puoselėsim kūrybišką „aš“. Tik kūrybiškas čia – ne tik tas, kuris gražiai piešia!
Eksperimentuosim, kelsim iššūkius, kalbėsimės apie tai, kas labiausiai rūpi. Ugdysim unikalumą bendrystėje. Atskleisim savo gražiąsias ir stipriąsias puses ir būsim drąsūs vieni kitų skirtybes paversti privalumais.
Kiekvienas susikursim savo komforto zoną, kurioje gyvenimas yra šventė.

 

Kodėl?
Nes kiekvienas nusipelnė pažinti save ir kitą nekasdieniškose, ribinėse situacijose, išmokti atskirti tai, kas svarbu, nuo to, kas tik tarp kitko;
Nes mums visai nerūpi, kaip atrodai, kokie tavo pažymiai, ar susitvarkei savo kambarį. Liekat tik tu, tavo mintys ir stovyklos ritmas;
Pabėgime užsimezgusi draugystė prasideda nelengvai – čia nėra vietos banalioms mandagybėms. Tokia draugystė lengvai ir nesibaigia. Čia gali sutikti žmonių visam gyvenimui.

 

Ko tikėtis?
Juk žinai, kad po tokio patyrimo, namo negrįši toks koks buvai. Nes mąstysi plačiau, matysi aštriau, užuosi geriau, jausi stipriau.

 

Registracija: https://goo.gl/forms/TFJjQsxCB92vnunY2 arba jurga@whatansu.lt
Facebook: https://www.facebook.com/Whatansu

Kaina Įsijus kelialapį nuo 2019 m. sausio 1 d. iki balandžio 1 d. 220 Eur; Nuo 2019 m. balandžio 1 iki birželio 10 d. 240 Eur; Nuo 2019 m. birželio 1 d. – 290 Eur

Adresas:

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Tel. Nr:

8 650 73886

El. paštas:

gvida@whatansu.lt

WWW:

http://whatansu.lt/pabegimas//
  • Maitinimas: subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną. NEMOKAMA
  • Saugumas: visas stovyklautojas apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. NEMOKAMA
  • Nakvynės sąlygos: nakvosime visur – palapinėse, tipiuose, hamakuose, po pušų stogu ir salą apšviečiančiomis žvaigždėmis. NEMOKAMA

KAINA 220 EUR
REKOMENDUOJAME

Whatansu Širšių lizdas

Skautiška stovykla „Atostogos kaime“

Skautiška dienos stovykla „Atostogos kaime“

© 2018 Visos teisės saugomos